Jump to content
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)
l2012

26935539 => Viktorija (34) [Gribu.lv]

26935539  

30 members have voted

1. 1. 26935539

• Esmu bijis, īstas fotogrāfijas, patika
    • Esmu bijis, īstas fotogrāfijas, nepatika
    • Esmu bijis, nav īstas fotogrāfijas, patika
    • Esmu bijis, nav īstas fotogrāfijas, nepatika
  2. 2. xtra TOP 2012 (Vari izvēlēties dažādas kategorijas!)

• Best newcomer (начинающая / jaunatnācēja) of xtra TOP 2012
    • Best mature (зрелая / nobriedusi sieviete) of xtra TOP 2012
    • Best teen (подросток / pusaudžu meitene) of xtra TOP 2012
    • Best blowjob (минет / minets) of xtra TOP 2012
    • Best classic sex (классический секс / klasiskais sekss) of xtra TOP 2012
    • Best anal sex (анальный секс / anālais sekss) of xtra TOP 2012
      0
    • Best face (лицо / seja) of xtra TOP 2012
    • Best body (фигура / figūra) of xtra TOP 2012
      0
    • Best breasts (грудь / krūtis) of xtra TOP 2012
    • Best ass (попка / pakaļa) of xtra TOP 2012
      0
    • Nepatika
    • Best massage (массаж / masāža) of xtra TOP 2012
      0
    • Best attitude (отношение / attieksme) of xtra TOP 2012

Recommended Posts

Xtratop.blogspot.com

26935539

sexperle@inbox.lv merime3@inbox.lv

исполнение Ваших сексуальных желаний...

ОТЛИЧНЫЙ СЕКС ЛУЧШЕЕ ЛЕКАРСТВО ОТ УСТАЛОСТИ И СТРЕССА....................................

hai, ilgu laiku domāju pie kuras pieskriet, visas vecās labās kkur pazudušas, a jaunas nav nākušas klāt kuru foto mani uzrunātu, nu vot pagājušo nedēļu apastājos pie šīs, reklamējās jau sen ar šīm foto, sazvanīju, patīkama balss, sarunāju ka būšu, piebraucu netālu no salu tilta.

Durvis atver patīkam izskata sieviete gados, pēc sejas simpātiska, garā kleitā, aukstpapeidenēs, aicina iekšā, pagriež muguru oppā tāds dekoltē ka redzama dibenstrīpa, uzvilka mani, tapēc arī paliku, kkur rakstījusi ka šai 34, nūu, +5, tāds varētu būt viņas vecums!

pats process, fiksi nomazgājos, eju šī jau guļ gūltā, nūū jā kleitā bija apetilīgāka, krūtis ir savulaik var redzēt ka bijušas lielas formīgas, kkas vēl ir palicis, ir vēders, bērni darijuši savu, labs i nometos uz muguras, biku paglaudīja, parīvējās, uzvilkos, pabāza zem manīm roku, sāka burkānu glaudīt bij labi pieprot To lietu viņa. Apmetos vairs negribēju gaidīt, šī turpināja rīvēt ar roju, uztina gumiju, minets labs, bet ne izcils, tad uzrāpās virsū, skaņas nāca dabīgas, pamainījāmies ar pozām, x1beidzu, papļāpājām, apskatīju viņas augumu, dibens pievilcīgs, kājstarpe bija izskūta, priekšā bija atstājusi strīpu, uzvilkos un pajautāju turpināt 2x Sieviete aktīva, pati sevi bužina, un pavelkas atstāju 50,-. Bildes atbilst viņai, foķēts tai pašā dzīvoklī, kā jau teicu daudzus gadus atpakaļ, viss ar gumiju!

par 70% var piekrist iepriekš komentētajam, mans vērtējums ir nedaudz skarbāks. Nebija interesanti un cena neadekvāti augsta!

Biju. varu pateikt ka reāli ap 40. Silikona čiči - ir kā bumbas uzpumpētas, kādam patiks,kādam nē. Pats process - vidēji. Samaksāju 40zivis.

