Jump to content

Recommended Posts

29322377 ments kas šantažē .Tipa uzrakstīs zajavu ,tāds resns ar pliku pauri gadi nu 30 varbūt vairak nedaudz ,neceliet ja nevēlaties drāzties pa velti .Par šo fruktu ,jau uz anonīmo  nr kriminālpolicījā  paziņoju.

Dzel ,ka mums ir arī tādi policisti.  Manuprāt nav tādas sievietes, kura nebūtu uz tādiem policistiem uzrāvusies. Kvai šeit visām sen zināmais Edgars;] arī tādas metodes piekopj un nekur viņš nav pazudis;] Viņam šobrīt ir divi nr.no kuriem viņš zvana meitenēm .

Nekas nav mainījies un nemainīsies kamēr jūs klusēsiet. Es iesaku šādus gadījumus ierakstīt un nodot beztabu žurnālistiem.

Guest zvirbulis67

26800640 stremnij na menta smahivaet vistavila zhdal u podjezda [@vasja123]

Šis krievu tautības pajauns vīrietis ar ļoti patīkamu balss tembru šodien mani apmeklēja. Nav viņš ments (tā man liekas), jo viņam, acīmredzot, bija citi nodomi - ieraudzījis, ka man dzīvoklis ir zem apsardzes, steigšus atvadījās...Ne visi urodi ir rupji, nepieklājīgi - ja viņš kaut ko vēlas īstenot, tad ļoti labi to prot slēpt... 

P.S. Atvainojos par sīkajiem burteļiem... Pēc citāta neizmainīju burtu lielumu.

Pat nezinu ko teikt,te,klientu melnajā sarakstā šis ir jau otrais tel.nr. numurs kurš man pierakstīts kā normāls klients,kurš vēl dod tējas naudu.Neņemu gan viņu vairs citu iemeslu pēc. :rolleyes: :rolleyes:

tad jau kkas isti nav ar viņu:)!

Guest zvirbulis67

Mani, savukārt, izbrīna šeit ievietotais garais meiteņu apzīmētais ''šutņiku'' saraksts... kāpēc viņi te bija jāpublisko?! lai taču nebrauc, ja nevēlas ... vai arī vienkārši, aiz gara laika, izklaidējas - apsola, skaidri zinot, ka nebrauks... meitenes vienīgi viņus var ielikt sev zināšanai kādā sarakstā - kad zvana, vienkārši vairs neceļ klausuli un netērē ne savu laiku, ne citu, godīgāku klientu laiku ...

20569094 Izvaro bez prezervativa. agresivs / Наркоман и деньги назад потребовал - пришлось отдать. [@Santa] / [@Д]

27142659

Na 4sex ego nik wurik1977 ego otpustili za iznasilovanie! zahodit nozh k gorlu vse cennie veschi v sumku porom nasiluet i uhodit! mentam nasratj sdala vzjali i otpustili !ochenj stremnij

rizhij malenkij azh murashki po kozhe DEVCHENKI NE BERITE MALENKIH RIZHIH !!! menjaet nomera [@Mirana]

27153474 AIDS! СПИД! Имя Андрей. У меня ВИЧ и гепатит. Возраст, 30.Телосложение, Спортивное. Вес, 85. Рост, 176. [@Sport]

28271520 Nasiljno prinuzhdaet bez prezika! siloj! posle poltora chasa traha trebuet vse denjgi nazad! esli ne otdaesh sidit ne uhodit! vistavitj nerealjno! [@Sport]

28912659 Līdzīgs čigānam, atnāca ar noberztu asiņainu locekli, lika ņemt tādu mutē bez gumijas, arī seksu gribēja bez gumijas un bija atstājis par 10 eiro mazāk, nekā bija runāts. [@Velta]

29160031 Leona Paegles 4. Nemaksātājs. Velk nost prezi procesā, pasūta vīnu un neatdod naudu. Pa degunu ar var dabūt. [@Alexxa]

