Jump to content
Sign in to follow this  
Asmes

Anete 24402125 Blacklist

Recommended Posts

Pastāstīšu par pēdējo piedzīvojumu.

Pēc sludinājuma 4sex.lv sarakstos ar meiteni no Jelgavas - Sexiga333, bitch988@inbox.lv. Piedāvā orālo, klasiku, vietas nav - piekrītu auto.

epastā atsūta bildes, kurās viss ir ok.

Dodos uz Jelgavu, norunātajā vietā pēc brīža ierodas. Tad radās pirmās pazīmes, bet ja jau esmu atbraucis, tad tak jāizdara līdz galam. Meitene bildēs attālī līdzīga, bet resnāka, ar riepu, pumpaina.

Sākot braukt sajūtu mašīnā kaut kādu smaku, zivis tās nebija, bet konkrētu avotu nesapratu.

Iebraucot mežiņā un apstājoties pirmais bija, ka uzreiz jāsamaksā 40E. Tikko kā nauda bija iedota, tā uzreiz tika ieslēgta pilna atpakaļgaita. Pirmais, ka "nezinu kā man tas sanāca, bet nav paņēmusies līdzi gumija". Tas neskatoties uz to, ka pa telefonu biju specifiski noprasījis par šo. Tā pat liku lai izģērbjas, bet tad sākās frāzes, ka nav jau īsti ērti mašīnā utt. Varbūt labāk citu reizi utt. Jebkurā gadījumā izģēŗdšanās vien prasīja 10min katru apģērba gabalu trīs reiz apskatot, salokot utt. Tajā mirklī līdz augšējām smadzenēm beidzot ir aizrāpojis, ka aršanas nebūs, un dēļ dzeltenajiem, nekoptiem zobiem par kaut kā darīšanu bez gumijas nevar būt ne runas, paziņoju par pasākuma atcelšanu.

Naudu protams atpakaļ nedod, neesot viņas vaina. Tagad protams nav īsti skaidrs ar kuru galu domāju atļaujot tam nonākt tik tālu (vispār jau skaidrs par galu, bet ok). Ātrāk tinos prom lai butu beigas pasākumam.

Nu nebija noskaņojums strīdēties tajā brīdī. Vēlējos ātrāk tikt prom bez agresijas.

Protams, tagad atceroties, tas bija pilnīgs bezpriģels, uz ko vajadzēja tā pat atbildēt - naudu atpakaļ vai kāto pati...

Kāda agresija?

Neiet runa par agresiju, bet par attiecīgu nopelnītu attieksmi :D Tak nav jāsit un nauda no maģiskās kabatas jārauj ārā bet tiešām jāatstāj mežā, nevis vēl atpakaļ jāved..

Un ja dziļi mežā biji iebraucis un vēl uz tumsas pusi, tad nu nezinu vai tā meiča reāli stulba vai drosmīga :wacko:

Bet prežiem vecīt ir jābūt vienmēr līdz, gan priekš gadījumiem, kad "aizmirsa", gan ja meiča kaut kādi velosipēda riepas biezuma līdz ...

Gan arī visādam gadījumam, a gadījumi taču mēdz būt dažādi :D

Edited by tasneesmues

Piekrītu, kā jau teicu, neuzskatu, ka rīkojos pareizi. Būs pieredze priekšdienām.

Kaut gan smagi pārdomāju šādu pasākumu nepieciešamību LV vispār. Ir entās valstis, kur var tikai slavēt un salvēt servisu. GER, CZE, POL, AUT utt. Ir nedaudz dārgāk, bet rezultāts un izvēle ir nesalīdzināmi.

