Jump to content

Recommended Posts

Kāds grib aizvest šito trako tanti un uz mežu? :D :D

http://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-gribu-uz-mezu-baravi/3331419.html
Sievietes meklē vīrieti seksam     
Kundzīte
Kategoriju saraksts » Sievietes meklē vīrieti seksam » Kundzīte
Ievietots: 02.09.2018 11:10:11 | Lasīts: 225
gribu uz mežu baravikās

parasto sex nemeklēju, pati masturbēju
Vārds: Kundzīte
Vecums: 40
E-pasts: beb***@inbox.lv
Pilsēta: Rīga
Ievietots: 2018.09.02 11:10:11

Šo vajadzēja vispār smieklīgu sludinājumu sadaļā likt - "būšu laba kompānija" :lol: :lol: :lol:

Kā jau teicu, pilnīga haālvšcica, pat par autobusu uz Kandavu nemaksās. Viss jau būtu ok, varētu jau ar prieku pavest un pat nekādu pišu nevajag ja ir smaidīgs un simpātisks zaķis, bet nu šitā tanti izturēt padsmit minūtes, tur medaļa pienākas :D

http://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-janoklust-kandava-j/3342792.html

Sievietes meklē vīrieti seksam     
beibe
Kategoriju saraksts » Sievietes meklē vīrieti seksam » beibe
Ievietots: 14.09.2018 08:37:55 | Lasīts: 337
Jānokļūst Kandavā, ja brauc drīzumā virzienā Rīga Liepāja uzraksti, būšu laba kompānija,
Vārds: beibe
Vecums: 40
E-pasts: agy***@inbox.lv
Pilsēta: Rīga
Ievietots: 2018.09.14 08:37:55

Vispār jau uz Liepāju bliezt caur Tukumu-Sabili-Aizputi ir krietni patīkamāk nekā pa psihopātisko Liepājas šoseju. Bik līkums, bet krietni patīkamāk. Bet tas nu galīgi nav par šī foruma tēmu. :)

Šis sludinājums vispār iespārda... ko pie velna nozīmē "kāds pamesēs manu dupsi ar locekli"? varētu domāt, ka anālo, bet seksu viņa nesniedz! laikam ar peni jābakasta viņas resnie dibena vaigi

satikšos ar sakarīgu un normālu vīrieti 
tā ka man nav partnera un masturbēju pati, bet šad tad ilgojos,  ka kāds pamesēs manu dupsi ar locekli, man ir 172 bez papažiem un 86 kg,   sekss pakalpojumus nesniedzu, minetus netaisu tamdēļ no tevis jauna kleita un viesnīca 
​​​​​​​
Vārds: Bella
Vecums: 40
E-pasts: agy***@inbox.lv
Pilsēta: Rīga 
Ievietots: 2018.09.11 08:35:59
Saņemt VIP statusu sludinājumam

Pa savai gaumei meklēju sievieti Liepājā. Izskatās stipri aizdomīgi ka šī pati dāmīte mani uzrunāja par ievietoto sludinājumu. Noteikti ka haļavšica, gaida luksusa un karalienes cienīgu attieksmi pret viņu pretī saņemot praktiski neko. Sieviete vai nu dzīvo uz pabalstiem un nestrādā vai galvā tērēta.

Vispār jau uz Liepāju bliezt caur Tukumu-Sabili-Aizputi ir krietni patīkamāk nekā pa psihopātisko Liepājas šoseju. Bik līkums, bet krietni patīkamāk. Bet tas nu galīgi nav par šī foruma tēmu. :)

Vēl labāk ir atvilkt pa diezgan svaigo Tukums- Kabile- Kuldīga piķi. Un tad tālāk uz Liepāju.

minetus netaisu tamdēļ no tevis jauna kleita un viesnīca

Nesaprotu loģiku, ja reiz viņa netaisa, tad lai pati pērk kleitas vai bikses ..

Bet baigi izdevīgi, 3x papliķēsi ar locekli pa dirsu un kleita nopelnīta :lol: Jo ja ceturto reizi papliķēsi, to vēl nosauks par sex :D

Viesnīca arī jānopērk viņai nevis jāizīrē viens numuriņš uz brīdi? :D

Nu taču satiekaties vēl kāds ar viņu un pastāstiet savu pieredzi parēkšanai arī :lol:

Sveiki Tauta :)

Man arī neliels stāsts par šo īpatnējo kundzi !

Izlasīju viņas reklāmu par Zviedriju , uzrakstīju jauku vēstulīti un saņēmu jauku atbildi. XTRA izlasīju komentus, bet nolēmu turpināt, jo neticēju, ka kaut kas tāds tik slikts ar to visu var notikt un neesmu jau arī no bailīgajiem. Es pat nepaspēju satikties, taču fināls izrādījās pat man pārsteidzošs :))) Tālāk rakstīt ??

