Jump to content

Recommended Posts

Kaut ko te baigi esat samurgojuši.

Man liekas Liepājā visvieglāk ir tikt pie kādas meitenes apjautājoties taksistiem un var mēģināt apjautāties viesnīcā.

Nu ja var zinu. Un esmu bijis saja sfera patapinati iesaistits. Neko labaku medabusi. Un ja bus un ir labaks, tad ar 50 eiram netiksi gala

Jaa, es ari gribu ko vairak dzirdet par to Sigitu. Cik veca, kaa jzskataas?

no sigitas nekas labs nav gaidāms

Nu nepiekritishu tev ka vina nodzerta. Ja, divains skats ir, jo problemas ar acim, bet ta kopta, figura laba, katram sava gaume,ja kas, tad regulari apmekle arstus, to vina man pati teica. Esmu ne reizi vidn ar vinu ticies, vnk bija laiks kad nebiju LV, a ta regulari tikos ar vinu un NEKAD neko nebiju sakeris no vinas. Ja, un uz laiku neskatas. Mana vertejuma vina ir labakaa no visam pieminetajam meitenem Liepaja. Nu tas ir mans viedoklis, neuzspiezu, jo katram ir savs viedoklis.

piekrītu nodzerta viņa nu nemaz nav,no 10 balleme es droši liktu 7 attieksme ok,pat var pasūtīt abģērbu kādā vēlies viņu redzēt

Vaikāds zina ko vairāk par šo meiteni no Liepājas? Vecajā topikā īsti neuzgāju viņu, ir pa privātiem ceļiem ienācis viņas info. itkā nav professionāle, bet gan jau kāds Liepājnieka jau būs viņu baudījis. Neprasa anormāli daudz, galvo ka ir 21. Darot visuun gribo, lai paņem skarbi. https://pastebord.co/H1RBdU.jpg

VAI VARAT KĀDS UZRAKSTĪT MEITENES NUMURIŅU?

Vaikāds zina ko vairāk par šo meiteni no Liepājas? Vecajā topikā īsti neuzgāju viņu, ir pa privātiem ceļiem ienācis viņas info. itkā nav professionāle, bet gan jau kāds Liepājnieka jau būs viņu baudījis. Neprasa anormāli daudz, galvo ka ir 21. Darot visuun gribo, lai paņem skarbi. https://pastebord.co/H1RBdU.jpg

VĒLOS NUMURIŅU

neesu ticies ar vinu bet gribetos, es ari esu lasijis ieprieksejos rakstus isti nesapratu to kur puisis rakstija kad vajadzeja laiku lai atkal saktu staigat. 

Guest Skorokoncisjaustala

Labaak nemeegini. Kautkad ceesu puse biju aizbraucis, bet uzreiz braucu prom. Nesmuka sieviete. Ja interesee vini tev bildes un tel atsuutiis. Paskaties peec tam facebukaa un izlem pats

Guest Skorokoncisjaustala

Tu mani no pirsigotaas izglaabi..

Tādēļ jau šis saits ir, lai mums nebūtu lieki jābraukā un jātērējas. Un protams traumas... Traumas negūt no tikšanās ar monstriem. :)

Visiem vēlu kārtīgi izšaudīties nedēļas nogalē. :)

Un kā vienmēr, ja kas jauns, dalamies... :)

http://www.4sex.lv/?do=lv,Users,Profile,,273808

Kādam ir kāda atsauksme par šo lēdiju ?

Esot no Liepājas , bet piestradājot Rīgā - visticamāk nav profesionāla darbone

Cena sākot no 250 EUR pie šamējās

4sex.lv - izklaides_ledija

Zinu šo darboni. Ticies neesmu, bet esmu ar viņu sazinājies. Liekas tāds interesants variants, bet nu cena gan tāda paliela, bet ja ņem uz vairākiem vīriešiem, tad jau nav tik traki.  Bet ar viņu viss ir runājams. Cik no viņas sapratu pieprot to lietu. Ja atrastos domu biedri, varētu pat ņemt un vienreiz pārbaudīt, kas tur un kā. :) Un ja kādam interesē, ir pāris viņas bildes. PM. 

Lai laba diena visiem. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...