29245993 Pa kluso velk prezi nost sexa laikaa , un to vins dara ar visam sakuma poza rakam lai nepamanitu [@Donya]

20061907 Lieki izmesta nauda braucot uz Olaini. Dāmas, par savu naudiņu vien brauksiet... [@Alexxa]

20219210 Ilgi kaulējas, rupji apietas, noliek divreiz mazāk naudas, "iet uz mašīnu pakaļ" [@Velta]

20266305

Prihodit, dolgo trahaetsja i potom prosit prinesti vodi i za eto vremja spizdit denjgi kotorie zaplatil. Potom nacinaet govoritj cto eto ja ego obmanula, cto vzjala denjgi i govorju

cto eto on mne ih ne dal. KOZEL. [@Lana]

20282866 Trebujet obratno denjgi posle togo kak popoljzujetsja dajet 25Ls ( 20 + 5 ) i trebujet polovinu obratno. [@Marija]

20324658 Tikai divata cigani. [@Santa]

20327882 Jauns čalīts piedāvā 100 euro viltotus. Piedāvāju aiziet tepat samainīt, atsakās. Lejā auto gaida kaut kāds draugs. Esiet uzmanīgas !!! [@Ivonna]

20350047 Nemaksā un draud. Не платит и угрожает. [@Vasja123]

20360929 Nemaksā un zog. Vienmēr kopā ar draugu. Не платит, ещё и по кошелькам лазит. Всегда с другом. [@Vasja123]

20430328 Vēlās sarunāt bez prezervatīva, atteicu un sāka apsaukāties un apvainot. Nepatīkams tips ! [@Ivonna]

20463320 Cigans un najobsiks. [@Evija]

20489909

Prihodit tipa gavarit tak mi simeinaja para no zena skora prijedit ,a ti mne zdelaj minet ,vidu na ulicu strecu zenu pridom dvajom ,devuski daragije nekagda ,nedelaite nicevo paka

nezaplatili vam denek kidalov stoko mnoga ,tolstij lisij let gdeta 29 ,30 ruskij pren [@lena lana]

22043187 Prinimajet silu, nasiljno zastavljajet dolga pochti celij chas, chtobi jemu sosali soski. Vnachale dajot denjgi, potom zabirajet. Naglij. [@Marija]

22153302 Aizies nemaksajis un vel draudes... Придёт, не заплатит и ещё будет угрожать... / Dzīvokļu apzadzējs, draudēja ar pistoli. [@=(] / [@Velta]

22320241 Razvodjaga. [@Erika]

22349538 Не платит, ещё и по кошелькам лазит. Всегда с другом. [@Vasja123]

22363350 UZMANĪBU! ВНИМАНИЕ! / Zaglis [@Dace] / [@Erika]

22379203 Zaglis!!! kameer iegaaju dushaa, tikmeer nozaga lielaako dalju naudas un aizlaidaas. jauns, neliela auguma. uzdodas par futbolistu no Liepaajas. [@Lora]

22388340 Nemaksā un zog. Vienmēr kopā ar draugu. Не платит, ещё и по кошелькам лазит. Всегда с другом. [@Vasja123]

22494053 Вор. Приходит сразу начинает лезть и в начале не хочет платить. Украл новый телефон. [@Sex]

22828726 Krāpnieks un izmantotājs. [@Aleksa]

22842344

Dārgas meitenes esiet uzmanīgas ,ar ģimenes pāriem itkā ,zem kuriem slēpjas urnālisti itkā nevainīgi atnak masau velas bet pēctam tiec tados mēslos / urnaļugas a.dintera

draudzenes nr ar ko nak uz reidiem filme slepenos materialus [@lena lana] / [@RB]

25316111 Jauns tievs spaisa pīpētājs. Pielika nazi pie rīkles, salasīja visus telefonus, naudu no somiņas. [@Velta]

25324710

Narkomāns, vājš tumšmatains ap 40 gadiem. Atnāk un grib durties narkotikas, meloja, ka esot nauda. Dzīvokli pagaidām neaplaupīja, bet nočiept ko pa ceļam var. Numurus biei

maina, pašlaik iekritu uz šo [@Velta]