Был у нее! Хорошее отношение, не торопит ) Сиськи силикон, но без перебора. В целом понравилось

post-7955-0-63480900-1329243031_thumb.jpg

post-7955-0-86915200-1329243031_thumb.jpg

post-7955-0-13239700-1329243032_thumb.jpg

post-7955-0-35842000-1329243032_thumb.jpg

post-7955-0-87337300-1352440804_thumb.jpg

post-7955-0-56584500-1352440814_thumb.jpg

post-7955-0-58485900-1352916816_thumb.jpg

post-7955-0-61443400-1354663434_thumb.jpg

Rediģēja l2012

hai, ilgu laiku domāju pie kuras pieskriet, visas vecās labās kkur pazudušas, a jaunas nav nākušas klāt kuru foto mani uzrunātu, nu vot pagājušo nedēļu apastājos pie šīs, reklamējās jau sen ar šīm foto, sazvanīju, patīkama balss, sarunāju ka būšu, piebraucu netālu no salu tilta.

Durvis atver patīkam izskata sieviete gados, pēc sejas simpātiska, garā kleitā, aukstpapeidenēs, aicina iekšā, pagriež muguru oppā tāds dekoltē ka redzama dibenstrīpa, uzvilka mani, tapēc arī paliku, kkur rakstījusi ka šai 34, nūu, +5, tāds varētu būt viņas vecums!

pats process, fiksi nomazgājos, eju šī jau guļ gūltā, nūū jā kleitā bija apetilīgāka, krūtis ir savulaik var redzēt ka bijušas lielas formīgas, kkas vēl ir palicis, ir vēders, bērni darijuši savu, labs i nometos uz muguras, biku paglaudīja, parīvējās, uzvilkos, pabāza zem manīm roku, sāka burkānu glaudīt bij labi pieprot To lietu viņa. Apmetos vairs negribēju gaidīt, šī turpināja rīvēt ar roju, uztina gumiju, minets labs, bet ne izcils, tad uzrāpās virsū, skaņas nāca dabīgas, pamainījāmies ar pozām, x1beidzu, papļāpājām, apskatīju viņas augumu, dibens pievilcīgs, kājstarpe bija izskūta, priekšā bija atstājusi strīpu, uzvilkos un pajautāju turpināt 2x Sieviete aktīva, pati sevi bužina, un pavelkas atstāju 50,-. Bildes atbilst viņai, foķēts tai pašā dzīvoklī, kā jau teicu daudzus gadus atpakaļ, viss ar gumiju!

Guest zvirbulis67

Tāda cena pat jaunām meitenēm (dažām ir gan, un tas ir normāli)nav, kuras pieņem arī daudz vecākus kungus ... Tad jau viņai jābūt ļoti labai...pakalpojuma ziņā. Nu, nu... Tas tikai mans viedoklis, kas nu galīgi nav jāņem vērā

Esmu bijis 2reizes. diezgan normāla tūningota lelle, ap 40 gadiem, bez zamaročkām, var izmantot, kā rezerves aerodromu. Ziemā strādāja Maskačkā, cena 40ls. Vairāk maksāt nav vērts.

Šovakar cena vismaz ir/bija 60 LVL. Atteicu tikai tāpēc, ka bija nākamā sarakstā Sindija un salasoties, ka tā ir super PSE, domāju, ka labāk tad uz viņu tos 60 LVL tērēt.

Tā nu beigās šovakar paliku pucējot statuju :D :D :D

Guest AAA+

Nu tā neteiktu, LV saviderību vart dalīt divās grupās :

1) Grābj ko redz: Šī kategorija nodrošina nīlas korokšu dzīvotspēju un tos uzņēmējus kur iprofitē izmantojot trekto laiku principus!!!!! (80 % no Latvijas sabeidrības.). 

2) Izpēta, apdumā un tad rīkojas: Reāli prasa laika un radošu pieeju, dzīvojas pa forumiem un ir sapratuši TO (reālu pieeju lietām), šiem cilvēkiem ir labi kantakti par saprātīgu cenu!!!

Lūk kāa notiek lietas iekš LV dīķa!!!

Был у неё сегодня . Ребят по мне вариант супер всё умеет плюс в общем 2 час

а просидидели проболтали не очём ))) 100 ЕВРО 

Izveidot kontu vai iežurnalēties. lai komentētu

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Reģistrējies mūsu forumā! Tas ir viegli!.

Register a new account

Ienākt

Jau ir lietotāja konts? Ienākt šeit.

Iežurnalēties

• Create New...