Jump to content

Recommended Posts

Sveiki - esmu ļoti simpātiska meitene, kopta, trenētu augumu, ar vispusējām zināšanām un uzskatu, ka praktiski bez kompleksiem 24/168/2/+/-50
Tuvojās ziemassvētki un visas dāvanas vēl nav nopirktas, tāpēc ir nepieciešams ziemassvētku vecītis :), bet tāds foršs, vecumā no 25-45.gadiem, ar pabarotiem ziemeļbriežiem un pilnu maku kabatā dāvanām :)
Bet, ja nopietni - tad piedāvāju tikšanos šodien un varbūt arī rīt (21 un 22.decembrī 2018.gada, ja kas :))) ar adekvātu un materiālu labi nodrošinātu vīrieti, jo par tikšanos prasu 150 naudiņas, par kurām kopā ar mani vari pavadīt līdz 3 stundām, vīlies noteikti nebūsi :)
Ir vieta, varu arī izbraukt, ja Tev ziemeļbrieži noguruši :)
Uzreiz teikšu raksti man whatsappā 24/81/93/69, jo sākumā sarunāt tā viss ērtāk.

Izklausas pec tas pasas kura vinubridi puh.lv reklamejas ka pedejo dienu latvija liepaja jo aizbraucot prom bet kautka es vinas sludinajumu esmu redzejis biezi

Kura pieņem pa darba dienām. Kaut kur bija viņas tel.nr. 22130439 bet pa brīvdienām diez vai sazvanisi.

Dzounsai jau gadi 45+ un cik man zinams tas nav variants par naudu,bet gan parasts sex, tikai kur dama prasa vietu,nevis fikso masina!

Tas cik man zinams...

• Like 1

Jau kadu gadu nav vinas kontaktu vairs,jo isti nav mana velama vecuma kategorija...sakontakte seksam.lv, ja uzrakstisu adekvatu vestuli, noteikti tev atbildes.

Ja bus noskana paraksos seksam.lv vestules un ja atradisu vinas nr, tad nosutisu privati,bet neko nesolu!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...