Jump to content

Recommended Posts

o a man jau sāk likties, ka evita vienkārši melo atklātā textā, evita=twixy :D

nemeloju viss :P

evit tu tacu esi no bolderājas, tavs IP uz to rāda. ;)

ja tesi no turienes,adresite tur tev ari paradijas un telefona numurs? :lol:

ja tesi no turienes,adresite tur tev ari paradijas un telefona numurs? :lol:

nav un nekad nebūs anonīmo lietotaju netā, iespējams, ka man par gudrs sisadmins.Bet tu vari beigt murgot.

nav un nekad nebūs anonīmo lietotaju netā, iespējams, ka man par gudrs sisadmins.Bet tu vari beigt murgot.

pamodies vienreiz

Guest AAA+

Tā gan neteiktu, jo caur LTC Wi-Fi nekādu infu par IP nesaņems, pat pogainie :D

baigaa probleema nopeerc okarti vai panem bites test karti un neviens gailis pakaļ nezdiedaas :D

jūs domāt ka evitai smadzeņu tik daudz? lai zinātu, kas ir dinamiskā aipa un kas ir proksis? nu lieku 10:1, ka nē.

jūs domāt ka evitai smadzeņu tik daudz? lai zinātu, kas ir dinamiskā aipa un kas ir proksis? nu lieku 10:1, ka nē.

katra zina man smadzenu vairak neka tev ir tas nu tocna

baigaa probleema nopeerc okarti vai panem bites test karti un neviens gailis pakaļ nedziedaas :D

būtībā, viss, kas pieslēgts tīklam, ir pieejams - būtiska ir tikai metodes un paņēmienu izvēle

ja nosūtās kāds ziņojums, tur iet līdzi pietiekoši daudz informācijas par sūtītāju, ka maz neliksies

protams, vai kāds no mums būs tik interesants kādam ar tām lielajām iespējām :)

katra zina man smadzenu vairak neka tev ir tas nu tocna

vai ne? tu tak sāksi tūlīt drudžaini meklēt, ar ko atšķirās dinamiskā aipa no statiskās, un kāpēc tavs MAC ir klonējams, bet tu nezini, kā to izdarīt, un kāpēc tu nevari palikt anonīma, lai kā tev to gribētos.:) imet googlē myip, tev diezgan daudz infas parādīsies par tevīm ;)

vai ne? tu tak sāksi tūlīt drudžaini meklēt, ar ko atšķirās dinamiskā aipa no statiskās, un kāpēc tavs MAC ir klonējams, bet tu nezini, kā to izdarīt, un kāpēc tu nevari palikt anonīma, lai kā tev to gribētos. :) imet googlē myip, tev diezgan daudz infas parādīsies par tevīm ;)

zini man pilnigi pofig.ko tu te stroci.es uz slimajiem neapvainojos. :P

un google neko neparadija.ta ka............ :P :P :P :P :P :P :P :P

tu vienkārsi meklē hrenova, labāk nodarbojies ar to kas tev sanāk labāk, nevis ar to, ko tu tikai domā, ka sanāks.

tu vienkārsi meklē hrenova, labāk nodarbojies ar to kas tev sanāk labāk, nevis ar to, ko tu tikai domā, ka sanāks.

nu ne jau tev te lemt.kas man butu jadara

А модераторы сайта вообще читают эту тему ? Не кажется ли, что девушки слишком обнаглели. Да, черный список может быть, если клиент обокрал девушку, или применил насилие или угрозу насилия или не расплатился после реальной встречи.

А в этой теме что ? "Клиент отказался платить вперед". И что из этого ? Сколько раз вы кидаете клиентов, когда деньги заплачены вперед, договоренность на час, а вы прогоняетея клиента после одного контакта, хотя и полчаса не прошло. Или тема, что клиент просил скидки, хотя договаривались о другой цене. Ну не договорились, он ушел, причем тут черный список. Или про другого клиента "он ничего плохого не сделал, только капал на нервы" -ну и за что его в черный список ?

Те люди, номера которых появились, могут засудить администрацию сайта, а будет жаль, сайт хороший. На sexriga как-то одна из девушек выложила номера клиентов, которые ей не понравились, но администрация сайта очень быстро удалила их сообщения.

