Jump to content
vergilijs

Julija 25250991

Recommended Posts

Ieinteresēja šī darbone. Meklējot pēc tel. num. nekas nav atrodams, tāpēc cepu jaunu topiku. Sludinās intim.lv un Cipars- 40 eur.

Pa telefonu tāda izvairīga. Ir kāds bijis, ir vērts tērēt laiku pie viņas?

Vārds:

Julija
Vecums:

30
Tālrunis:

25250991
E-Pasts:

Sludinājums

Priglasaju na relaksirujusij masaz vsego tela , pod prijatnuju muziku, v ujutnoj obstanovke ;)

post-6866-0-17283700-1448990432_thumb.jpg

• Like 8

Tā ir ar visām jaunām sejām - pēc sludinājuma, visi izslāpušie metas testēt! Tad, atkarībā no sniegtā pakalpojuma kvalitātes, ir divi varianti:

1. Ja, pakalpojums ir ok, daļa testētāju kļūst par pastāvīgiem klientiem un šeit par sniegto pakalpojumu izsakās atturīgi:) un sludinājumu ir maz..

2. Ja, pakalpojums ir sūdīgs, parādās arvien jauni sludinājumi, un pilns ar atsauksmēm:)...

Ja atsauksmes nebūs, nakamnedeļ biju ieplānojis:)..

• Like 3

Tā ir ar visām jaunām sejām - pēc sludinājuma, visi izslāpušie metas testēt! Tad, atkarībā no sniegtā pakalpojuma kvalitātes, ir divi varianti:

1. Ja, pakalpojums ir ok, daļa testētāju kļūst par pastāvīgiem klientiem un šeit par sniegto pakalpojumu izsakās atturīgi:) un sludinājumu ir maz..

2. Ja, pakalpojums ir sūdīgs, parādās arvien jauni sludinājumi, un pilns ar atsauksmēm:)...

Ja atsauksmes nebūs, nakamnedeļ biju ieplānojis:)..

Nu, biji? :)

Veči nebiju!vairakas reizes meneša laika zvaniju,bet necela!esmu no tiem,ja neceļ,tad lai iet .......!varbut pameginasu velak,bet tagad neesmu LV.

Es nupat sazvaniju, man gan isti uz doto bridi vieta neder, Gertrudes ielas sakums, pie Valdemara ielas. Pec balss patikama, pa tel pateica to pashu, kas rakstits sludinajuma, neko vairak ari neprasiju, gan jau standarta variants pa 40e. Ja nu sanaks tikt lidz vinjai, tad uzrakstishu atsauksmi, bet pagaidam kads cits var iet iemeginat laimi :)

Lilami ir bijušas vairākas Jūlijas. Kuru tu domā īsti? Pie tam,šķiet,ka šī meitene agrāk bija ar tumšiem matiem,ja no Lilami.

Meitene atsākusi strādāt reklamējas. Masāža viduvēja par 40eur+10 par plikumiem. Reizi var noprovēt attieksme draudzīga

health-beauty-massage-services-relaxing-

Tātad, sākusi atkal reklamēties, biju noprovēt pasākumu. Pa lielām šaibām paliku uz pozitīvas nots pēc procesa, meitene laipna, forša, tikai laikam jau kur tas laiks ka vairs ne meitene, bet sieviete, labi tās ir nianses, jo pat ļoti izskatīga. Process notiek mazā kabinetiņā Skolas un Ģertrūdes ielu krustojumā, trešajā stāvā, kur augšā kāpjot var neuzmanoties ātri tikt arī lejā, jo kāpnes reāli tizlas. Iegāju, tiku aicināts ieskriet dušā un uz gaļas dēļa virsū, masāža nevarētu teikt ka slikta, drīzāk viegli patīkama, bet nekas spīdošs, izmasēja muguru, kaklu un dibenu, tad ķērās pie rokām, kur jau sākās tā daļa kad nedaudz kļuvu nemierīgāks, jo savu kāju uzcēla uz kušetes, pavilka paltraku uz augšu un manu roku ielika sev pie apsolītās zemes kamēr to masē, tā vienu- otru roku un tad tika nomests tas (lai kas tas arī nebūtu) ar ko bija pieslēgsies un sākās patīkamā daļa, sākumā ar krūtīm (nekas īpašs) pa muguru kārtīgi izvizinājās un atskanēja komanda "apkārt griezties" un ķēras pie lietas, procesā uzrāpās uz galda pagriezusi savu kombainu pret mani un darbojās ap manu mantību, devu rokām vaļu un rezultātā bikšeles arī bija nost, tākā domāju ka arī uz kaut ko vairāk pierunāt nav grūti, man sanāca diezgan ātri atšauties, tapēc šoreiz izpalika. Visā visumā pasākums pozitīvs un izmaksas kopā 40 žīdi, kas salīdzinoši nav nemaz tik liels zaudējums, jo sejiņa nu tiešām simpātiska. Kaut kā tā man gāja... pamēģināt noteikti iesaku.

