Jump to content
b_marley

Ss.lv 29730120

Recommended Posts

Biju.Laba speciga masaza zin uz kuriem punktiem likt akcentu,normals hj ar krusu piedalisanos un masaze pec ta.Varbut Sudulacim nepaveicas,bet dotaja situacija kaveju es :).Ja izveleties starp divam meitenem tad mana gadijuma 50/50 ,jaizmegina 4roku masaza bus

Biju.Laba speciga masaza zin uz kuriem punktiem likt akcentu,normals hj ar krusu piedalisanos un masaze pec ta.Varbut Sudulacim nepaveicas,bet dotaja situacija kaveju es :).Ja izveleties starp divam meitenem tad mana gadijuma 50/50 ,jaizmegina 4roku masaza bus

Hmmmm, cik tev gadi Demon?

Masē bez krūštura vai krūtis atkailina tikai  pie HJ? Nepretojas ja ir vēlme paspaidīt cičus? ir kāds sarunājis klasiku vai vismaz orālo?

• Like 1

Hmmmm, cik tev gadi Demon?

Es gan gribētu teik, ka Demon domāja 4 roku masāžu no 2 meitenēm un interesēties par viņa vecumu attiecīgi ir nevietā, bet nu labi, lai tev veicas :D :D

Kads sakars ar to cik man gadi?

Aiverson,Mase halata krusturi velk nost uz hj dalu :) krutis atlauj zemak ni ni :)

Hmmm, sakars tāds, ka viena ir mature - ap 50 un paresna, bet otra ap 30 un patieva. Ja tev 50/50 t.i. stāv gan uz vienu, gan otru vienādi, tad interesanti kurā vecuma grupā pats esi. Ja kauns teikt - nesaki. 

Hmmm, sakars tāds, ka viena ir mature - ap 50 un paresna, bet otra ap 30 un patieva. Ja tev 50/50 t.i. stāv gan uz vienu, gan otru vienādi, tad interesanti kurā vecuma grupā pats esi. Ja kauns teikt - nesaki. 

Man arī stāv vienu dienu uz formīgu mature, citu dienu uz tievu 25 gadīgu, pēc noskaņojuma. Un es esmu vecuma grupā pa vidu starp šīm abām.

Kapec lai butu kauns teikt?teiksim man nedaudz vairak neka 25 gadigai:).piemeram blakus posta tu dzirdeji ka kengaraga mature ar Visam ekstram neuzrunaja,a sini gadijuma runa par vecumu nevar but,jo katrai no vinam sava tehnika un izpildijums.Protams pec izskata un gadiem prieksroka jaunajai,bet otrai savi +++ pieredzes zina

Pļavnieku masieres

Es tur arī biju. Pie abām uz 4 rocīgu masāžu,cena ir laba...ne dārgi,jo esmu bijis pie hužākām masierēm,kuras tikai paglauda un viss. Man vajsdzēja stipru masāžu saņēmu sūdu.

Pļavnieku masieres

Es tur arī biju. Pie abām uz 4 rocīgu masāžu,cena ir laba...ne dārgi,jo esmu bijis pie hužākām masierēm,kuras tikai paglauda un viss. Man vajsdzēja stipru masāžu saņēmu sūdu.

Sūdu tas ir ... hmmm ... taisnās zarnas masāžu?

• Like 1

Sūdu tas ir ... hmmm ... taisnās zarnas masāžu?

Izklausās,ka huavejs paņemts uz pauzes tb uz izbrīnu. :) Nekas, gadās.

• Like 1

Izklausās,ka huavejs paņemts uz pauzes tb uz izbrīnu. :) Nekas, gadās.

Izskatās, ka hujavējš dzimis, lai nopostotu 1 messidžu un nodzistu kā ... sūds.

Izskatās, ka hujavējš dzimis, lai nopostotu 1 messidžu un nodzistu kā ... sūds.

Life is short, drink faster!

Šī arī bija sakarīga atsauksme, jo no Roberto82 tādas var dzirdēt tikpat bieži, cik pūcei aste zied.

tāpēc ka normālas meitenes ir tikpat reti cik pūcei aste zied :D

tāpēc ka normālas meitenes ir tikpat reti cik pūcei aste zied :D

nianse man viņa nekādas papildus naudas neprasīja ja tagad par HJ prasa atsevišķi tad tas ir papildus mīnus daudz labāk tad būtu 30EUR all included. Besī šitās papildus maksas

Sudulāci,sēdi un vāries savos sūdos.

Kāpēc taisnās zarnas masāža? Ļoti laba,stipra masāža uzreiz var pateikt,ka strādā profesionāļi. Lēti salīdzinoši ar dārgajiem saloniem. Ko tu tā uzēdies uz viņām? Laikam tev kaut ko neiedeva vairāk? Pobrilsja starina. Vari necerēt uz ko vairāk,meklē prostitūtas kuras tev palaizīs.

Ko jūs gribējāt,lai par 25 euro viņas darītu visu. Tad jūs vēl esat bērni. Nekas un neko nevar nopirkt par 25 euro. Aizejiet uz salonu un redzēsiet kādas tur ir cenas un ko jums izdarīs.