N56 nomierinies, xtra.lv un sexriga.lv ir zem viena jumta. Lai meitenes dalās ar numuriem, tik pat labi meitenes var iesudzet muus par apmelošanu un neslavas celšanu

....Сколько раз вы кидаете клиентов, когда деньги заплачены вперед, договоренность на час, а вы прогоняетея клиента после одного контакта, хотя и полчаса не прошло....

pritenzii po mestu,pozaluista,bez obobshenij.........kapal na nervi,govorite??? a skol'ko v den' zvonkov idet i kazdij vtoroi Vam budet kapat' ,derzit' ,materitsja, dostavat' p'janim bredom i t.d.....nervi,znaete li ne zeleznie,pochemu mi dolzni zalet' i uvazitel'no otnositsja k tem,kto etogo ne zasluzivaet??? Zapomnite,kakovo otnoshenie k NAM,takaja i otdacha budet!!!!!!!!poetomu i krasujutsja eti nomera zdes',da i ne tol'ko na etom saite. Vperedi esche spisok...

zasudit' administraciju???:))))))))zadelo,vidimo Vas:))))))))))a to shto tut vistavljajut adresa,po navodkam kotorim mozet i prihodjat nakrokami,ljubiteli haljavi i grabiteli ob etom ne zadumivalis'????Net,razumeetsja,ved' Vas eto ne kasaetsja.....to shto ljudi nedalekogo uma vistavljajut foto devushek real'nie???? Da-da,imenno nedalekogo uma,potomu kak blestnuv tut,eti "UMNIKI" ne zadumalis',shto u devushki mogut bit' deti,kotorie shustrjat po netu,da i shto govorit',vsegda druz'ja mogut vlezt',roditeli,sotrudniki s raboti...pochemu ne svajat svoi foto,potomu shto nikomu ne nuzna oglaska i kakoe pravo kakoi-to uchastnik na etom saite imeet stavit' ih,nariv kakuju-to infu??? za eto v pervuju ochered' mozno podat' v sud na administraciju etogo saita i osnovatelja,kotorie ne sobljudajut pravil konfindecial'nosti!! a Vi tut nomera uvideli;)))

Šis ir ļoti strīdīgs jautājums, un cik cilvēku tik viedokļu, "он ничего плохого не сделал, только капал на нервы" un par šito izlasi kārtīgāk, ja Tev nebij kaut kas skaidrs, es uzksatu, ka man ir iemesls ievietot viņa nr., jo ne mani vienu viņš terorizēja, katra otrā man tā šķiet viņam ir izgājusi cauri, šitādu naglastj es pirmo reizi redzēju, nosēž stundu un čakarē galvu. un par tā bildēm ir tā, ka arī uz īstajām meiteni nosauc par meli, krāpnieci un vēl nez ko, pašai bija tāds gadījums, ka dabūju atklausīties par savām īstajām bildēm, ka tās nav manas, kā man kauna likt svešas utt.

Vīrieši iemācieties sekot sev līdzi, un visi kam ir jel kādi izdalījumi no urīnceļiem, aizejat pie ārsta, pilnīgi bail tādam pat visu prezi kāpt virsū, un vēl man tracina, ka apgrābsta sākumā sevi un pēc tam ar tādām rokām lien man klāt, arī šādā veidā var pārnest kaut kādus mēslus, ja mums ir jāseko līdzi savai veselībai katru mēnesi, dariet arī jūs to.

Un vēl numuru gan nepublicēšu, bet ļoti nepatīkami, kad pateicu ka nedaru neko bez, čaļa pretreakcija "Kas Tu par princesi, ka visu taisi ar?" nu psc vienkārši, pilnīgi slimi, un tad vēl cenšas ieskaidrot, ka no orālā seksa neko nevar dabūt, un ka esmu bez maz vai tizla ja domāju, ka ta var saslimt, un kas tas vispar par arstu kas man to ir ieskaidrojis utt.

Nu vienkārši sviests.

• Like 1

Vīrieši iemācieties sekot sev līdzi, un visi kam ir jel kādi izdalījumi no urīnceļiem, aizejat pie ārsta, pilnīgi bail tādam pat visu prezi kāpt virsū, un vēl man tracina, ka apgrābsta sākumā sevi un pēc tam ar tādām rokām lien man klāt, arī šādā veidā var pārnest kaut kādus mēslus, ja mums ir jāseko līdzi savai veselībai katru mēnesi, dariet arī jūs to.

Un vēl numuru gan nepublicēšu, bet ļoti nepatīkami, kad pateicu ka nedaru neko bez, čaļa pretreakcija "Kas Tu par princesi, ka visu taisi ar?" nu psc vienkārši, pilnīgi slimi, un tad vēl cenšas ieskaidrot, ka no orālā seksa neko nevar dabūt, un ka esmu bez maz vai tizla ja domāju, ka ta var saslimt, un kas tas vispar par arstu kas man to ir ieskaidrojis utt.

Nu vienkārši sviests.

Visas kuras kaut ko dara bez prezervatīviem - BŪSIET MELNAJĀ SARAKSTĀ!

Un nekas pie jums ne aizies!

Esāt uzmanīgas! Ja klients labi smaržo un apģērbts dārgi - tas neko nenozīme!

Padomājiet par saviem radiniekiem!

VISS TIKAI AR PREZERVATĪVIEM!

¡Ya basta!

Edited by l2012
  • Like 1