Jump to content
Sign in to follow this  
ursusalbus

Kristine 31 Purvciems

Recommended Posts

SLAIDA,SIMPĀTISKA BLONDĪNĪTE AICINA CIEMOS UZ LABU ATPŪTIŅU DIVATĀ.29-74-62-81.LĪDZ PLKST.23.00.PRIVĀTI.BILDĪTE IR MANA.PURVCIEMS.

1979176-slaida-simpatiska-bl.jpg

Vai kads bijis, ir verts nakt uz stundu?

• Like 3

Kaut kur bija rakstīts, ka piedāvājot sevi apčurāt 

Vot to, manuprāt, varētu izmantot :D Nesamaksājot... tur pat kāpņutelpā :D

Bet ņemot vērā, ka piedāvājās. Noteikti ir kādi trakie kas ņem ar :D

Nesen stāvot pie luksafora sanāca redzēt šo lēdiju ar onkuli gados,paskats baismīgs,labāk gadu kulakā..

• Like 1

Guest Melns

Es netīšām šitaj uzkūlos (jo feikās bildes sabāzusi): aizbēgu šausmās... vēl tagad psiholoģiska trauma... Ar šito varētu kodēt no sexatkarības :)

• Like 1

26942687

jauns nr parādījies, pievienoju šajā postā, lai kāds jauniņais neuzķeras uz veciem vēžiem jaunā kulītē...

tfu, tādu i par velti neņemtu.

nu nakuj...šitās bildes apskatot,nudien secinu,ka ar šito varētu kodēties no jāšanās...Plus vēl zinot,ka narkomāne...(tas jau pēc sejas ir redzams)

• Like 1

Es netīšām šitaj uzkūlos (jo feikās bildes sabāzusi): aizbēgu šausmās... vēl tagad psiholoģiska trauma... Ar šito varētu kodēt no sexatkarības :)

:( man ar šo meiteni saistās romantisks stāsts - vienu 9 maiju biju nolēmis svinēt po čornomu izjājot slāvu tautības mauku. Jau ieejot tā ūķa kāpņutelpā sāku justies izdrāzts es,nuuu - dzīvoklis vispār bija smirdīga ala,kā par laimi viņai zvanīja telefons un kamēr tika apspriests nākamais kontakts izteicu 1/100 esošās negācijas un aizdevos nahuj,slavēdams To Kungu par savu veiksmīgo dzīvi.

• Like 6

:( man ar šo meiteni saistās romantisks stāsts - vienu 9 maiju biju nolēmis svinēt po čornomu izjājot slāvu tautības mauku. Jau ieejot tā ūķa kāpņutelpā sāku justies izdrāzts es,nuuu - dzīvoklis vispār bija smirdīga ala,kā par laimi viņai zvanīja telefons un kamēr tika apspriests nākamais kontakts izteicu 1/100 esošās negācijas un aizdevos nahuj,slavēdams To Kungu par savu veiksmīgo dzīvi.

dzejnieka dvēsele autoram piemīt :D:D:D

slāvu tautības maukas vajag drāzt ne tikai 9.maijā,bet gan katru dienu :)