Jump to content
osskarsd

Meklēju Dāvanu Dzimšanas Dienā

Recommended Posts

Sveiki, vīri! Ikdienā priekameitas neapmeklēju, taču šoreiz, savā jubilejā, gribētos aizstaigāt - tīri intereses pēc.

Sāku meklēt internetā, taču ātri vien secināju, ka tas ir kaut kāds vājprāts - puse numuru neeksistē, bet pārējie vai nu neceļ, vai atbild kaut kādas krievietes ar nopīpētām balsīm.

Tātad, ceru uz kādu padomu šeit. Man gribētos kādu MILF`u, tā ap 30 - 40 gadus vecu. Galvenie kritēriji - lai nav liekais svars, un lai nav pārāk lielas krūtis. Pārējais jau situatīvs, un jāskatās individuāli. Vēlams, Rīgā.

Vēlamās pasākuma izmaksas - līdz 100 eiro. Ja nu gadās kāds īpaši izcils eksemplārs, varu samaksāt arī vairāk.

Varbūt ir kādi ieteikumi? Būšu ļoti pateicīgs. :)

Paldies.

Ir ieteikums - nesāc, ja ikdienā to nedari.

Nafig nav šitāds hobijs vajadzīgs pie mūsu cenām pret izvēli / kvalitāti.

Aizej kaut vai ar večiem kaut kur pakost, atpūsties, uzdāvini sev kādu jaunu spēļmantiņu, tipa telefonu, jebko citu izdomā :)

p.s. es to domāju pilnīgi nopienti, nevis ar ironiju vai žēl būtu kādu variantu dalīt ar vēl kādu.

Pareizi Caps saka... Jebkura atkarība ir bīstama, un no pirmās reizes līdz atkarībai, tikai viens solis...

Pareizi Caps saka... Jebkura atkarība ir bīstama, un no pirmās reizes līdz atkarībai, tikai viens solis...

Zelta vārdi!  ;)

Paldies par rūpēm, bet esmu pilnīgi pārliecināts, ka nekļūšu atkarīgs no priekameitām. Jo, ar sievietēm problēmu nav. :)

Varu uzdāvināties :) Bet prostitūta neesmu.Pagaidām neesmu :)

Uzraksti PZ.

Varu uzdāvināties :) Bet prostitūta neesmu.Pagaidām neesmu :)

Morenei jauns profils? :unsure:

Man arī pēc ~ 1.5 mēneša dzimšanas diena :wub: :wub: :D

Edited by Inspektors Caps

esmu pilnīgi pārliecināts, ka nekļūšu atkarīgs no priekameitām. Jo, ar sievietēm problēmu nav. :)

Draugs, šai atkarībai nav nekāda sakara ar problēmām ar sievietēm.

osskard....neklausi šai diršanai:)..uzdāvini sev izpriecu (kaut vai ar Adeli - priekš pirmās reizes būs izcils variants). Ja esi spējīgs naudu nopelnīt, tad vari pats izlemt kā to tērēt, vismaz zināsi, kas tas ir:)!

Un galu galā, kad būsi vecs vismaz būs ko atcerēties.....savādāk varēsi atcerēties savu jauno telefonu, kurš jau būs nodots antikvariātā...

man ieteikums....EJ, NOTEIKTI EJ:)

Nepamēģināšu- neuzzināšu.Vismaz nav dzirdēts, ka šī nodarbe izraisot atkarību. :lol: Un vai tad tas ir tik slikti?Šķiet,ka tie vīrieši,kuri šai portālā nelāgi izsakās par prostitūtām arī pret sievietēm parastajām nejūt neko sevišķi pozitīvu . Un nešķiet,ka adekvātajiem šī foruma biedriem prostitūtas izraisītu pretīgumu, ja vien nav runa par "Fublām", savukārt tās ir kādas nu ir neatkarīgi no pērkamības..Bet dažas pērkamās meitenes/sievietes atstāj ļoti pozitīvu iespaidu (spriežot no ierakstiem forumā,piem., Kaķis, Zvirbulis.....