OK, turpinu, bet uzreiz saku, ka nekas vēl nav beidzies :)) Rakstu, jo neko tādu par viņu te nelasīju, tāpēc vēlos padalīties!! Vispār turpmāk dalīšos, jo sen jau te esmu, bet neko daudz neesmu rakstījis. Laikam esmu viens un piedzīvojumi var sākties! Vēl jo vairāk, drīzumā dodos uz pilsētu, kur ir World`s Biggest Adults Playground! Mazums nāksies tur ieskriet :)) - noteikti padalīšos. Atvēršu te tēmu ( ja admins neizbanos :)) , jo būšu tur kādu mēnesi, piedzīvojumi noteikti būs :) 

Bet nu par Kundzi:

Rakstu visu pēc kārtas , lai var saprast:

1. Uzrakstīju epastu, ka man tas viss ir interesanti un viņa man atbildēja, ka ļoti priecīga. nekādas zeķubikses ne kopīgas čurāšanas :)) viss pa zolīdo!

2. Teicu, ka esmu gatavs tikties uz kafiju kaut rītvakar ( Sestdien) utt. Viņa prasīja par laikiem un pieklājīgi visu atbildēja un likās ka mums sanāks neaizmirstama kafijas dzeršana.

3. Tad pēkšņi viņa uzrakstīja : "šovakar izskatās man ir citi plāni, bet rīt varētu aiziet vēlajās brokastīs  https://www.dining.lv/ atrodi, kur rīt ir vietas, saskaņo ar mani  un rezervē uz 11 vai 12 

mani var sazvanīt pa telefonu 22494511"
4. Es godīgi atbildēju, ka Svētdien no rīta man sports un braucu prom no Rīgas un būšu atpakaļ tikai otrdien.
5. Šodien jau saņēmu draudu epastu : "  Sveiks,   7 . datumā tu raksti, ka  citēju "esmu gatavs tikties uz kafiju, un tad jau visu sarunāsim."
 šodien ir 12 datums un no tevis nav  ne ziņas ne solītās kafijas,  svētdien tev viss pārējais apkārt bija svarīgāks, lai gan es gribēju tikties  Vai tev neškiet, ka tas ir bezkaunīgi ???
vakar bija otrdiena   un nekādas ziņās par solīto atgriešanos  tā kā svētdien nebija iespēja tev tikties pārskaiti kompensāciju par nevarēšanu un es gribu just, ka tu  nožēlo, ka tev bija citas daŗīšanas 
Kristīne Krūmiņa LV15HABA0551038413202 AS Swedbank

Man Jums visiem ir jautajums? Vai es esmu bezkaunīgs un cik man viņai samaksāt, lai viņa nebūtu tik dusmīga un nenodarītu ļoti pāri nakošajam upurim, kurš gadīsies viņas ceļā ?  :)))))))

Pagaidām viss !

Ja tā ir viņa, tad esmu laimīgs, ka virtuālajā pasaulē arī viss palika starp mums. Viņa tā arī vairs man neuzrakstīja, jo atbildēju,ka nejutos vainīgs utt :))))))  lai nu kā, varbūt kāds izlasīs šo visu un pārliecināsies, ka nav pat jēgas rakstīt, kur nu vēl reāli kaut ko darīt. Viss, domāju, ka te nav ko piebilst. Ja nu vienīgi kādam atkal cita veida piedāvājumi, ka teikt dažādībai - cik dažreiz jocīgi cilvēki ir starp mums :)!

0.33 eirocenti. Maksājuma mērķis : "Kompensācija par nevarēšanu, nožēlojot to, ka darīju ko citu, nevis čurāju kopā "   :))))))) 

Man te ienāca ķecerīga ideja, varbūt viņu nedaudz pārmācīt :DDD Sarunāt randiņu, piesolot zeķubikses u.c. lietas, un tad likt lai gaida. Vēl labāk 100 reizes atvainojoties, dabūt viņu kafenē iekšā un lai uztaisa pasūtījumu :D Protams pats būtu kaut kur netālu un to šovu novērotu :DDD

Man te ienāca ķecerīga ideja, varbūt viņu nedaudz pārmācīt :DDD Sarunāt randiņu, piesolot zeķubikses u.c. lietas, un tad likt lai gaida. Vēl labāk 100 reizes atvainojoties, dabūt viņu kafenē iekšā un lai uztaisa pasūtījumu :D Protams pats būtu kaut kur netālu un to šovu novērotu :DDD

good idea :) domāju pārmācīt šo tanti vajadzētu jau sen.