Jump to content
Sign in to follow this  
alenss

Jēkabpils 2018

Recommended Posts

Vienkārši esi neveiksminiek, despasitos. toto999 taču viss izdevās un palika laimīgs, un tagad ar citiem nevēlas dalīties :(

Es visu sarunaju netā. Ar ko gan es varu padalīties? Ar emocijām? Es jau viņu esmu aizmirsis, un divas citas esmu apguvis. Es pie viena cauruma nesēžu. Reti kura ir tāds kuru gribu otreiz.

Kurš ir neveiksminieks? Tas kurš ir. Dabūjis? Vai tas kurš lien no ādas ārā lai dabūtu? Man darbs tāds ka braucu pa visu Latviju, pārsvarā pa Kurzemi, bet reizi nedēļā Latgale, tad nu cenšos šeit apgūt visu kas dod...

• Like 1

Ne jau ar emocijām, varbūt kontakti palika un foto? Tu tā rakstīji, ka pašam sagribējās to izmēģināt :) vienkārši kā sapratu tu neesi pretī to vēlreiz izdarīt, vai nē? ;)

Jēkabpils oļimpiks tuvākajās pāris dienās izpildīs pusgada plānu. :lol:

Patiesībā, labs mārketinga veids, būs man ar šis jāapdomā...

Jēkabpils oļimpiks tuvākajās pāris dienās izpildīs pusgada plānu. :lol:

Patiesībā, labs mārketinga veids, būs man ar šis jāapdomā...

neticas man par olimpic.

ka pagajusho gadu bij par drogas pardevejam rimchika :D

vot gribetu redzet ka vins olimpic piedavaja dzive ! da muld drizak drizak no apsarga pa muti dabutu un izlidotu ara tur tak kameras ir ! ies kads olimpic prasit:D bez nekadas sikaks info ! :D

Kāds zin darboni no pils raj. Pāris reizes redzēju pie topā stāvēja un tad kapa auto ( katru reizi cita :D ) varētu kādu kontaktu jo tā velns zina ka varbūt ko jaucu :D

• Like 1

Aaa velns viņu zina pabiezas kurtka bija un likās tā pēc sejas chiganiete bet nejieshu apgalvot jo bija ssatuntuļojusies :D

Всем привет!часто катаюсь по работе в разных городах.иногда хочется побыстрому в машине! посоветуйте хорошие проверенные варианты!так с улицы брать стремно, по отзывам сложно чтото подобрать.то тел не берут то вообще выключен. если не хочется светить телефоном в открытую буду благодарен в ЛС.в ответ тоже могу скинуть контакты когда наберется чтото стоящее

есть у кого отзывы?рекламируют себя в чате sexdraugiem.com.не смог пока достучатся, не отвечает.может комуто удалось фото и номерок стрельнуть?

post-45028-0-32722000-1519067020_thumb.jpeg

post-45028-0-14601400-1519067118_thumb.jpeg

Šitā tiekas pie Nameja Betas prasa 40€ . Man nebija iespējas tikties tikai rakstijos un tel. Num. Nedot :(

Sēdēji špikoji pie veikala? Nav tā pati apaļa kura pie topa tiekas? =) Vnk domāju ka foto izdevās dabūt.. vispār nesaprotu kā var tā satikties,šitā sexdraugiem kā blind date portals kkads :\

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...