Josephine pastasti lūdzu par sevi

Šeit? Publiski?Paldies, nē , atturēšos.

Inspektor Cap, Daiļd..rsēj,

Morena?Ļoti kolorīts personāžs šajā vietnē, ko visi zin, bet nav redzējis neviens?. Diemžēl vai par laimi, bet es tā neesmu. Tomēr Tu mani nedaudz sarūgtināji un dzēsi arī daļu entuziasma, jo nebiju iedomājusies,ka mans īsais vēstījums izklausījās tik baisi,lai uz mani kristu aizdomu ēna par virtuālās personības dramatisku dubultošanos ar konkrēto būtni. :lol:

Adele vismaz man teica,ka tiekas ar saviem klientiem, moš dirš, hvz. Bet Adele,Elisa,Lisa,Katja,Laura no Panorama Plaza,Daniela labākā pieredze.

Turam īkšķus, lai atkal nesajūk, kurā brīdī, kurā profilā ir ielogojusies. :D

Inspektor Cap, Daiļd..rsēj,

Morena?Ļoti kolorīts personāžs šajā vietnē, ko visi zin, bet nav redzējis neviens?. Diemžēl vai par laimi, bet es tā neesmu. Tomēr Tu mani nedaudz sarūgtināji un dzēsi arī daļu entuziasma, jo nebiju iedomājusies,ka mans īsais vēstījums izklausījās tik baisi,lai uz mani kristu aizdomu ēna par virtuālās personības dramatisku dubultošanos ar konkrēto būtni. :lol:

Nu te uz katru jaunu personāžu krīt sākumā Morenes ēna :lol:

Sākuma teksts arī bija diezgan īss, bet vispār jau izlasot otreiz pēc rakstības stila pārliecinājos, ka neesi Morene nr. xx, bet atstāju "kašķa pēc" šo jautājumu.

Bet izskatās, ka "obligātās litereatūras" sadaļu esi rūpīgi izstudējusi un nav pat jautājuma - kas ir Morene :lol:

Edited by Inspektors Caps

Turam īkšķus, lai atkal nesajūk, kurā brīdī, kurā profilā ir ielogojusies. :D

man nav un nebija neviena cita profila iznemot sho te. Kaadam laikam nedod mieru mans ,,veiksmes staasts,, shajaa forumaa :D

Vot kalambūrs :D  :lol: ! IOskar, uzmanies ar to dzimšanas dienu: Versijas 1.Josephine tomēr IR Morene.2.Kāda žurnāliste vai blogere meklē vielu sensacionālai rakstu sērijai "Mīlas priesterienes un viņu klientu portrets: fas i profiļ" :lol:

Vot kalambūrs :D  :lol: ! IOskar, uzmanies ar to dzimšanas dienu: Versijas 1.Josephine tomēr IR Morene.2.Kāda žurnāliste vai blogere meklē vielu sensacionālai rakstu sērijai "Mīlas priesterienes un viņu klientu portrets: fas i profiļ" :lol:

Interesants domu gājiens, man patīk,bet Tu kļūdies.

Žozefīn, nestrīdēšos un arī neslēpšu interesi,kas Tu par zvēriņu esi.Aicinu saredzēties, apsolu svešu dāvanu vaļā nesaiņot ne varu, ne ar viltu.Kaut šovakar :wub:  :ph34r:  :P Kā tad būs?Ja esi gatava, tad lūdzu tālāksaziņu PM nepiesārņojot Osskarsd tēmu.

Žozefīn, nestrīdēšos un arī neslēpšu interesi,kas Tu par zvēriņu esi.Aicinu saredzēties, apsolu svešu dāvanu vaļā nesaiņot ne varu, ne ar viltu.Kaut šovakar :wub:  :ph34r:  :P Kā tad būs?Ja esi gatava, tad lūdzu tālāksaziņu PM nepiesārņojot Osskarsd tēmu.

Nekā nebūs, gaidi dzimšanas dienu savu un tad tikai drīkst :D :D

Nav ne jausmas , kas ir Morene. Un, ja žurnāliste / blogere ir smuka, tad - neatteikšos no intervijas. :)