Jump to content

Recommended Posts

Sveiki vīri. 

Priekulniece tiešām ar vesalo saprātu uz tu... Rociņā tikai un vienīgi.. Var izģērbt ja vēlas, bet neiesaku. Nav īsti tur nekā baudāma. 

Ja nu ļoti sakrājies spiediens, var protams tīri priekš riekstu izšaušanas ar viņu runāt. Bet neko par ročiņu vairāk nevar sarunāt. Ja nemaldos 10eur prasa. Es kaut kad pa 8eur tikos. Bet nu vairāk arī neesmu viņu saticis... 

Par sigitu gan neko nevaru pateikt. Neesmu ticies, bet ir doma kaut kad piestaigāt. Tīri intereses pēc... 

Sveiki vīri. 

Priekulniece tiešām ar vesalo saprātu uz tu... Rociņā tikai un vienīgi.. Var izģērbt ja vēlas, bet neiesaku. Nav īsti tur nekā baudāma. 

Ja nu ļoti sakrājies spiediens, var protams tīri priekš riekstu izšaušanas ar viņu runāt. Bet neko par ročiņu vairāk nevar sarunāt. Ja nemaldos 10eur prasa. Es kaut kad pa 8eur tikos. Bet nu vairāk arī neesmu viņu saticis... 

Par sigitu gan neko nevaru pateikt. Neesmu ticies, bet ir doma kaut kad piestaigāt. Tīri intereses pēc... 

Sigita, ja es pareizi domaju, pienem Terauda ielā, es nezinu, bet 35 eiras tok taka pa dargu, jo viss taa uzspelets un primitivi. Bet ko var gaidit no tas kas ar to pelna naudu.

A priekulniece, jā, tur nav ko meklet, kadus 9menesus atpakal tikamies, bet kad ieraudziju, nekas talak nebija.

Nu ja pareizi domaju, tad gadi 40+ neliela auguma paapala, ja, kopta. Nu man nepatika attieksme, mans viedoklis, nepatika uzspeleta laipniba, lietiskums. Nu tas mans viedoklis. Vienam patik mate, otram meita, tresam kleita. :) meginiet...

Nu ja pa vinas izskatu, tad gaumes lieta, man nevisai

Kā jau vienmēr esmu teicis Liepājā ar sievietēm par samaksu ir pašvaki. Ik pa laikam protams uzrodas meitenes kuras it kā grib sākt šo nodarbi, bet pēc pāris reizēm pazūd. Laikam saprot ka nav tas ko gaidīja. Un uzķert sludinājumu no tadām meitenēm ir veiksme, vai visu laiku sludinājumu lasīšana... :) Pārsvarā studentes, ne vietējās. Bet pozitīvi, ja uzķer šādu sludinājumu, ir tas, ka viņas ir jaunas. Patīkamas komunikācijā. Bet kautrīgas.. Sanāk tāds kā randiņš, nevis atstrādāšana.

Visiem sveiks ! 

Ar Sigitu bij praksme ... 
Tas ir persona priekš MILF miļotajiem. 
Ka pareizi izteicas agrais - ļoti jūtas laupnību . 
Cena ( ja es našaubos) bij 35 EURO . 

Seksu nemegināju , kad ieraudzejo , piekritu tikai uz oralo . 
Taisa labi , bet taisa ar tādu spēku , kak bud to no tas ir atkarīga cena . 

Otro reizi nebraukšu .

A , un jā , arī gribas zinā ka atras priekulnieci ?

Salvadors , tieši priekš Tevim variants  - 22130439 (pieņem sms). 
Pieņēm katru dienu , līdz 17:00 . Brauuc kur pateiksi(vieta arī ir laikam) , darīt ar viņu var ko gribi(anals, klassika, oralais , gan ar 2viem arī piekrītis) . 
Nav tieva , nav resna , kopējais izskats 5.5/10 . Drusku nodzērta. Ir vīrs, cik es zinu. 

Ļoti svarīgi - ka viņai patīk darīt to ko viņā dara. Jūtas sirsnība. 
Laipna. 
Ļauj viņu filmēt , ja pareizi sarunāties ar viņu. Kad reiz bij ap 10 orala video ar viņu . 

Viss labi , tikai viņu izbauda visa pilsēta pa 3-4 reizim katrais. 

Tikties ar Tevim var kur gribi , gan laukā , gan auto , gan  pagalmā k-kada. 
Oralais jau nav tik labs ka agrāk , drusku halturē ... Tapēc vairāk neredzu viņu . 

• Like 1

Paldies,bet neesmu izmisis,man Rīgā nav tāds meiteņu trūkums,lai brauktu pie nodzertām ar vīriem!

Un ja reiz braucu uz Liepāju šad un tad darba vajadzībās,tad gribu ko labu un prasmīgu

Salvadors , tieši priekš Tevim variants - 22130439 (pieņem sms).