25403246 Vēlās atpūsties par velti! Reāls uzmetejs. [@Inna]

25409326 Uzmeteejs. [@Lora]

25441314 Biķernieku 12b/25 Izsauc pie sevis, nemaksā. Invalīds un saka, ka pēc tam uz bankomātu aizies, jo grūti aiziet pēc naudas. Kas piekrīt, bez naudas paliek. [@Dita]

25451914 Reaals uzmetejs. veelaas atpuusties par velti [@Inna]

25453737 Nemaksaatajs, pec uzvedibas un izstradata laba scenarija domaju, ka vins nevienai un nekad nemaksa. [@Lady]

25555719 Shis pa kluso filme ar kameru [@Donya]

25604780

Zvana un aicina pie sevis aizbraukt uz Maskavas 95. Piebraucot prasiju, lai naak aaraa un samaksaa par taksi. Vinjsh teica, lai palaizjot prom taksistu, vinjsh buushot peec 5 min, esot

veikalaa. Peec noteiktaa laika zvanu atkal, vinjsh prasa atkal vai taksistu palaidu. Teicu, ka nee. Vinjsh veelreiz atkaartoja, lai palaizju taksistu un ka jaagaida veel 2 min. Man nepatika,

ka tik uzstaajiigi prasa atlaist taksistu un aizbraucu maajaas. Veelaak uz turieni bija bijusi mana draudzene, kura taksi palaida un vinju tuulinj peec taksista aizbraukshanas apzaga [@Alexxa]

25924600 Viktor ljubitelj otdihatj na haljavu! srazu NE platit a potom oj!! net boljshe deneg!!!! [@Sport]

25941761 Zurnalists kas veido sizetus viens no mums / urnaļugas a.dintera draudzenes nr ar ko nak uz reidiem filme slepenos materialus [@lena lana] / [@RB]

WFL2012

CLIENT BLACK LIST.pdf

.......3412 Jauns +/- ap 30gadiem, tāds divains,kurš naudu uz priekšu maksā nelaprāt, tad vēl izdomā savas cenas, un blato ar pazistamiem mentiem! visi 100 viņam īsti nav! un jā, pēc dažām dienām vēl šajā forunmā atstāj ""atsuksmi"":). :D

Meitenes, esat vērīgas:)

3412 Jauns +/- ap 30gadiem, tāds divains,kurš naudu uz priekšu maksā nelaprāt, tad vēl izdomā savas cenas, un blato ar pazistamiem mentiem! visi 100 viņam īsti nav! un jā, pēc dažām dienām vēl šajā forunmā atstāj ""atsuksmi"":). :D

Meitenes, esat vērīgas:)

Šausmīgi slikts klients - ziedus un šampānieti neatnesa.

Šausmīgi slikts klients - ziedus un šampānieti neatnesa.

Nu par normālu gribēdams nenosauksi:) Pārspīlēt nav vajadzības:)

Guest zvirbulis67

282238XX [@Kiska]
Садист. Обычно в гостинице Dodo и Toss.

Paldies tām meitenēm, kas te pievieno dažu patiesi neadekvātu klientu telefonu numurus, bet šo numuriņu gan vajadzēja uzrakstīt visu. Man šodien pieteicās viens klients ar šādiem cipariem precīzi līdz XX... kā uz footfetišu... un kā man tagad zināt, vai šis cilvēks ir sadists vai nē?... ne jau visi sadisti, narkomāni pa telefonu tā arī izklausīsies un runās... viņi var būt ļoti pieklājīgi...

drošības labad es atteicu, bet var gadīties, ka viņš bija pilnīgi adekvāts, labs vīrietis.

