Jump to content

Recommended Posts

Labadiena,

reti bet regulari gribu.lv sludinas šada Saimniece

Kundze vēlas iepazīties ar paklausīgu vīrieti, tad jau
redzēs kam ... ja esi gatavs tikties, un būt zem tupeles, raksti
Es Rīga, sarakste neinteresē Saimniece (40) - saimniecegrib@gmail.com

Sakums sarakstei normals - bet tad - grib zeķes no Stockmann, tikties tikai uz kafiju utt.

It kā jau tēmā, bet - varbut kāds jau tam izgajis cauri, vai ir tā verts?

P.s.telefonu vel neesmu dabujis

• Like 2

Stipras aizdomas, ka šitā pati tante, gan sludinājuma teksts, gan pēc apraksta..

Sieviete meklē vīrieti seksam
Ievietots 03.01.18 13:21 Lasīts 458 reizes.
iepazīšos ar sakarīgu, nekaulainu vīrieti, kam ir laiks un vēlme pēc piedzīvojuma un dotos kruīzā uz Ziveidriju, ir dāvanu karte un jānomaksā nodokļi
es 172, 82, no Rīgas,
Jauki būtu, ja tev patiktu Kundzes, nerātnas sarunas, izdabāt, masēt un laizīt
Lūdzu nesūtīt kailfoto vai locekļa izmērus un locekļa foto, tev jābūt gatavam tikties un sarakste neinetresē
Agy (40) - agykundze@gmail.com

Ziveidrijas laizīšana visu ceļu spīd :D

Das ist pipec, ne cilvēks :D

Es varētu izstāstīt par savu randiņu ar viņu, kaut kad citā tēmā ieinteresēja un neapdomīgi sarunāju randiņu, te būtu citiem ko pamatīgi parēkt, bet nē, negribu šo publiski gaismā celt + vēl morālo traumai sadzijušās brūces noplēst :lol: :lol:

Tepat forumā arī kaut kur garāmejot pieminēta, kā atrast - nezinu.

Ā, atceros, ka smieklīgu sludinājumu sadaļā bija, ka maina prezervatīvus pret baterijām vibratoram.

Edited by Inspektors Caps

Capiņ nu pastāsti lūdzu, visi kopā parēksim.

Morenīt - Tev uz austiņas randiņā pastāstītu, bet te laikam tāda stāsta nebūs :D :D

Man ir aizdoma, ka šo dāmu arī pazīstu)) Randiņš arī izvērsās interesants.

Viennozīmīgi varu uzrakstīt, dāma zin ko nevēlas)

Diezgan publiski viņa arī kādreiz izpaudās dažādos iepazīšanās saitos.

dotos kruīzā uz Ziveidriju, ir dāvanu karte un jānomaksā nodokļi ==> Ko pie velna nozīmē " jānomaksā nodokļi"? :D 

Nu jomajo, no dzīves atpalicis un šis jāapspriež maucības forumā?

Cilvēku valodā to sauca agrāk par ostas nodokli, bet laikam ir jāmaksā par ostām abos galos, nu i "nodokļi"

Piem. te:

https://www.tallink.lv/bonus-points-using

• Bonusa ceļojuma cenā nav iekļauta ceļojuma nodeva. Ceļojuma nodeva ir jāsamaksā atsevišķi:

Ceļojuma nodeva kruīza ceļojumu vienā A, B vai C klases kajītē (1–4 personām) – 40.00 €.

Ceļojuma nodeva kruīza ceļojumam vienā De Luxe vai Suite klases kajītē (1–2 personām) – 60.00 €.

• Maksa par rezervēšanu (3.00 €) nav iekļauta. Maksa netiek piemērota biļešu rezervācijām internetā vai ja veic ceļojuma apmaksu uzreiz.

p.s. baidos ka arī nekādas "dāvanu kartes" tai tantei nav, bet tikai reklāmas spams, "atlaižu karte", kuras te censoņi cenšas no 10-20€ pārdot, tikai pircēji it 53x mazāk nekā pārdevēji un reāli šitās var pa velti dāvināt tikai, te piem. vesels kalns:

https://www./lv/entertainment/tickets-concerts-where-to-go/ferry-tickets/

Ja vēlies, sauc to par laizīšanas vai stulbuma nodokli, bet lai šito šausmīgo sievieti paciestu padsmit stundas uz kuģa un nenoslīcināties, par to medaļa jādod :D

Cilvēku valodā to sauca agrāk par ostas nodokli, bet laikam ir jāmaksā par ostām abos galos, nu i "nodokļi"

Piem. te:

• Bonusa ceļojuma cenā nav iekļauta ceļojuma nodeva. Ceļojuma nodeva ir jāsamaksā atsevišķi:

Ceļojuma nodeva kruīza ceļojumu vienā A, B vai C klases kajītē (1–4 personām) – 40.00 €.

Ceļojuma nodeva kruīza ceļojumam vienā De Luxe vai Suite klases kajītē (1–2 personām) – 60.00 €.

