Jump to content
l2012

27174937 => Viktorija (23) [Intimmeitene.lv]

26055180  

23 members have voted

1. 1. 26055180

• Esmu bijis, īstas fotogrāfijas, patika
    • Esmu bijis, īstas fotogrāfijas, nepatika
    • Esmu bijis, nav īstas fotogrāfijas, patika
      0
    • Esmu bijis, nav īstas fotogrāfijas, nepatika
  2. 2. xtra TOP 2012 (Vari izvēlēties dažādas kategorijas!)

• Best newcomer (начинающая / jaunatnācēja) of xtra TOP 2012
    • Best mature (зрелая / nobriedusi sieviete) of xtra TOP 2012
      0
    • Best teen (подросток / pusaudžu meitene) of xtra TOP 2012
    • Best blowjob (минет / minets) of xtra TOP 2012
    • Best classic sex (классический секс / klasiskais sekss) of xtra TOP 2012
    • Best anal sex (анальный секс / anālais sekss) of xtra TOP 2012
    • Best face (лицо / seja) of xtra TOP 2012
    • Best body (фигура / figūra) of xtra TOP 2012
    • Best breasts (грудь / krūtis) of xtra TOP 2012
    • Best ass (попка / pakaļa) of xtra TOP 2012
    • Nepatika
    • Best massage (массаж / masāža) of xtra TOP 2012
      0
    • Best attitude (отношение / attieksme) of xtra TOP 2012

Recommended Posts

Xtratop.blogspot.com

26055180 27174937

viktorijaaa@inbox.lv adelesexy@inbox.lv

I will be your best adult companion!! I am young model with incredible body, firm breast and delicious bum.... I am very friendly and easy going, you will have real girlfriend experience with me! I will make you feel 10 cm above the ground.... Incall and outcall available, I have a nice girlfriend too. Indulge yourself, contact me and be prepared for possibly the best date in your life!! Busu Tev labaka kompanija - jauna meitene ar satriecosu kermeni, tvirtam krutim un garsigu dupsiti..... Es esmu loti draudziga un komunikabla, ar mani Tu jutisies ka ar savu milako! Liksu Tev lidinaties 10 cm virs zemes.... Ir ari jauka draudzene.

Pirmais, kas jau pamudināji doties pie Viktorijas, bija laipnā telefona saruna ar vieglu flirtu.

Pieņem ostas rajonā, apkārtne neitrāla un mašīnu atradīsies kur nolikt. Dzīvoklis ļoti jauks, labi iekārtots, tīrs, vannasistaba ļoti laba, patīkama atmosfēra (mūzika, sveces, gaisma), tīrs dvielis - viss kā pienākas.

Pati Viktorija patiešām ir ļoti smuka - gan seja ir patīkama, gan augums ir ļoti seksīgs. Bija ģērbta seksīgi, bet ne piedauzīgi. Es pat teiktu, ka tas bija skaistākais augums, kādu nācies klātienē baudīt. Protams, gaumes ir dažādas, bet šī meitene varētu patikt slaidu, smalku un dabīgu ķermeņu cienītājiem.

Parunāt arī ar viņu var, jo, kā jau liecina cena, viņa nesteidzas tevi nobeigt un atbrīvot telpu nākamajiem. Varēja gan būt mazliet nesamākslotāka, jo reizēm liekas, ka viņa smejas par tavu joku tikai tādēļ, ka jāsmejas.

Tālāk par pašu aktu - tas bija labs. Principā varētu teikt, ka tāds īsts GFE (Girlfriend experience). Skatās acīs, dara visu no sirds, zin, kā ieņemt seksīgāku pozu, apzinās sava auguma pievilcību, skaņas izdala patīkamas, kaut reizēm mazliet pārāk samākslotas. Bet vismaz nesten bezjēgā. Pēc akta nekur nedzen, nesteidzina, prom neskrien.

Kopsavilkums:

+ Labākā vizīte pie profesionālas meitenes, kāda man ir bijusi, bet man nav bijis daudz.

+ Brīnišķīgs augums (foto atbilst)

+ Sirsnīga un profesionāla attieksme

- 60 LVL

- Samākslotas frāzes

Vērtējums:

Seja 9/10

Augums 9/10

Attieksme 9/10

Orālais 6/10

Vaginālais 8/10

es neieteiktu... Biju pirms kaada laika un aizgaaju beigaas prom karoce biju pie maajas 18.00 zvanu saka ka 10 min jaapagaida nu OK peec 10 min pie vinas dziivoklii sii uzcienaa ar teeju nu OK kaapeec ne, taa vel kaadas 10 min tad sii iet dusaa tad peec tam prasu cik mums veel laika sii saka ka liidz 19.00 par cik man veel ar buutu dusaa jaaiet tad 60Ls par pusstundu sorry taa kaa pa daudz buutu un aiztinos prom .... Sii protams dusmiiga bet es arii bija taada sajuuta ka tik apcakaraeetu

Jā, šitā ir galīgi garām, nevienam neiesaku cool.gif un kur nu vēl par 60,- angry.gif

Forša meitene,strādā arī pārī ar Eviju-Nimfomāni.Pa dienu strādā bankā tapē nevar sazvanīt.Ja pārī tad ņem 100. lesbi vienreizējs un kniebties abām patīk pa īstam.Man sanāca par 100 divas stundas.Tā kā Jānim laikam nebūs paveicies,trāpījis uz neomu.