Zvirbuli - vai skolā ko klausījies par varbūtības teoriju? Sakrist šādai 6 !!!! ciparu  kombinācijai +  un sakrist, ka zvanītājs meklē sex pakalpojumus  - nu BINGO !!!

Guest zvirbulis67

Zvirbuli - vai skolā ko klausījies par varbūtības teoriju? Sakrist šādai 6 !!!! ciparu  kombinācijai +  un sakrist, ka zvanītājs meklē sex pakalpojumus  - nu BINGO !!!

piekrītu jau piekrītu, bet piesardzība nav nekas nosodāms... gan jau iztiksim bez riskantiem variantiem... :D

Guest zvirbulis67

Zvirbuli, nevajadzēja atteikt, varbūt iepatiktos, un piedāvātu arī verdzenes pakalpojumus :D

pret kunga mīļākās verdzenes lomu man nav iebildumu, bet mazohiste augstākajā pakāpē gan vēl neesmu... :D

• Like 1

25502400   ( +994504555200 )  Krieviski.  Vecrīga. Izliekas, ka ir ārzemnieks. Kad atbrauc saka, ka tomēr nevajag. Kad aiziet prom, raksta un prasa palikt ar vinu par pus cenu nekā bija pirms tam norunāts! Foto visas bija redzētas un pirms tam sarakstījās vairākas dienas. 

Pēc aiziešanas turpina rakstīties un uzdot dažādus jautājumus.   Meitenes - laika tērētājs !   Tas jau nevienam neinteresē, ka bija visi plāni jāmaina viņa dēļ uz visu vakaru! 

26402173 dolgo parit mozg na wet vstrechi,priezaet,govorit-nu kak,xorowo tebe nervi vitrepal?i uezaet!realno bolnoj!

25329458-telefonnij drocher

28841024-telefonnij drochert

29980735-vrun,dogovoravaetsa o vstrece i ne priezaet neodnokratno provereno

28245220-dogovoravaetsa o vstrece i ne priezaet,cerez vremja opjat po toj ze sxeme

27116327-ljubopitnij starik,vozmoxzhno drochit,poslala po telefonu ego

29694547-maloletnij lowarik,po telefonu stebaetsa

28475962-xalavwik

29360722-vret sto podjexal uze,ne prizaet

20005836-govorit sto edit-vrun!

20005838-vrun,dogovoravaetsa o vstrece i ne priezaet

29432564-lowara 

25210059-vrun,dogovoravaetsa o vstrece i ne priezaet

20562057-vrun,,dogovoravaetsa o vstrece i ne priezaet

26460190-lowara

28108493-zadrot

25823873-realno lox!

29210313-xamil po telefonu,pitalsa sbitj cenu napolovinu

26786069-nazojlivij debil!sutkami bombit na telefon

28343129-priezaet,smotrit i uezaet,prichom bil paru raz,ja uze stebalasj s nego:))

Poprashu utochnitj chto imeetsa v vidu pod slovami - najobshik i loshara, realjno loh ? 

P.s pat nezinu ko teikt par dažiem personāžiem ...  :wacko:  no sava ta nummura zvanīt... kuru var atrast ...  :wacko:

Ja kāds sevi te atpazina, padod ziņu. 

ato privikli devcjonok zasiratj!na sebja posmotrite!priezajut loxi,daze mitsa ne umejut,vonjajut potom  pizdec kak!daze okna posle vas otkjrivatj nado!pozor!volosi grjaznie..chlen nado zastavljatj vtoroj raz mitj,mnogie ne znajut kak chlen nado mitj!uzas!.fuuu..sexom zanimatsa ne umejut,a potom u vas devchjonka srazu ploxaja,raz ne vstal!da radujtesj sto vobwe s vami takie krasavici vstretilisj!s mnogimi daze za dengi neoxota

