Jump to content
Antoha

Anzelika Vai Privatno, Tel. 22104808

Recommended Posts

Ir kāds bijis? Bildēs laba. Bet gan jau kārtējais feiks...

СЕКС + ХОРОШИЙ массаж .

Я cтройная , БЛОНДИНКА С БОЛЬШОЙ ГРУДЬЮ , звони и приезжай.

Фото реальное ! Центр. Парковка. Mob ... 2 2 1 0 4 8 0 8

http://kurtizanka.lv/?cid=18&component=profiles&mod=view_profile&id=3089

http://kurtizanka.lv/?cid=18&component=profiles&mod=view_profile&id=3089

post-8713-0-38587700-1441712489_thumb.jpg

post-8713-0-77234900-1441712496_thumb.jpg

Jauna taktika kā iemānīt kādu pie sevis. Gribu.lv sludinājums:

Sieviete meklē vīrieti seksam
Ievietots 24.01.17 02:02 Lasīts 4383 reizes.

Приглашу порядочного и не жадного мужчину для знакомства и приятного время провождения ,можно у меня ...я длинноволосая блондинка с большой, красивой грудью и длинными ногами ищу любовника ,живу в центре .Пиши.

Alisa (31) - isculjubovnika@inbox.lv

E-pastā atbilde:

From: Alisa Alisa <isculjubovnika@inbox.lv>

Привет ! Можем познакомиться и совместно приятно проводить время у меня я 170 см -60. ( грудь 5 ) ( живу в квартире в центре ) возможно и массаж и т.д. , конечно мне было бы приятно чувствовать заботу " помощь ... размер на Ваше усмотрение 70-80-100 ... " . Если хочешь можешь позвонить мне на мой номер ).. Спасибо
М. 2 2 1 0 4 8 0 8

Edited by tasneesmues

Был пол года назад. Позвонил, договорился о встрече. Через пол часа был у неё , не далеко он центра находится, улицу не смогу вспомнить. Квартира уютная , но все в полумраке, , предложила чай, кофе, алкоголь. Сходил в душ, потом выпил чай и пошли в спальню.

Массаж не чего особенного , больше похоже на поглаживание . 4/10

Грудь Показалась натуральная, размер 5-6 , игрушки очень приятные. 8/10

минет и секс я бы поставил 5/10

70 евро тогда заплатил. Возвращаться не собираюсь .

Возраст думаю 40 где-то . И фотографии если её, то старые, вес набрала не много.

Biju pie Anželikas pirms gada. Tolaik pieņēma Ģertrūdes ielā. Bildēs ir viņa, tikai pirms dažiem gadiem. Tagad viņa ir kuplāka, tāda kopta Rubensa tipa sieviete ap 30. Ja kādam patīk, ka sievietei ir ne tikai āda un kauli, bet arī miesa, tad šis variants ir OK. Seja glīta. Vienīgais mīnuss ārienei - ļoti daudz matu lakas. Arī matu sakārtojums līdz uzacīm, kas vairāk atgādināja parūku. Attieksme ļoti laba, sieviete komunikabla, prot būt (vai ļoti labi izlikties) labsirdīga un pat maiga. Protams, tas arī atkarīgs no attieksmes pret viņu. Sarunājamies krieviski, lai gan latviski arī saprot. Dzīvoklis sen nav remontēts, bet tīrs. Dušā šampūns un tīrs dvielis. Gultā viss ar gumiju. Pulkstenī neskatījās. Par stundu tolaik prasīja 100 eiro. Vai bija vērts? Noteikti jā. Iespējams, ārienes un attieksmes ziņā viņa arī ir ''zelta vidusceļš'' starp šībrīža Rīgas darbonēm.

Biju pie Anželikas pirms gada. Tolaik pieņēma Ģertrūdes ielā. Bildēs ir viņa, tikai pirms dažiem gadiem. Tagad viņa ir kuplāka, tāda kopta Rubensa tipa sieviete ap 30. Ja kādam patīk, ka sievietei ir ne tikai āda un kauli, bet arī miesa, tad šis variants ir OK. Seja glīta. Vienīgais mīnuss ārienei - ļoti daudz matu lakas. Arī matu sakārtojums līdz uzacīm, kas vairāk atgādināja parūku. Attieksme ļoti laba, sieviete komunikabla, prot būt (vai ļoti labi izlikties) labsirdīga un pat maiga. Protams, tas arī atkarīgs no attieksmes pret viņu. Sarunājamies krieviski, lai gan latviski arī saprot. Dzīvoklis sen nav remontēts, bet tīrs. Dušā šampūns un tīrs dvielis. Gultā viss ar gumiju. Pulkstenī neskatījās. Par stundu tolaik prasīja 100 eiro. Vai bija vērts? Noteikti jā. Iespējams, ārienes un attieksmes ziņā viņa arī ir ''zelta vidusceļš'' starp šībrīža Rīgas darbonēm.

fufels pašreklāma, šī dāma skatās pulkstenī un visu laiku ir vremja u nas

Biju pie Anželikas trīs reizes. Fotografijas protams ir fake, īstenībā viņa bbw tipa sieviete (big beautiful woman), bet figura viņai ir proporcionāla, krutis 5-6 izmērs un tadas diezgan stingras (varbūt silikons) un lielo čiču faniem noteikti patiks. Pedējo reizi biju pie viņas 1,5 gadu atpakaļ, toreiz pieņema Dzirnavu ielā.

Masāža ir tāda vairāk kā priekšspele, un tad blowjob (mans vertējums 7/10) - taisīja diezgan aktīvi un dzīļi. Sex ar viņu ļoti patika, viņa aktīvi iesaistījas procesā, maina pozas - 9/10. Žēl ka analo nepiedava. Mana gadījumā visas trīs reizes uz laiku neskatījas - katru reizi no mašīnas līdz mašīnai kautkur 1,5h.

Kopumā pie viņas man ļoti patika. Tolaik, man draudzenes nebija, tāpēc staigāju pie meitenem. Bet tieši viņa patika dēļ tā, ka dabūju no viņas ne tikai fizisko baudu, bet arī dvēselei baudu. Gruti to aprakstīt, varbūt vienkārši uz viena viļņa bijam ar viņu, varbūt es viņai patiku, varbūt dēļ manas attieksmes. 

Nolēmu piezvanīt un apciemot. Sazvanījos, viņa pati cenu nenosauca, teica, lai nosaucu cik esmu gatavs viņai "dāvināt". Tad vienojāmies par cenu, sarunājām adresi, tagad pieņem Katoļu ielā.

Atbraucu viss ok, eju iekšā un tur tik tumšs, ka pilnīgi neko nevar redzēt. Esmu bijis pie vairākām, kas arī pustumsā pieņem tas viss ok. Bet šoreiz pilnīgi neko saprast nevar, jautāju viņai, lai ieslēdz gaismu pirms samaksāju vai arī, lai ļauj apčamdīt :D. Viņa ne par ko nepiekāpās. Es arī negribēju samaksāt, kad neko neredzu pilnībā par, ko maksāju. Beidzās tā, ka viņa jau gāzes baloniņu paņēma rokā un teica lai ejot prom. Tā arī izdarīju. 

Par meitenes izskatu grūti spriest.