Stādā, bet viņai savs režīms - pa dienu "sabiedriskais darbs", līdz ar ko klausuli neceļ, kā arī neatzvana. Es sākumā arī nevarēju sazvanīt, un uz kādu laiku metu mieru apteklēšanai, bet tad kaut kā izdevās sarunāt. Laikam biju viņai atbilstoš un tika piešķirts privātais numurs, uz kuru atbild arī dienā, kā arī atzvana. Taa, ka vajag mirkli pacietības un uzmanības, un visu var sarunāt:)..

Esmu ticies, pie tam vairàkas reizes un tikšanàs bija pat vairàk nekà stundu garas. Protams, par papildus laiku - piemaksa. Bet pèc kàdas sestàs reizes interese ir zudusi. Paràdàs sajùta, ka meitene savu atstràdàjusi. Senàk tomèr bija sajùta, ka tas ir hobijs, par kuru prasa naudu, bet tagad vienkàrši atstràdàšana. Bet pamèğinàt vajag - bildes ir viñas, pie tam nav pàràk apgreidotas.

Ar nožēlu jāatzīst, ka kvalitāte smagi kritusies

post-7955-0-97014600-1328475075_thumb.jpg

post-7955-0-28848100-1328475087_thumb.jpg

post-7955-0-58395400-1328475099_thumb.jpg

post-7955-0-51738300-1328475113_thumb.jpg

post-7955-0-53720200-1328475127_thumb.jpg

post-7955-0-69780900-1328475148_thumb.jpg

post-7955-0-22276900-1328475164_thumb.jpg

post-7955-0-84405600-1328475175_thumb.jpg

post-7955-0-48321500-1328475193_thumb.jpg

post-7955-0-99038000-1328475204_thumb.jpg

post-7955-0-54707300-1328475215_thumb.jpg

post-7955-0-98147300-1328475227_thumb.jpg

post-7955-0-03824100-1328475244_thumb.jpg

post-7955-0-62214100-1328475258_thumb.jpg

post-7955-0-39584000-1354663932_thumb.jpg

post-7955-0-85739800-1354663932_thumb.jpg

post-7955-0-72377300-1371173147_thumb.jpg

post-7955-0-63952500-1371173148_thumb.jpg

post-7955-0-18630700-1371173149_thumb.jpg

post-7955-0-85730300-1371173189_thumb.jpg

post-7955-0-21557700-1371173194_thumb.jpg

Edited by l2012
  • Like 16

Godígi, neesmu pédeja laiká bijis (daargi parasa tomér), bet Viktorija ar Ninfomani nu nemaz nav lidzigas. Ne péc figuras, ne péc fucking style. Vari man ludzu ko lidzigu Viktorijai ieteikt uz PM, ja zini?

Бываю у Виктории регулярно (последний раз был месяц назад) - отношение и секс просто супер.

Так как тело желает разнообразия, то присоединяюсь к просьбе о координатах/контактах девушек вроде Виктории.

Guest zibenszibens

Tā, tiešām Viktorijai kvalitāte sāk kristies. Jauns sludinājums ar citu vārdu. Bildes ļoti skaistas. 

Skatos, ka daudzi uzskata, ka kvalitāte smagi kritusies, jāatzīst, ka biju laiku atpakaļ aizdevies pie šīs skaistules. Godīgi sakot, grūti spriest vai teiktais par kvalitāti ir patiesība, jo neesmu bijis agrāk. 

Principā meitene skaista kā oga, vienīgi prasa dārgi, citādi varētu katru nedēļu drāzt. Saka, ka esot arī draudzene un piedāvā tikties trijatā, vienīgi bail maksāt, ja nezin kāda ir tā otra.

Skatos, ka daudzi uzskata, ka kvalitāte smagi kritusies, jāatzīst, ka biju laiku atpakaļ aizdevies pie šīs skaistules. Godīgi sakot, grūti spriest vai teiktais par kvalitāti ir patiesība, jo neesmu bijis agrāk. 

Principā meitene skaista kā oga, vienīgi prasa dārgi, citādi varētu katru nedēļu drāzt. Saka, ka esot arī draudzene un piedāvā tikties trijatā, vienīgi bail maksāt, ja nezin kāda ir tā otra.

Otra ari ir ok, bet ari kvalitate smagi kritusies un svars smagi pieauga :) Izmaksas dargi, bet domaju vienreiz var meginat, kopuma paliks gandarijums

Tu neesi skaistas meitenes redzējis .... stulbs uzpūtīgs un iedomīgs purns viņai ir man labs iespaids par viņu neradās un tinos prom.

• Like 1

tai otrai kada bilde ir piejama?

Lauru pisu pirms apmēram 5 gadiem jēbal kur tas laiks tad vēl svaiga bija, (kas tgad tur no viņas pāri palicis nav ne jausmas šaubos ka kaut kas labs)   nebija tas hujovākais variants bet labāki noteikti ar ir bijuši, toreiz augums man patika esmu slaido meiteņu cienītājs, bet viņai bija forši sievišķīgi apaļumi pašā laikā. Laura pēc sejas tad vismaz man noteikti labāk patika nekā viktorija.

P.S Laura mums laikam kāda brīnumfeja pa 5 gadi palikusi tik 2 gadi vecāka :D

• Like 1

Piekrītu par uzpūtīgo ģīmi, bet īsti nezinu pie kuras lai aizkāpju, principā, šitai augums tīri smuks. Ko iesaki, kā ar Lanu? Varbūt labāks variants? Principā patīk ar glītām sejām.

Tu neesi skaistas meitenes redzējis .... stulbs uzpūtīgs un iedomīgs purns viņai ir man labs iespaids par viņu neradās un tinos prom.

Piekrītu par uzpūtīgo ģīmi, bet īsti nezinu pie kuras lai aizkāpju, principā, šitai augums tīri smuks. Ko iesaki, kā ar Lanu? Varbūt labāks variants? Principā patīk ar glītām sejām.

Nu šobrīd nav nevienas pie kuras aizkāpt.... par jebkādu cenu....

• Like 1

Es nedomāju dotajā brīdī, bet vispār - darbadienās. Varbūt vari jo ieteikt, piemēram, cenu kategorijā līdz 40 ls

nebija tā domāts šodien tieši bet plašāk, tas nozīme ka ne rītā ne parīt ne darbdienā ne brīvdienā Rīgā normālu meiteņu nav punkts ne pa 20ls 40ls 80ls 200ls whatever NAV punkts skaidrs? :D

• Like 2

Opisivatj net smisla poskoku bil u neje eshe v 2011 godu kogda ona anal sex predlgala(80ls)-vsjo bilo klassno,sejcas anal ne predlogaet-govorit ranjshe terpela,a sejcas uje ne hocet,a esli kogo i dopustit do svojej popi-to toko za 150 euro(105ls)-eto scitaju perebor dlja viktorii/adele..dolbil jeje vo vse mesta(no v osnovnom v anal) kak sumashedshij 2 raza za vstrecu:)....po ocenkam:

lico-5 iz 5

figura-5 iz 5

sex-5 iz 5

otnoshnie 5 iz 5

kvartira-5 iz 5

cena/kacestvo=sootvetstvuet...

no vsjo eto bilo v 2011 godu...kak sejcas-ne znaju

Biju, pat var teikt, nesen, pirms nepilna mēneša, nu tā, kā jau sena darbone, biju pirmo reizi, bet to varēja just, just varēja ka bija kko paņēmusi uz krūts, nedaudz oda pēc alkohola. Attieksme patika, labi uzvilkos, visvairāk patika stingrais dibens, un krūtis, neēsmu skops, bet par to kāpostu, divreiz vajadzētu darboties, bet nu tas ir mans viedoklis, vai iešu vēl, nē.

Biju, pat var teikt, nesen, pirms nepilna mēneša, nu tā, kā jau sena darbone, biju pirmo reizi, bet to varēja just, just varēja ka bija kko paņēmusi uz krūts, nedaudz oda pēc alkohola. Attieksme patika, labi uzvilkos, visvairāk patika stingrais dibens, un krūtis, neēsmu skops, bet par to kāpostu, divreiz vajadzētu darboties, bet nu tas ir mans viedoklis, vai iešu vēl, nē.

laiks dara savu bez grādīgā laikam pipeles vairs nevar izturēt :D

Nesen biju apciemojis. Teikšu kā ir, attiecībā pret mani attieksme bija lieliska, pavadītais laiks tāpat. Netiku arī steidzināts! Ja par dzīvokli, ok nav tik labs kāds bija agrāk, bet kopumā pat ļoti ok. Pati Viktorija joprojām formā, augums, krūtis, dupšuks ir tvirts un sportisks :)! Man patika, savu lietu viņa pieprot ;)!