Jump to content

Recommended Posts

Piedavaju Relaxsacijai EROTISKO masāžiņu 20ls. Ja nobeiguma ar

minetu, tad 25ls (seansa ilgums apmēram 45 min.)

Esmu Laumas, raj. Vānes ielā -9 (Liepaja) -Privati.

Stradāju katru dienu.

Ja jums interesē mans piedavajums, ludzu rakstiet, kad velaties

ierasties, un par visu parejo vienosimies.:-)

Pa telefonu tikai pierakstišanas, citu info nesniedzu- 22374304

Kāds ir mēģinājis/bijis? Atbilst bildei?

post-14143-0-46696400-1362737196_thumb.jpg

• Like 3

Foto viņas. Dzīvē tik labi neizskatās bet ir ok. Var sarunāt minetu pa 15Ls.

Esi bijis jau?Agrāk viņa lēņu ielā pieņēma, bet tad man masāža nepatika, un minetu arī netaisīja.

Vai kāds var padalīties info par meiteni kas kādus divus trīs gadus atpakaļ pieņēma Meža ielā 49. Ja nemaldos bija mazliet apaļīga bet tīri labi taisīja minetu un piedāvāja pat anālo.

Un vēl varbūt kāds var padalīties ar info par ezerkrasta Sigitu, kas reklamējas ar tel. Nr. 27145561. Kāda ir jusu pieredze un ko vina piedava un vai vispar ir verts.

Zinu ka te jau ir runats par viņu betbvarbūt var kutko konkrētāk.

Un vēl varbūt kāds var padalīties ar info par ezerkrasta Sigitu, kas reklamējas ar tel. Nr. 27145561. Kāda ir jusu pieredze un ko vina piedava un vai vispar ir verts.

Zinu ka te jau ir runats par viņu betbvarbūt var kutko konkrētāk.

Ezerkrasta Sigitu esmu apmeklējis. Teikšu godīgi, nu tā, minets, sekss klasiskais. Cenšas ar vērdiem imitēt nenormāli kaislīgu būtni, bet mani tas kapitali atgrūda. Vai ietu vēl? Nez vai.Bet kas tā pa meiteni Meža ielā????

Foto viņas. Dzīvē tik labi neizskatās bet ir ok. Var sarunāt minetu pa 15Ls.

Sazvamīju. Comon! 15ls pa minetu, pa 5-10 min!!!!!!!!!!!!!!

Biju! Bet man nevisai patika! attieksme normāla, bet no masāžas erotiskās nemiņas pat starp krūtīm draugu neiemīcija :) vienīgais plus ka var čamdīt :D

post-7609-0-32749000-1366899856_thumb.jpg

Kādā citā saitā figurē šāds teksts un bilde

piedāvāju neaizmirstamu relaksējošo masāžinju vīriešiem bez mat. problēmām. Ar jauku nobeigumu. Cena arkarīga no jūsu velmēm.

Ar labdarību nenodarbojos!!! Piedāvāju pakalpojumus TIKAI par LABU finansiālo atbalstu. Uz stulbām vēstulēm neatbildu! Ilgas sarakstes neveidoju!

RAKSTĪT TIKAI SOLĪDIEM VĪRIEŠIEM UN REĀLIEM GRIBĒTĀJIEM.

JAUKA MEITENE(18) SNIEGS TEV KVALITATIVU MASAZINJU UN MINETINJU 22374304 LIEPĀJA

post-7609-0-32749000-1366899856_thumb.jpg

Beidzot satiku meiteni ar epastu funtimes@inbox.lv, meitene loti skaita,prot sarunaties,slaida!Cena bija augsta 50 ls bet ir to verts!

Beidzot satiku meiteni ar epastu funtimes@inbox.lv, meitene loti skaita,prot sarunaties,slaida!Cena bija augsta 50 ls bet ir to verts!

Afigeķ auns! 50 ls par to, ka meitene prot sarunāties! Bet spriežot pēc nika, visticamāk pašreklāma - visai neveikla! Liepājā par 50 ls, tikšanās uz pāris sutndām, ar neierobežotu šāvienu skaitu - tā būtu pieņemama cena!

Kiki123 varbuut tev ir funtime@ inbox kontakti in foto gribeetos noproveet pastaasti kaada izkataas..

Kiki123 varbuut tev ir funtime@ inbox kontakti in foto gribeetos noproveet pastaasti kaada izkataas..

Vina foto nesutija!Bet izskatijas laba,var uzreiz pamanit ka rupejas par sevi!

Taa tu nepatteici kaada izskataas.. kruutis augums....uzstaadiijumi par vietu bija, jaanem viesniicu vaai laizz arii pie dabas

Taa tu nepatteici kaada izskataas.. kruutis augums....uzstaadiijumi par vietu bija, jaanem viesniicu vaai laizz arii pie dabas

c izmera krutis bija,slaida,tad bija tumsmate, viesnicu piedavaju,bet vina izvelejas arpus pilsetas pie dabas!

22374304 tikko atrakstīja, ka pieņemot Klaipēdas 86 tagad. Dziļo minetu solīja, anusu gan nedošot