Un vēl,jūs ejat uz dušu terejat ūdeni,masāžas laikā skan mūzika,+ tā ir elektrība,tad jūs pēc dušas noslaukaties ar dvieli,paskaitiet,veļu- dvieli un palagu ir jāmazgā. PaskaitieT,viņas par savu darbu neko nesaņem. Tikai par komunālajiem.

• Like 1

Ir būts vairākkārt. Blondā masē labi, var sarunāt HJ 2x. Pie jaunākās atsevišķi neesmu bijis. Kad ņem 4rocīgo, tad galvenā darītāja un rīkotāja ir blondā. Kad biju pēdējo reiz, tad likās, ka jaunākā ar piespiešanos to lietu dara. Blūze novilkās tikai pēc blondās komandas. Ja kādreiz stringos bija, tad tajā reizē ciešos šortos, lai točno nekur nevarētu ielīst. Bet varbūt gadījās tāda reize. Par tādu cenu labs variants.

Sveiki, esmu bijis pie abām.

Dzīvoklis briesmīgs, ne pārāk tīrs, šaurs padomju laiku, piekrauts ar mantām, duša-vanna, ne pārāk tīra, šaura. Iedod čības, pat uzstāj, ka tās jāvelk, bet izmērs viņam kads 39, nu dikti par mazu. Dvieļi tīri, sausi. Abas masē uz kušetes. Vecākā tur arī dzīvo.

Dzīvoklis kādi 4/10

Vecākā masē protams labi, masē apģērbā, beigās novelk topu, bumbas protams lielas, starp tām arī pamasē, bet nav manā gaumē, jo riepa tikpat liela un kopējais skats nav pārāk baudāms. 

Nobeigums manuāli, prot diezgan labi izšaut. Gan jau ka varētu sarunāt arī ko vairāk, bet nēesmu mēģinājis. Ilgums apmēram stunda. Cena 25 EUR, jaunais tel. nr. 26961139

Izskats 4/10

Masāža 9/10

Nobeigums 8/10

Jaunākā masē nedaudz, bet tikai nedaudz sliktāk. Masāža tik un tā ir ļoti laba, masē drēbēs, beigās arī novelk augšu, pupi smuki, stingri, ļauj aiztikties, bet nobeigumā tik neieinteresēta sejas 

izteiksme un diezgan vienveidīga dročka. Ilgums apmēram stunda. Cena 30 EUR jaunais tel. nr. 28831089

Izskats 7/10

Masāža 8/10

Nobeigums 6/10

Kopumā vai iešu vēl?  Dzīvokļa dēļ jau tur neeju, bet masāžas, kas arī ir labā līmenī un par ļoti pievilcīgu cenu, tāpēc jā noteikti vēl piekāpšu.

P.S. Piedāvājot arī masāžu kopā, ar šovu, vai ir vērts? Pats tā arī neesmu pamēģinājis.

post-11267-0-44841900-1474353691_thumb.jpg

post-11267-0-78761900-1474353697_thumb.jpg

• Like 2

Es esmu bijis uz masāžu kopā. Man liekas, ka ir vērts.

Tas ka laizās tur kaut ko.. nu tur nevarēja saprast.. Vecā jaunai pupus laizīja, tad sūcās.

Sūcās kaut kā dīvaini. Es īsti nesaprati vai viņām tas vispār patīk, vai teātri spēlē.

Par 4roku masāžu 50 Eur.

Man kopumā patika. Esmu bijis atsevišķi pie jaunākās, tagad pie abām. Droši, ka iešu vēl uz 4roku pasākumu,

jo masēja +/- normāli. Sajuta, ka man patīk ka dirsu aiztiek, tad arī caurumu pabakstīja. :D

Šovs ir , kad par nelielu piemaksu vecākā apmierina jaunāko .Pie tam tik sirsnīgi , ka liekas , ka abas to dara ne tikai šovam,bet arī bez skatītāju piedalīšanās  ...Ir  interesanti  tuvplānā skatīties kā sieviete ar pirkstiem un orāli apmierina otru ,jo jaunākajai ne tikai krūtis labi izskatās,   bet tā kā tas notiek uz kušetes , tad pašam kailam jāstāv blakus un tas tā mazliet amizanti ....Tā kā izskatās , ka  abām sievietes patīk labāk , tad arī saprotama sejas izteiksme raustot locekli vīrietim ...vienkārši darbs ..Tik pat labi tas varētu būt mašīnas ātrumkloķis , ja par tā raustīšanu maksātu 25 eur/h...

• Like 1

Šovs ir , kad par nelielu piemaksu vecākā apmierina jaunāko .Pie tam tik sirsnīgi , ka liekas , ka abas to dara ne tikai šovam,bet arī bez skatītāju piedalīšanās  ...Ir  interesanti  tuvplānā skatīties kā sieviete ar pirkstiem un orāli apmierina otru ,jo jaunākajai ne tikai krūtis labi izskatās,   bet tā kā tas notiek uz kušetes , tad pašam kailam jāstāv blakus un tas tā mazliet amizanti ....Tā kā izskatās , ka  abām sievietes patīk labāk , tad arī saprotama sejas izteiksme raustot locekli vīrietim ...vienkārši darbs ..Tik pat labi tas varētu būt mašīnas ātrumkloķis , ja par tā raustīšanu maksātu 25 eur/h...

Oho.. cik tas ir par nelielu piemaksu?