Jump to content

Recommended Posts

Pievienoju veel vienu bildi, jo laikam nepareizi pievienoju to www..... un tas nelasaas. Vai man arii no LadyLux nepienaakaas atlaide?

Es te domaaju pie LadyLux meiteneem leetaak, jo es taccu vinnu reklameeju, izvietoju bildes utt. varu pielikt veel vienu - to passu Marinu, bet ssitaadus svaarcinnus pie vinnas neredzeeju, bija zilgani pukkainaa halaatinnaa.

Cik varu noprast, tavs veerteejums it ljoti labs?!

Kaada attieksme? Summa un darbiibas raadiuss rolleyes.gif par kontaktu vai par stundu? cool.gif

bet zakjuks skjiet smukinjsh smile.gifwink.gif

profesor....kaads gjiimiits ? un vai ar vinju var arii normaali parunaat, vai ir no taam, kur vaardi ar flakjeneem jaavelk aaraa? tb tad kad var parunaat wink.gif

Piedodiet, bet pie viņas es vairs kāju nesperšu!

Meitene tā neko, bet varētu būt labāka. Uz bildēm izskatās labāk!

Norēkjinājos vispirs kā prasīja - 20LVL un tad jau kā parasti, masāža 5 balles, minets 2 balles, kā nonācu pie tā, ka jāpāriet pie beigu fāzes, tā viņa man saka " par to ir jāpiemaksā vēl 10LVL" it kā cherevije... es apstulbu un pateicu pāris labas frāzes.... bet nu ko, ja jau esmu aizgājis tik tālu, ko tad nu vairs, biju ar mieru piemaksāt. Bet man izrādijās ka nav tiešu 10LVL bet gan 20LVL, tad es viņai dodu tos nolāpītos 20LVL un saku, lai dod šurp desmitnieku, bet vinja man saka, ka nav ko izdot. Nu tik bagāts gan es nebiju, lai par to maksātu veselus 40LVL (tā jau likās, ka 30LVL par to skukji nav vērts maksāt, bet lieta bija jānoved līdz galam).

Tad teicu ka nemaksāšu tos 20 LVL un lai lietu pabeidz kā grib! Nu process atkal atsākās, bet pusceļā viņa saka, ka pēc tam to naudu varot samainīt veikalā.

Par vienu kontaktu 10LVL apmērā nu nebija to vērts!!!!!!! dry.gif

šitāda ņirgāšanās man bija jau par daudz..... mad.gif

Par meiteni dodu 2 balles!

o, bljin ph34r.gif

vai taa ir laba attieksme pret klientu? ph34r.gifblink.gif

nu ko Harley - atliek izteikt liidzjuutiibu, bet paldies Tev par komentu.......

QUOTE (javis @ Jan 11 2005, 03:14 PM)
šodien biju, par spīti tam, ka Kristīne teica ka ir sanakušas šaizes ar Valdemāra 70 nama meitenēm - skatieties manu komentu šeit:
http://www.xtra.lv/forums/index.php?showtopic=2653&hl=

Javis, kads man ar to sakars? smile.gif

Par shaizem kadreiz rakstija Harley un es vina komentiem pilnigi uzticos.

Un nevajag neko darit par spiti, jo ta var kaitet tikai sev smile.gif

QUOTE (Kristina @ Jan 12 2005, 02:01 AM)
QUOTE (javis @ Jan 11 2005, 03:14 PM)
šodien biju, par spīti tam, ka Kristīne teica ka ir sanakušas šaizes ar Valdemāra 70 nama meitenēm - skatieties manu komentu šeit:
http://www.xtra.lv/forums/index.php?showtopic=2653&hl=

Javis, kads man ar to sakars? smile.gif

Par shaizem kadreiz rakstija Harley un es vina komentiem pilnigi uzticos.

Un nevajag neko darit par spiti, jo ta var kaitet tikai sev smile.gif

Varbūt nepareizi izteicos ...

Es gribēju teikt, ka Tu mani brīdināji, ka šajā forumā ir bijusas negatīvas atsauksmes, bet vienalga pats aizgāju izmēģīnāt uz savas ādas smile.gif

Man arī nav nekada pamata apšaubīt Harley komentus.

Izskatās, ka meitenes ir pieņēmušās prata un tādus fokusus kā ar Harley vairs nedara.

p.s. īstenībā pirms visu lietu darīšanas (lai nesanak pārsteigumi) es vēlreiz pārjautāju, cik un par ko man būs jamaksā tongue.gif

QUOTE (javis @ Jan 12 2005, 07:27 AM)
Varbūt nepareizi izteicos ...
Es gribēju teikt, ka Tu mani brīdināji, ka šajā forumā ir bijusas negatīvas atsauksmes, bet vienalga pats aizgāju izmēģīnāt uz savas ādas smile.gif
Man arī nav nekada pamata apšaubīt Harley komentus.
Izskatās, ka meitenes ir pieņēmušās prata un tādus fokusus kā ar Harley vairs nedara.
p.s. īstenībā pirms visu lietu darīšanas (lai nesanak pārsteigumi) es vēlreiz pārjautāju, cik un par ko man būs jamaksā tongue.gif

smile.gif