Pieņēm katru dienu , līdz 17:00 . Brauuc kur pateiksi(vieta arī ir laikam) , darīt ar viņu var ko gribi(anals, klassika, oralais , gan ar 2viem arī piekrītis) .

Nav tieva , nav resna , kopējais izskats 5.5/10 . Drusku nodzērta. Ir vīrs, cik es zinu.

Ļoti svarīgi - ka viņai patīk darīt to ko viņā dara. Jūtas sirsnība.

Laipna.

Ļauj viņu filmēt , ja pareizi sarunāties ar viņu. Kad reiz bij ap 10 orala video ar viņu .

Viss labi , tikai viņu izbauda visa pilsēta pa 3-4 reizim katrais.

Tikties ar Tevim var kur gribi , gan laukā , gan auto , gan pagalmā k-kada.

Oralais jau nav tik labs ka agrāk , drusku halturē ... Tapēc vairāk neredzu viņu .

Nu nepiekritishu tev ka vina nodzerta. Ja, divains skats ir, jo problemas ar acim, bet ta kopta, figura laba, katram sava gaume,ja kas, tad regulari apmekle arstus, to vina man pati teica. Esmu ne reizi vidn ar vinu ticies, vnk bija laiks kad nebiju LV, a ta regulari tikos ar vinu un NEKAD neko nebiju sakeris no vinas. Ja, un uz laiku neskatas. Mana vertejuma vina ir labakaa no visam pieminetajam meitenem Liepaja. Nu tas ir mans viedoklis, neuzspiezu, jo katram ir savs viedoklis.

Nu nepiekritishu tev ka vina nodzerta. Ja, divains skats ir, jo problemas ar acim, bet ta kopta, figura laba, katram sava gaume,ja kas, tad regulari apmekle arstus, to vina man pati teica. Esmu ne reizi vidn ar vinu ticies, vnk bija laiks kad nebiju LV, a ta regulari tikos ar vinu un NEKAD neko nebiju sakeris no vinas. Ja, un uz laiku neskatas. Mana vertejuma vina ir labakaa no visam pieminetajam meitenem Liepaja. Nu tas ir mans viedoklis, neuzspiezu, jo katram ir savs viedoklis.

Pilnīgi tev varu piekrist. 

Vienmēr uzdevumu augstumos. Patīkama attieksme un vienmēr kopta. Nekad neko nav atteikusi, darbini kā un kur vēlies. Nav noteiktas tāmes par papildus grūdienu, ja ir iekšā, kaut trīs reizes var beigt... Par seju tā īsti nekad neesmu sapratis, kas ar to. Bet nav arī tik traki ka būtu nodzerta. Bet augums... Tas ir lielisks. Protams gaumes jautājums. Bet priekš manis pašā reizē... Jā, pluss tas ka var pa diviem ar viņu rotaļās doties. Gan jau ka uz pirtiņu varētu sarunāt un tad jau arī vairāki varētu ņemt viņu. Vienīgais mīnuss protas viņas tikšanās laiki. Tikai līdz 18:00 vēlākais. 

esmu ticies ari ar to 20518397  dzivo kempes 8 , kad var tad pienem majas ja nevar tad var sarunat masina vai pludmale.   krutis lielas patikamas dazas reizes tikos sex bija tads var teigt guleja ka balkis un oralo ari tik ta galinu dzilak mute nenema.

lasiju daudzi bijusi pie sigitas kura teraud iela pienem. atkal sludinajums ielikts

iepazītos ar vīrieti jaunai laika pavadīšanai kopa
Divi astoņi četri deviņi pieci seši nulle divi
Tikai zvani SMS neatbilda e-pasta reti eju zvanitajiem ari vis bus

kitija56@inbox.lv

tie kas ir bijusi vina ta ari dara ka saka kad vinai piezvana, kad ar meliti tur pa dibenu laiza un tada gara?

esu bijis pie vinas sen atpakal tad kad vina breiksu iela pienema bet tad bij atrs minets .bez masazam un sexsa.

lasiju daudzi bijusi pie sigitas kura teraud iela pienem. atkal sludinajums ielikts

iepazītos ar vīrieti jaunai laika pavadīšanai kopa

Divi astoņi četri deviņi pieci seši nulle divi

Tikai zvani SMS neatbilda e-pasta reti eju zvanitajiem ari vis bus

kitija56@inbox.lv

tie kas ir bijusi vina ta ari dara ka saka kad vinai piezvana, kad ar meliti tur pa dibenu laiza un tada gara?

esu bijis pie vinas sen atpakal tad kad vina breiksu iela pienema bet tad bij atrs minets .bez masazam un sexsa.

Tagad vina terauda iela, un par vinu te jau rakstījām

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...