• Like 1

Guest zvirbulis67

ato privikli devcjonok zasiratj!na sebja posmotrite!priezajut loxi,daze mitsa ne umejut,vonjajut potom  pizdec kak!daze okna posle vas otkjrivatj nado!pozor!volosi grjaznie..chlen nado zastavljatj vtoroj raz mitj,mnogie ne znajut kak chlen nado mitj!uzas!.fuuu..sexom zanimatsa ne umejut,a potom u vas devchjonka srazu ploxaja,raz ne vstal!da radujtesj sto vobwe s vami takie krasavici vstretilisj!s mnogimi daze za dengi neoxota

Nu redz, cik traka pieredze mēdz būt! Es neesmu ne skaistule, ne jauna, bet pie manis nāk normāli, forši, daudzi pat jauni un vairāk kā smuki, kopti visi - lielākā vai mazākā mērā...  nu ja tiešām kādam ne visai laba smarža, tad koķeti palūdzu aiziet uz vannas istabu vēlreiz - un viss ir OK... 

kas attiecas uz lohiem, uzmetējiem un stulbeņiem, kas nejēdz, kas ar sievieti jādara - tad no tādiem pa gabalu... to jau telefona sarunā var just - pieklājīgi atšuju... un ja kāds sarunā randiņu un neatbrauc, tad pēc 15 minūšu klusuma, dodu priekšroku nākošajam, kas piesakās un atbrauks... ja mani nebrīdina telefoniski, ka nebūs vai kavē, tad es tādus nepieņemu - gadījumā ja tomēr izdomā pēc minūtēm 45 ierasties... ar tādiem citādāk nevar...

paldies par dalīšanos savā pieredzē, bet vairāk mani uztrauc, lai neuzraujos uz tādiem, kam jau sākotnēji nav doma maksāt, kas ir rupji, neadekvāti, par visu vari spiež uz pakalpojumiem bez prezervatīva utt. ...

man, paldies Dievam, tādi nav gadījušies, tāpēc nevaru padalīties ar telefona numuriem... man ir tikai tādi, kas ir personīgi man nepatīkami, kurus es izjūtu kā enerģētiskos ''vampīrus'' (cilvēks, kas paņem spēkus - garīgi.)... pēc tam jūtos kā iztukšota... vēl ir tādi, kas ir brutāli seksā - vienkārši savādāk nemāk vai negrib... arī tos ielieku telefona ''melnajā sarakstā'', lai vairāk neuzrautos... tā kā viņi kārtīgi maksā, tad es nedomāju, ka tos vajadzētu šeit publicēt - var gadīties, ka citām ir laba pieredze... katram savs, un visiem labs nebūsi nekad un ne ar visiem var sanākt labs kontakts - kaut arī tas ir pakalpojums...viens maksā, otrs sniedz vēlamo un sirdij tīkamo... 

Guest zvirbulis67

Mozna uznat kak eto ne umejut trahatsja ?)))))))

Nu no klienta es nedrīkstu pieprasīt, lai viņš būtu seksa gigants un mani kārtīgi izdrāztu - tautas valodā runājot! ...kurš maksā, tas pasūta mūziku - vai ne tā?

nomera loxov dala,mozew ix vizvonitj i lichno vstretitsa :Da mne ne pofig s kem,ja sebja cenju,ja lucwe s zagorelimi kravchikami pokuvirkajus!i 95% realno superskie priezajut s konfetami,tortami i cvetami i vibritie i dorogopaxnuwie!a loxi pustj k loxuwkam za 30-nik edut!

ja k tomu,sto stidno dolzno bitj k devchjonkam priezatj s zarosljami v trusax i ewe vonjuchimi,kapec prosto!takiux menjwinstvo,no sam fakt!

Guest zvirbulis67

nomera loxov dala,mozew ix vizvonitj i lichno vstretitsa :Da mne ne pofig s kem,ja sebja cenju,ja lucwe s zagotelimi kravchikami pokuvirkajus!i 95% realno superskie priezajut s konfetami,tortami i cvetami i vibritie i dorogopaxnuwie!a loxi pustj k loxuwkam za 30-nik edut!

es ar lohiem netiekos - nav ne laika, ne vēlēšanās... :D