• Like 1

Tātad, sākusi atkal reklamēties, biju noprovēt pasākumu. Pa lielām šaibām paliku uz pozitīvas nots pēc procesa, meitene laipna, forša, tikai laikam jau kur tas laiks ka vairs ne meitene, bet sieviete, labi tās ir nianses, jo pat ļoti izskatīga. Process notiek mazā kabinetiņā Skolas un Ģertrūdes ielu krustojumā, trešajā stāvā, kur augšā kāpjot var neuzmanoties ātri tikt arī lejā, jo kāpnes reāli tizlas. Iegāju, tiku aicināts ieskriet dušā un uz gaļas dēļa virsū, masāža nevarētu teikt ka slikta, drīzāk viegli patīkama, bet nekas spīdošs, izmasēja muguru, kaklu un dibenu, tad ķērās pie rokām, kur jau sākās tā daļa kad nedaudz kļuvu nemierīgāks, jo savu kāju uzcēla uz kušetes, pavilka paltraku uz augšu un manu roku ielika sev pie apsolītās zemes kamēr to masē, tā vienu- otru roku un tad tika nomests tas (lai kas tas arī nebūtu) ar ko bija pieslēgsies un sākās patīkamā daļa, sākumā ar krūtīm (nekas īpašs) pa muguru kārtīgi izvizinājās un atskanēja komanda "apkārt griezties" un ķēras pie lietas, procesā uzrāpās uz galda pagriezusi savu kombainu pret mani un darbojās ap manu mantību, devu rokām vaļu un rezultātā bikšeles arī bija nost, tākā domāju ka arī uz kaut ko vairāk pierunāt nav grūti, man sanāca diezgan ātri atšauties, tapēc šoreiz izpalika. Visā visumā pasākums pozitīvs un izmaksas kopā 40 žīdi, kas salīdzinoši nav nemaz tik liels zaudējums, jo sejiņa nu tiešām simpātiska. Kaut kā tā man gāja... pamēģināt noteikti iesaku.

Lai gan viss ir tieši tā, kā Tu saki (ar pluss mīnuss niansēm), un viņa tiešām rada iespaidu, ka tūlīt varēs sarunāt ko vairāk, ne uz kniebienu, ne BJ viņa neparakstās.

Varbūt Tu vienkārši noskopojies? Par attiecīgu piķi viss ir pērkams,tikai visam ir sava cena...

Nē, knauzerēties netaisījos. Tas gan bija pirms vairāk kā gada, kad viņa reklamējās reti. Tagad sludinās gana bieži.

Nē, knauzerēties netaisījos. Tas gan bija pirms vairāk kā gada, kad viņa reklamējās reti. Tagad sludinās gana bieži.

Nu pirms gada varbūt šai vēl bij pats sākums,un nebij vēl sapratusi,ka ar vāveri pelnot kāposts nāk daudz lielāks,nekā no rociņām...Bet tā tikai filozofija.

Varbūt kāds var uzrakstīt,vai ko vairāk ir izdevies sarunāt pēdējā laikā?

Vsem privet. Bil u etoj devushki. Vsjo ponravilosj. Horoshij variant rasslabitsja. Massazh i hj. Dush estj, no prisutstvuet problema s podachej vodi. Pojdu escho.

• Like 1