Varbuut vajag vnk cieniit sevi un nedarbinaat taadas? Tas, ka meitene parakstaas/piedaavaa kaut ko dariit mashiinaa jau ir raadiitaajs. Shis nav uzbrauciens, katram savs, bet man liekas, ka ja reiz maksaa par seksu, nu tad maksaa par kvalitatiivu pakalpojumu:)

Pizģets, kā Tu pieļāvi to.. Viņai ne tikai vajadzēja atdot atpakaļ priekšapmaksu, bet vēl atvainoties par izčakarēto vakaru!

p.s. PTZ, pisiens mašīnā nemaz nav nekāds briesmīgais rādītājs. Uz to parasti parakstās studentes, kas pa retam "piepelnās" un tās man ir bijušas vienas no labākajām pieredzēm!

Piemetiisu savas piecas kapeikas. Ir bijusi dariisana ar so buutni gadu atpakal... Story line taads pats :))) pumpaina, dzelteni zobi, riepa.... Dariija visu, ko teicu. Nebija nekaadu iebildumu. Toreiz samaksaaju arii 40 eur. Gabalu biju braucis, izdomaaju ka jaiztestee... Aizver acis, izsauj riekstus un prom. Nekas labs tur tiesaam nesagaida.

Piemetiisu savas piecas kapeikas. Ir bijusi dariisana ar so buutni gadu atpakal... Story line taads pats :))) pumpaina, dzelteni zobi, riepa.... Dariija visu, ko teicu. Nebija nekaadu iebildumu. Toreiz samaksaaju arii 40 eur. Gabalu biju braucis, izdomaaju ka jaiztestee... Aizver acis, izsauj riekstus un prom. Nekas labs tur tiesaam nesagaida.

Tas atkal pieraada, ka viirieshiem vienalga ko pist un kur baazt :DDD Es pat esmu drosha par to, ka kaads nogribeejies vecis pat bomzeni buutu ar mieru pist, nu jaa, ka tik aatri riekstus izshaut.

Эта дура уже 10 раз обсуждалась....она просто больная на голову.....трахал и плакал...

Morena, es uztraucos par Tevi.

Uztraucies par sevi.

Velti uztraucies, viņai 6.palātā klājas tīri labi, reizēm pat internets tiek pieslēgts!

Morēnu uztrauc tas ka viņa nav caurums kurā visi grib izšaut.

Nekas, toties galvā caurums

Es saprotu, ka jums butthurt bet nevajag tik ljoti dusmoties, es saprotu, ka juus ar maukam pieraadushi kontakteeties taapeec runaajat taada tonii, bet nevajag aizmirst, ka ne visas sievietes ir maukas.

Es saprotu, ka jums butthurt bet nevajag tik ljoti dusmoties, es saprotu, ka juus ar maukam pieraadushi kontakteeties taapeec runaajat taada tonii, bet nevajag aizmirst, ka ne visas sievietes ir maukas.

Ir, ir visas, atšķiras tikai cena :D Pat ja 100x atšķiras, bet tomēr :D

Mūsu tirgū ļoti daudzām ir šī "pašapziņas problēma", viņas taču nav maukas, bet masieres, bet par papildus $$ - tas taču neskaitās, vai ne? :lol:

Edited by tasneesmues

Man tiko shito nr atsutija uz epastu

tās ir labas ziņas, laikam jāuzzvana vienai smirdīgai resani pumpainai kazai, kura pa 40 naudiņām kopā ar tevi aizbrauks uz mežu un tad palūgs, lai šo aizved atpakaļ uz mājām, jo mašīnā tā lieta ir neērta, prežu līdzi nav, un vispār - mēs taču tikko iepazināmies un pirmajā pazīšanās dienā nebūtu pareizi darīt TO.... :)

Hey biedri. Ir ar bijusi ar šito darīšanu, bet tikai telefoniski. Jau runājot caur trubu, uzreiz bija skaidrs, ka riktīgs najebons tur sanāks. Tāpēc uzreiz pats visu atcēlu.

Nav gadījies man šitā. Reāli vecais tevi žēl palika. Nākošreiz iesit ar atvērtu plaukstu pa ausi un tici man gandrīz 100% jebkurai uz reiz pielec. Neļauj sevi turpmāk appist un pazemot. :ph34r: