Jump to content

Recommended Posts

Te viens virietis draud meitenem pagaidam vsrdu uzvårdu neteikšu bet vins draud ka publices bildes, vārdu uzvārdu!

Nav tas pats puh.lv idiots Dadzis Dadzii (FB nick)?

Viņš ne vienu vien meiteni ir terorizējis..

Ir ir tas pats numurs vards uzvards man zinams! Lohs kaut kāds! Pec manas pieredzes sapratu ka grib pa brivu ja prasa naudu ta saka ieliks bildes seit privatas! Draud ar policiju un nemaksa! Uzmekle fb un terorize!

• Like 1

Te viens virietis draud meitenem pagaidam vsrdu uzvårdu neteikšu bet vins draud ka publices bildes, vārdu uzvārdu!

. Interesanti kur ganviņš ņem tās meiteņu privātās bildes un zina vārdus un uzvārdus? Vai tik vien pašas nebūsiet vainīgas. P.S. Tas protams nepavisam neattaisno viņa rīcību.

Meitenes iesitot fb izlec vina vards uzvārds! Saprot kopīgu paziņu nav nolemj sutit bildes vinam! Un tiklidz ja netiksies ar vinu tad publices bildes ko sutījušas! Pie kā ra pašas varētu būt vainīgas ka ir tāds lohs kas pa brīvu grib un lidz ko kas draud! Isto vārdu uzvārdu varonim bel pagaidām neteikšu! Un interesanti kā vinš atrada fb mūs!

Sveiki, hobija biedri! Gribēju pavaicāt vai kāds ir reāli ticies ar to cēsinieci, kurai jāraksta whatsupā uz 29872601? Zinu, ka pērnā gada beigās jau kautkādas negatīvas atsauksmes šeit bija. Tomēr pašreizējā tirgus situācija ir tāda kāda ir. Domāju, ka viņa tomēr varētu būt labāka par Rūjienas 20 eiro dāmu vai Zentu no Strenču novada. Bet komunikācija ar to cēsinieci ir smaga. Sākumā negribēju sūtīt bildi. Pēctam savā Whatsupa profilā ievietoju savu bildi, bet viņa neatbild. Vai nu tiešām tik piesardzīga, jeb arī kāds cits iemesls.

Sveiki, hobija biedri! Gribēju pavaicāt vai kāds ir reāli ticies ar to cēsinieci, kurai jāraksta whatsupā uz 29872601? Zinu, ka pērnā gada beigās jau kautkādas negatīvas atsauksmes šeit bija. Tomēr pašreizējā tirgus situācija ir tāda kāda ir. Domāju, ka viņa tomēr varētu būt labāka par Rūjienas 20 eiro dāmu vai Zentu no Strenču novada. Bet komunikācija ar to cēsinieci ir smaga. Sākumā negribēju sūtīt bildi. Pēctam savā Whatsupa profilā ievietoju savu bildi, bet viņa neatbild. Vai nu tiešām tik piesardzīga, jeb arī kāds cits iemesls.

"Ja velies sajust jauku meiteni raksti man29872601esu watsap..bildes nesutisu tiksos reizem esu ari valmiera."

pēc sludinājuma teksta jau diezgan daudz par viņu var izsecināt.

Sveisināti! Lasīju vecajā sadaļā par Ausekļa ielas masierīti Valmierā. Labi pavecs tas. Vai joprojām darbojas,vai var saņemt arī pilnu... pakalpojumu?

Paldies un veiksmi visiem!

Sveisināti! Lasīju vecajā sadaļā par Ausekļa ielas masierīti Valmierā. Labi pavecs tas. Vai joprojām darbojas,vai var saņemt arī pilnu... pakalpojumu?

Paldies un veiksmi visiem!

Decembra beigās biju sadomājis piekāpt pie viņas. Sazvanoties, noskaidroju, ka viņa esot kautkur ārpus Latvijas un atgriezīšoties tikai marta beigās. Ceru, ka pavisam viņa nepazudīs. Lai gan viņai ir daudz trūkumu, tomēr Valmierā viņai līdzīgu nav.

