Jump to content
vergilijs

Julija 25250991

Recommended Posts

Biju beidzot pie šīs darbones. Tādas divējādas izjūtas- it kā dara, bet, tomer, sasteigti. Masāža pa lielam tāda paglaudīšana vien ir. Un pati diezgan smalciņa un kautrīga.

Pluss par to, ka pēc salūta bija diezgan relaksējoša pēdu masāža.

Telpas arī diezgan nekādas. Masāžas galds (kušete) baigi neērts.

Lielākais mīnuss - no durvīm līdz durvīm 50min. Un tas ar dušu pirms un pēc. Tātad 40 minūtēs paglauda nosalutē un visu labu.

Ja būtu papildus bonusi, būtu tās naudas vērta.

Pa lielam ne tur masāžas, ne erotikas. Tik vien kā pati simpātiska un ļauj bikšeles novilkt!

Arī biju aizgājis. Process kā jau citi aprakstīja. Kopumā pozitīvi uzlādēts aizgāju. Domāju vizīti atkārtot pēc kāda laika.

Cik noprotu,meitene pati izvēlas, kam ļaut ko vairāk, kam nē. Intereses pēc uzjautāju un atbildi saņēmu nekavējoties... Gribi seksiku? Tad 80 eiro. Es pateicu,paldies!

Skaidrs. Tā jau šķita, ka ir iespējams arī sekss. Tapēc jau tik kārdinoši pagriež darbināmo iekārtu, lai nopelnītu x2

Фото настоящее. Выглядит нормально хотя грудь маленькая.

Массаж не какой как и у всех но не за ним к ней ходят :)

Стандартный комплект Массаж BJ за 40eu. Секс за доплату мне +20eu обошолся.Видно всем разные цены говорит кому то даже отказывает.

Квартира ужасная это скорее комната с душем в какой то деревянной лачуге могла бы и нормальную снять .

Untitled.jpg

Массаж и BJ за 40EUR?

Ты ничего не путаешь?

HJ я ещё понимаю, сам был у неё, но минет она неподписалась делать , можно просто не постоянно хожу.

Если правда минет делает отпишитесь плиз в личку.

Спасибо.

Sen neesmu bijis. Savulaik tiešām ne uz minetu, ne seksu viņu pielauzt nevarēja. Zinu, ka nebiju vienīgais, kurš varēja to apliecināt. Bet pēdējā laika komentāri liecina, ka Jūlijas piedāvājums mainījies.

Būs rīt jāaiziet vēlreiz, ja jau BJ ir standarta piedāvājumā.

Tu tām tici???

Man liekās kārtējais pizģeš un provokācija, varbūt arī taisa bet pa 40 eirikiem

Tu tām tici???

Man liekās kārtējais pizģeš un provokācija, varbūt arī taisa bet pa 40 eirikiem diezvai.

Может я ей очень понравился?

Nav BJ standarta piedāvājumā. Standarts ir HJ pa 40.

Если почитать тему она всем разные цены говорит...может если видит что клиент ЛОХ и согласен что бы ему за 40eu спину погладили то зачем ей еще что то делать?Потом не удивительно что такие не адекватные цены 100-150eu все ставят.

Jaukā kundzīte ietrāpīja manā blacklist. 

Sazvanu, sarunāju laiku un braucu ciemos. Norunātajā laikā esmu klāt, zvanu- šī neceļ. Un tā es kādas 15 min uz tā stūra notusēju, beigās nospļāvos un devos prom. Tā arī neizdevās sazvanīt. 

Jaukā kundzīte ietrāpīja manā blacklist. 

Sazvanu, sarunāju laiku un braucu ciemos. Norunātajā laikā esmu klāt, zvanu- šī neceļ. Un tā es kādas 15 min uz tā stūra notusēju, beigās nospļāvos un devos prom. Tā arī neizdevās sazvanīt. 

Hehe, man tas pats pirms pāris dienām atgādījies...

• Like 1

Nu ko, tomēr tiku pie viņas, uzreiz arī gribu padalīties pieredzē ;) Šoreiz komunikācija bija normāla, sarunājām, visu atradu (Ģertrūdes un Skolas stūris), bet nu tā vieta tiešām ir briezmīga - veca koka ēka, kāpnes tādas, ka jasaspringst, lai tiktu uz to vajadzīgo stāvu, pati telpa ļooooti maza, faktiski tur ir tikai tas masāžas galds un pāris krēsli, duša knapi strādā (bet dvielis tīrs un sauss). Bet tas tā. Meitene bildēm atbilst, smuka, kopta, apakšveļa sexīga. Masāžas relaksējošā daļa pat varētu būt ok, bet erotiskā daļa lika smagi vilties - tāds ātrs handjob, pieskarties viņai nevarēja (nu tikai kājām, bet tas nav taču interesanti) - nez vai es biju tik briesmīgs vai vienk. neveiksmīgs, bet it kā komunicēju laipni, naudu samaksāju pašā sākumā (summa kkur te bija norādīta pareizi, XX€)... hvz kāpēc tā. Pēc tam drusku pamasēja vēl un čau. Kopumā ar diviem dušiem ap 35 min. Stipri šaubos, ka iešu vēl, kopumā ņemot experience tā uz trijnieku.

Sveiciens! Vai ir kādi jaunumi par Jūliju. Esmu dzirdējis, ka ir iespējams sarunāt kaut ko vairāk par masāžu. Līdz ši neviens ar šādu pieredzi forumā nav padalījies...

Biju nesen.

Viss, kā runāts:

Pozitīvais - Tiešām simpātiska, un ļoti centās būt draudzīga. Augums manai gaumei tīri OK, tik dibens prasījās būt izteiktāks. Krūtis nav lielas, bet patīkamas.

Neitrālais - Masāža tāda so-so, nekādas ekstras nepiedāvāja. Atrādīja pēcpusi ļoti tuvplānā :) Centās jau izrādīt ieinteresētību, bet bija manāms, ka tā ir uzspēlēta.

Negatīvais - shabby māja, duša, kurai neiet prom ūdens un dušas galva vienā brīdī palika rokā. Un jā, kāds jau minēja - baigā pļāpa. Sākumā likās ok, bet, kad uz erotiskās daļas beigām sāka par pilnīgi random lietām runāt, tad sāku jau štukot, kā viņai palūgt paklusēt. Plus, vairākas reizes cēla telefonu procesa laikā.

XX eur par 1.5h (prasīju, lai uztaisa ilgāku seansu - piedāvāja 2x beigt pa to laiku, bet tikai 1x sanāca), manuprāt, cipars pieredzei adekvāts. Turpināšu ideālās masieres meklējumus :)

Notestēju. 

Pozitīvais:

-diezgan simpatiskā un laipna masiere, smuka figūra

-masāža tāda diezgan viegla glaudīšana, nevaru pateikt ka slikta

-erotiskā daļa. masē pilnīgi kaila ar ķermeni. aiztikt var visur.

Negatīvais:

-briesmīgs dzīvoklis. vietas ļoti maz, dušas var pateikt ka vispār nav, ūdens knapi tek un auksts (ar tādu pat nebija iespējas noskalot eļļu)

-eļļai smaržo. un kopā ar to, ka nav iespējams tur noskaloties, var sagadāt problēmas.

Kopumā es labprāt ietu vēl, bet masierei steidzīgi jāmainā lokāciju