Jump to content

Recommended Posts

Kolēgas, vai varat ieteikt kādu tiešām sakarīgu outcall meiču, kas arī labi pieprastu minetu un kas nebūtu konveijera variants un ar ko iepriekš varētu pasēdēt, papļāpāt, iedzert vīnu, normāli iepazīties kā cilvēki nevis momentā skaitīt minūtes kopš viņa ir ienākusi. Pats esmu zolīds, tolerants puisis, vienkārša nogrūšanās liekas pārāk prasti.

Pašam ir divi šādi numuri, viena par 25ls otra 30ls, laiku nemaz neskaita, nav jāiespringst (bet ar tiem nedalos, jo cienu meitenes un viņas nav devušas atļauju un nav profesionāles).

Tālāk offtopic kāpēc šāds jautājums - šodien dikti gribējās ko jaunu izmēģināt. Incall nekad nebiju bijis ne pie vienas daiļavas, bet par cik manējās divas nevarēja tikt, tad nolēmu noriskēt. Vispirms sarunāju ar šodien jau pieminēto Veroniku.

http://sexylady.lv/l...zh/1201779.html

Atnāku, 5min gaidu aiz durvīm kamēr meitene sola debesmannas, tad durvis atver meitene manāmi aizkritušiem plakstiņiem (nu labi, vismaz ka seksīgā veļā, sadegusi sveces virtuvē aizpīpē cigareti, nober pelnus tējas krūzē un prasa 40ls par h vai 30ls par 30min. Pasēžu, solidāri uzpīpēju, nometu cigareti tējas glāzē un saprotu ka palikt nav jēgas, tukšs numurs.

Par cik biju iepriekš labi sagatavojies un jau labu laiku lasu forumu, tad bija trīs numuri gadījumam ja kāda uzmet.

Nākamajai zvanīju Lanai

http://intimmeitene....1-Lana-20407788

Pie šīs meitenes es centos tikt jau gandrīz nedēļu. Kāpēc? Pirmām kārtām jo meitene stāsta, ka ar to vēl nekad nav nodarbojusies, otrām kārtām jo meitenei balss skaista.

Zvanu, viņa saka, ka jā, esot uz vietas, viss būs super, pat jūtoties man parādā par to ka iepriekšējā reizē nav sanācis tikties, ok, viss skaidrs, braucu, apsola ka problēmu nebūs. Atbraucu, zvanu, neceļ. Stāvu pie durvīm, bet saprotu, ka pat klauvēt negribas. Nu ja neceļ, tad neceļ, sapratu, ka tā arī pēdējā reize, kad Lanai zvanu un laižu stāvu zemāk pie šīs dāmas:

http://intim.lv/lv/a...58/3/index.html

Meitene tāda kā sludinājumā teikts. Vismaz bija prieks, ka nekas nav melots. Meitene uz gadiem 30 kā jau teikts, miniatūra, ar skaistu augumu, bet seja lai paliek gaumes jautājums. Liekas čigāniska. Bet ļoti laipna, arī dzīvoklim nebija ne vainas, sarunāju iepazīšanās minetiņu. Par minetu - par 10ls piedāvā 5min šāvienu, par 15ls tik ilgu līdz beidz ar izģērbšanos. Sapratu, ka neesmu no fiksajiem un paņēmu pa 15. Meitene centīga, lai arī skaidri jūtams, ka atstrādā un arī dziļais nebija dziļš kā teicās.

Bet prom tāpat gāju ar tādu sajūtu, ka vakars nu nekādi nav izdevies.

Nu draugi, padalieties lūdzu, ja nav žēl un varbūt kāda šeit esoša meitene pati jūt, ka atbilstu, vai zin kādu kas atbilstu rakstiet arī PM :)

PS: No meitenēm reāla bilde bija tikai pēdējai daiļavai.

post-12264-0-20016000-1367537704_thumb.jpg

post-12264-0-67614200-1367537710_thumb.jpg

post-12264-0-75433100-1367537714_thumb.jpg

Roberto, nespļauj kāpostos. Neticu, ka visas izprovējis esi.. Kas attiecas uz konveijeru, liela daļa no tām, kas tā uzvedas, tiešām tā strādā, bet ne visas. Man, teiksim, pret katru klientu ir personīga attieksme. Bet, ja Tu uzvedīsies kā *ērglis un pārpratuma pēc vēl būsi manā tuvumā, arī no manis neko labāku par konveijeru nesagaidīsi.

Roberto, nespļauj kāpostos. Neticu, ka visas izprovējis esi.. Kas attiecas uz konveijeru, liela daļa no tām, kas tā uzvedas, tiešām tā strādā, bet ne visas. Man, teiksim, pret katru klientu ir personīga attieksme. Bet, ja Tu uzvedīsies kā *ērglis un pārpratuma pēc vēl būsi manā tuvumā, arī no manis neko labāku par konveijeru nesagaidīsi.

neaizstāvu ērgļus un pats tāds neesmu, bet Alexxa, ja vienāda attieksme pret visiem, tad kāpēc pret *Ērgļiem cita? :D

Ērgļi ir putni. Un kā zināms putni vīriešu dzimtē nekad nekas labs nav :D

Ne tie kas mājputni, ne tie kas augstu lido :D

nav jau ko meeginaat ...

P.S resnas, vecaakas par 30 un krievuškas kuras ne vārda latviski nemaak man neinteresee...

Ir arii taadas šausmas kur man liekas vinai man buutu krietni jaapiemaksaa lai es vinai kaaptu virsuu... es sevi tik zemu neveerteeju...

tad nu ir taa ka sobriid nav NEVIENAS no taam kas reklameejas kuraam man gribeetos pat piezvaniit...

Sada info izmaksa laiku, nervus un naudu, ja esi pamanijis. Savejos ta tu nepiedava un pareizi dari :P

neaizstāvu ērgļus un pats tāds neesmu, bet Alexxa, ja vienāda attieksme pret visiem, tad kāpēc pret *Ērgļiem cita? :D

Šķiet, es teicu, ka man pret katru ir personīga attieksme, nevis pret visiem vienāda. Tas nozīmē, ka ar *ērgļiem principā nekomunicēju, bet, ja nu kāds maskējies trāpās, pretī dabū tieši tādu pašu attieksmi.

Bet jūs te turpiniet, turpiniet... :)

Es tikai gribēju piebilst, ka situācija nav tik kritiska un nekonveijeru arī vēl var atrast, ja zina kā meklēt. Jebšu man atkal detalizēta instrukcija jādrukā? :)

Šķiet, es teicu, ka man pret katru ir personīga attieksme, nevis pret visiem vienāda. Tas nozīmē, ka ar *ērgļiem principā nekomunicēju, bet, ja nu kāds maskējies trāpās, pretī dabū tieši tādu pašu attieksmi.

Es tikai gribēju piebilst, ka situācija nav tik kritiska un nekonveijeru arī vēl var atrast, ja zina kā meklēt. Jebšu man atkal detalizēta instrukcija jādrukā? :)

nu drukā instrukciju ja nav žēl

man arī pret tām instrukcijām nebūs nekā iebilstama ja info noderīgs :)

Ok, ir pieprasījums, būs arī liste - tklīdz man būs laiks uzdrukāt ko vairāk par pāris teikumiem... :)

Guest zibenszibens

Alexxa, atsūti man savus kontaktus. Gribētu ar Tevi iepazīties.

Būs pēc dažām dienām. Man pagaidām netam ir tikai telefons un uz tādas ierīces slinkums gari rakstīt.