"Ja velies sajust jauku meiteni raksti man29872601esu watsap..bildes nesutisu tiksos reizem esu ari valmiera."

pēc sludinājuma teksta jau diezgan daudz par viņu var izsecināt.

Sveiks. Meitene ir uzmaniiga. Sarakstiijos ar vinju watsapaa, un vinja bija gatava liidz 23:00 pastraadaat, par 45 (pusstunda) vai 60 (1 st). Bet bez manas foto, vinja nestradas. Aizsuutiiju. Atnaaca atbilde, ka ir labi, un es aizbraucu. Protams, ka vinja neapgeerbaas taa kaa es vinjai prasiiju. Un diezgan daudz pontu- es shito ne, to arii nee, tas jaadara viirietim u.c. Pozitiivais ir ka vinjai spraudzinja ljoti shaura- var nobeigt 2 minuutees. Domaaju, ka vairs nebrauksu. Protams vinja ir labaaka par Zentu -ja taa tiesaam ir vinjas foto. (P.S. man tomeer aizdoma ka ceesu meitene neliek sludinaajumaa savu foto, bet "kreisaas")

• Like 1

Vēlies pavadīt super laiku kopā ar divām foršām meitenēm tad esam šeit! Aicinām ciemos jaukos apartamentos valmierā solīdu koptu kungu no 35+! Pavadīsim laiciņu trijatā! Zvani un gaidām ciemos esam līdz 18:00! 20240448! uz sms un e pastā neatbildam.
Vārds: Valmiera
Vecums: 26
Telefona numurs: 20240448
E-pasts: sau***@inbox.lv
Pilsēta: Valmiera 
Ievietots: 2018.03.07 09:24:23
VIP sludinājuma darbības termiņš: 2018.03.08 09:26:42

post-16730-0-00698600-1520426804_thumb.jpg

• Like 1

Vakar šitām divām zvanīju. Klausuli necēla. Labi saprotu, varbūt strādāja. Bet pēctam tomēr varēja atzvanīt, ko viņas tā arī neizdarīja. Ja jau nevajag klientus, tad arī neuzbāzīšos.

Vakar šitām divām zvanīju. Klausuli necēla. Labi saprotu, varbūt strādāja. Bet pēctam tomēr varēja atzvanīt, ko viņas tā arī neizdarīja. Ja jau nevajag klientus, tad arī neuzbāzīšos.

Iedomājies tādu situāciju, viņa tev atzvana, bet tu jau ar sievu tēju dzer.kā atbildēsi?ko sievai pēc tam teiksi? situācijas var būt dažādas,tāpēc viņas neatzvana un tas ir normāli,nav nekāds apdrošināšanas uzņēmums lai katram numuram atzvsnit un atlaides piedāvāt.ja tu pats saproti ka viņa varbūt aizņemta nu tad piezvani mazliet vēlāk?vai nu tad nav mana taisnība?

tās ir tās pašas Dudiba un draudzene

tikai tagad piedāvājumā arī vieta ir-tā es saprotu

Jap. Tās pašas. Cerams ir metusas malā kautrīgumu un savā starpā arī aktīvas. Savādi kamēr vienu darbini, otra sēž un skatās.

Bildes gan nav viņu. Ja arī ir, tad pirms gadien 10+

Paga, gribi teikt, ka dzīvē ir vēl sliktāk kā bildēs? :D

Savā starpā neko nedara? Diezgan jokains piedāvājums.

Kā sliktāk?? Samērā simpātiskas sievietes. Bet gadi un bērni paņem savu. 26 toc nav. Saku tās bildes, ja ari ir viņu, tad pirms gadiem 10

Tā ir gaumes lieta ! Ir kam patīk , ir kam nepatīk !

Cik cilvēku , tik viedokļu !

Lai Jums visiem jauka diena !

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...