• Maksa par rezervēšanu (3.00 €) nav iekļauta. Maksa netiek piemērota biļešu rezervācijām internetā vai ja veic ceļojuma apmaksu uzreiz.

p.s. baidos ka arī nekādas "dāvanu kartes" tai tantei nav, bet tikai reklāmas spams, "atlaižu karte", kuras te censoņi cenšas no 10-20€ pārdot, tikai pircēji it 53x mazāk nekā pārdevēji un reāli šitās var pa velti dāvināt tikai, te piem. vesels kalns:

Ja vēlies, sauc to par laizīšanas vai stulbuma nodokli, bet lai šito šausmīgo sievieti paciestu padsmit stundas uz kuģa un nenoslīcināties, par to medaļa jādod :D

nu no tā teksta ir grūti uztvert ka viņai jau ir tā dāvanu karte :D Es atkal sapratu ka man jābūt nekaulainam, sakarīgam un jānāk ar dāvanu karti.... tāpēc arī neiebraucu kādi vēl nodokļi. Es pat aizdomājos līdz VID pārādu nomaksai :D

P.s. Man arī sarakstē prasīja lai nāku ar zeķubiksēm no Stockmann pirmajā randiņā.... pat atsūtīja linku kādas tieši vēlas :D tad arī kārtīgi pasūtīju dirst

Piem. te:

Re ku viens laikam ir mēģinājis... 

http://www.delfi.lv/news/national/politics/no-pramja-jura-netalu-no-kolkas-iekritis-un-pazudis-lietuvas-pilsonis.d?id=49662507

Kāds tad reāli ir viņu redzējis?

Un ko viņa grib.. 
- arī prasīja pēc zeķubiksēm - bļin- vai viņa pēc tam tās tunelī tirgo?

Taču haļavšcica viņa, savas piemīstās apenes un zeķes piedāvā lai na haļavu pie jaunām tiktu :D

Tāpat uz manikīru gāja uz kaut kādu mācību iestādi nahaļavu kur meitenes mācās, galvenais ka pati apmierināts un starā par to, kaut rezultāts bija briesmīgs.

Aizej uz randiņu un izbaudi "burvīgo viņas kompāniju", būs ko atcerēties uz visu mūžu :D :D

Taču haļavšcica viņa, savas piemīstās apenes un zeķes piedāvā lai na haļavu pie jaunām tiktu :D

Tāpat uz manikīru gāja uz kaut kādu mācību iestādi nahaļavu kur meitenes mācās, galvenais ka pati apmierināts un starā par to, kaut rezultāts bija briesmīgs.

Aizej uz randiņu un izbaudi "burvīgo viņas kompāniju", būs ko atcerēties uz visu mūžu :D :D

Nu Caps, padalies ar savu pieredzi, tautai interesē :DDD

• Like 1

Labi, lai nu jums ir par ko piektdienas vakarā parēkt.

Kā saka - tas bija sen (~3 gadi) un nav taisnība vairs, iekopēšu no saviem memuāriem, smailijus nelabošu - slinkums

Toreiz man tiešām bija morālā trauma, bet pēc tam jau tikai rēcu un vēl tagad grūti vakdīties atceroties, tie kas šo lasīja arī "izturējās ar sapratni", tipa - labi ka viņai dirst nevajadzēja, būtu vēl dirsa jāslauka viņai :D  :D 

>>>>>

Otrs mans randiņš šodien (es šodien randiņu monstrs :mrgreen: ) bija riktīga katastofa :roll:
amalija.y@inbox.lv no gribu.lv, šad tad tur izpeld pa sludinājumam, raksta, ka 38 - 40 g., bet pēc sejas izskatās krietni vecāka .. Svars kaut kādos sludinājumos bija solīts +/- ciešams, sākumā to slēpa mētelis, bet beigās izģērbjot un apģērbojot :lol: :lol: viss likās slikti..
Pat nezinu, kāpēc aizgāju uz randiņu ar viņu, jo jau pirmajās vēstulēs likās par kašķīgu, bet tad it kā saņēmās, kad novēlēju viņai veiksmi atrast kādu citu :) Parunājām vēl, parunājām un sarunājām randiņu ..
Pati nevar pateikt, cikos būs brīva, ķipa uz manikīru aizgāja, nosauca sevi par modeli manikīram, ķipa stipri aptuveni nosauca laiku, a pēc tam kaut ko pārmeta, ka nesagaidu viņu jau priekšā, aha, nav man citu neko ko darīt, kā sēdēt 1.5h uz ielas un viņu gaidīt :) Pēc tam es 10m neesmu aizbraucis līdz Barona centram un vēl ne tajā ielas pusē, ārprāts, ārprāts ..
Mega prokols visā pasākumā - manikīrs viņai nebija nožāvēts, 40 min. nedrīkstēja nekur skārties, bet viņai mīst dikti gribējās, es dabūju iet ar viņu kafejnīcā uz uz tualeti, pogāt viņai vaļā bikses un turpat gaidīt pagriezies uz otru pusi kamēr viņa pamīzīs, pēc tam man bija jāuzvelk bikses augstāk, jāaizvelk raiferis, jāaizpogā, kas nemaz nebija tik viegli, jo kunģīs vēlās ārā :lol: :lol: :lol:
Manikīru ievērtēju - pilnīgs sūds, uz ķipa veča garuma nagiem uzkrāsota krāsa un uz viena no katras rokas nagiem kaut kāds zīmējums uzpļūtīts .. Modele bļin, izrādās treniņš māceklēm :lol:
Šitāda "sieviete" jebkuru veci var pataisīt par impotentu :P Bļin, vismaz laba mācība būs, citreiz būšu uzmanīgāks, nestāstīšu ar ko esmu piebraucis pirms esmu dabā to ieraudzījis, vai nosaukšu kādu citu auto, lai iet uz to un pats tikmēr tālēs zilajās :lol:

• Like 2

Domāju ka viņa ir mega trenēta un nojauta realitāti, tāpēc man vēl bija jānoklausās viņas strautiņš :lol:

T.i., ja es būtu izgājis ārā kamēr viņa mīž, tad būtu dažas sekundes kuru laikā tiktu pieņemts lēmums fiksi mukt :D

Un pa lielam viss godīgi, man nevarētu pārmest "pirmās palīdzības" nesniegšanu, līdz podam nogādāju, bikses novilku, nu tad lai sēž tās 40 minūtes tur kamēr nožūs tas viņas "glaunais" manikīrs.