Jump to content
Sign in to follow this  
MrErnests

Aleksandra Jākobsone

Recommended Posts

Atkal šmauc online, uzmanās,

Skype nicks xxxmaijuxxx

KontsLV58HABA0551005187697

reklamējās arī sexdraugiem.lv

Vēlāk maksājumu vēsturē parādās nevis Aleksandara Jēkabsone, bet Aleksandrs Jēkabsons. Dirsējs. Uzmanās.

Cik jābūt lielam idiotam(sorry par manu draņču valodu),lai kādam nepazīstamam,pret kādu mistisku solījumu,skaitīt uz kontu piķi!? Tu tak esi krāpbieku sapnis :))))!!!

Krāpnieku sapnis :D paldies Gun78 rīts sākās ar smieklu devu :D

Bet nu jāpiekrīt, jābūt dumam, lai skaitītu naudu un zazin kādu kontu par sazin ko!

MrErnests, ja gribi palīdzēt cilvēkiem, tad labāk skaiti naudu tad skaiti uz ziedot.lv

es pieļauju, ka MrErnestam paprasīja naudiņu avansā, par kniebienu, un tad kad pepsikola ir smadzeņu vietā, tad šādi brīnumdari arī atrodās.

Kolēģi, tas kad kāds norāda uz šiem sīkumainiem krāpniekiem ir tikai apsveicami. Kautkādas piezīmes par intelekta līmeni no Jums izsauc tikai nievājošu riebumu pret šo domu autoriem. Tas, kad tādi jākobsoni staigā pa ielu un visur plijās ar saviem pakalpojumiem ir nosodāmi un mums visiem vajadzētu vairak enerģijas patērēt šos krāpniekus apspiest nevis vienam otru apsaukāt. Kautvai tā iemesla pēc - kad viņu ir tik daudz saradušies! Bet tiem, prātā gudrajiem, ieteiktu aizdomāties, - vai viņus neviens nav apkrapis un vairs nekad neapkrāps - tik gudri esat???

viensdivigatavs

Klau, vecozēn, runājot par intelekta pazīmēm, vajadzētu aizdomāties par to,kāpēc cilvēks uzķeras uz acīmredzmu krāpšnās shēmu... Nu tak padomā ar smadzenēm,Tu "aizdotu naudu" uz ielas pirmajam pretīmnācējam, svešiniekam? Nu tak nē!!! Par kādām intelekta pazīmēm te var būt runa. Te drīzāk smagi jāierēc par to,cik cilvēks ir izmisis un sava libido pārņemts, ka viņa rīcību vada p!mp!s un emocijas nevis prāts.

Tā frāze "Es palīdzu cilvēkiem", paskaidro, kāpēc viens otrs iekrita. Un tam nav sakara ar loģiku. Cilvēcība.

Tā izskatās labi pelnoša shēma:

1) Uzsākt sarunu, kā jau normāli cilvēki to dara

2) Ieinteresēt sarunubiedru ar kaut ko, ko viņš varētu vēlēties. (Mūsu gadījumā intīma rakstura)

3) Sarunas laikā garāmejot pieminēt kādu problēmu, kas risināma ar naudas palīdzību. (Visticamāk brauciena izmaksas pie kienta)

4) Pie mēģinājuma kaut ko sarunāt, atgādināt, ka nevari, "jo, nu, nu es jau Tev teicu, man tur tā problēmiņa... Tā jau es labprāt, tiešām!"

5) Ja otrs sāk vilkt uz "varbūt tad citreiz", pastāstīt, ka "vispār jau negribu to afišēt, bet es tuvākajās dienās uz ārzemēm izbraucu"/"Vīrs būs mājās no ārzemēm atvaļinājumā, kas to zina, kad pēc tam varēs" (Gan jau ir vēl versijas)

6) Pie piedāvājuma naudu pārskaitīt, samulst un teikt "Jāpadomā, negribas jau savus datus tā dot"

7) Piekrist un teikt, ka tūliņ kā saņemsi naudu, sauksi taksi.

8) Saņemot naudu, izslēgt telefonu, izdzēst profilus

9) Sataisīt jaunus profilus

10)Lasīt pirmo

Nē, es personīgi nevienu neesmu tā apkrāpusi - man pacietības nepietiktu. Iespējams tāpēc arī esmu prostitūta, nevis naudas diedelētāja internetā. Un pilnīgi noteikti zinu kādu, kura izlasot šo, zvanīs man un lamāsies, ka es viņas biznesa noslēpumus esmu izpaudusi. Bet man nepatīk, ka krāpjas...

Tāpēc, ka nav naudas prasīšanas. Tik ilgi dīc, ka nevar, jo problēmas, kamēr "Tu nolem" - ok, še nauda, nebremzē. Liekas jau, ka paša ideja.

tikai nesaprotu ,vienu ja tu sāc pārskaitīt tak vārds uzvārds ,uzradas,ja tas bija džeks tad tak atcel operaciju.Un es tiešām apdomātos pirms ,ko tādu darītu,jo kāda garantīja tam ,ka netiksi apčakarēts,kā šajā gadījumā?