Jump to content
Sign in to follow this  
ursusalbus

Kristine 31 Purvciems

Recommended Posts

Šī darbonīte jau trešo gadu esot slima ar aidu.

Zobus pat vairs nav vērts labot...

Tā ka, veči uzmanās !!!

Kāpēc esi tik pārliecināts? :D

P/s. Man jau liekas, ka lielākā daļa no seno profesiju pārstāvēm ir inficētas ar to draņki.

Kāpēc esi tik pārliecināts? :D

P/s. Man jau liekas, ka lielākā daļa no seno profesiju pārstāvēm ir inficētas ar to draņki.

Kapēc esmu pārliecināts ? Man kāds pačukstēja... :ph34r:

Pati esot  atdzinusies  :D

Nu bet ja tev liekas,  ka lielākā daļa ir inficētas, mežā nelien un uz seno profesiju pārstāvēm pat neskaties !!! :D

Bīsties dieva  :rolleyes:

Labu galu neņemsi ! :angry:   :D

Kapēc esmu pārliecināts ? Man kāds pačukstēja... :ph34r:

Pati esot atdzinusies :D

Nu bet ja tev liekas, ka lielākā daļa ir inficētas, mežā nelien un uz seno profesiju pārstāvēm pat neskaties !!! :D

Bīsties dieva :rolleyes:

Labu galu neņemsi ! :angry::D

Ahujet cik smiekligi, vecit!

Izskatās, ka aiz smiekliem esi apdirsies!

Vlads33 tavus postus lasot, tu esi slimo peteņu vergs jeb laizītājs :blink:  :blink: . Tas ka tu esi jebanaška :rolleyes:  :rolleyes:  - tas ir jau visiem ir skaidrs :D . Labāk klusē n neaizrijies pišot sevi mutē - klauns tāds :wub:  :wub:

Parko runa,Kristine,Rita,Eva ir ta pasa Inga no Krasotaju un Artilerijas stures,ielas prostitute gadus 20,vinaj jau 40 gadus un izskatas ka slima.

tā pati Inga no Krāsotāju ielas,es gadus 15 atpakaļ uzķēros uz viņas......toreiz bonusā uzdāvinaju šokoladku,tad nu centās atsrādāt un aicināja,lai nākot vēl,būšot atlaidīte! ;) ...stāžs tātad ir pamatīgs.ja kādam gribētu ieriebt,tad ieteiktu apmeklēt!

Ne jau Kristīne ielēca, bet pēdējais klients, no kauna ..

Jomajo, pēc visa šeit sarakstīt;a grib apmeklēt, bet nez kāpēc vēl atsauksmi svaigu vajag...

Ja nu vienīgi leks pakaļ tam pēdējam klietnam atsauksmi prasīt :D :D

Ne jau Kristīne ielēca, bet pēdējais klients, no kauna ..

Jomajo, pēc visa šeit sarakstīt;a grib apmeklēt, bet nez kāpēc vēl atsauksmi svaigu vajag...

Ja nu vienīgi leks pakaļ tam pēdējam klietnam atsauksmi prasīt :D :D

Žēl jau to cilvēku, kuri pēc visa redzētā un rakstītā vēl atsauksmes prasa, bet laikam jau katram podiņam savs vāciņš :D :D :D

Žēl jau to cilvēku, kuri pēc visa redzētā un rakstītā vēl atsauksmes prasa, bet laikam jau katram podiņam savs vāciņš :D :D :D

Nu zini, arī Kristīni no vienas puses žēl, bez šādiem cilvēkiem taču viņa badā nomirtu.

Bet vispār labāk būtu gājusi šķūrēt sniegu :rolleyes:  :D 

Beidziet nu, vairums veču arī tādu izpistu, caurums ir, ko vēl vajag.Nav jau jāprec.Te veči pat smirdīgas, bez zobiem un omes pēc 50 drāž un vēl naudu maksš ir ok

Beidziet nu, vairums veču arī tādu izpistu, caurums ir, ko vēl vajag.Nav jau jāprec.Te veči pat smirdīgas, bez zobiem un omes pēc 50 drāž un vēl naudu maksš ir ok

Parādi konkurenci! :)

Nu tu inspektor esi eskotrprincis... 100% ieraugot tevi aizdzitu dzili meza ciekurus lasit... Atradies princis

Kaut ko jauc- es neesmu eskorta princis. Tos meklē citā sadaļā..

Un kas teica ka es nenodarbojos ar čiekuru lasīšanu dziļi mežā? :lol:

nu labāk omi ap 50,ja viņa ir kopta un smuka,nekā šito narkomāni...Nu nakuj,ar šito tikai kodēties no sex atkarības var... :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: