Jump to content
zhopachnik

Ar Lielam Krutim! Vismaz 3 Izmers!

Recommended Posts

Guest zvirbulis67

Es nevienai sievietei neesmu likusi izstādīt apskatei krūtis, tāpēc neuzskatu par vajadzību izrādīt savējās. Anri, par ko Tu apvainojies? Atvaino, ja kaut kā aizskāru. Labas un skaistas ir visādas krūtis.

Guest zvirbulis67

Man nav "spanieļa ausis". Ja tādas būtu, paklusētu un diskusijā neiesaistītos.

Guest zvirbulis67

Es pis kas ir Tev ?

Es par to kas ir un kas nav smuki :D

Nu tad jau labi... nevajag jau uzreiz visu ''pist''... :D

Es nevienai sievietei neesmu likusi izstādīt apskatei krūtis, tāpēc neuzskatu par vajadzību izrādīt savējās.

bet ja vīrietis Tevi mīļi palūgtu parādīt ? :wub:

Edited by tasneesmues

Guest zvirbulis67

kailfoto

bet ja vīrietis Tevi mīļi palūgtu parādīt ? :wub:

nu tad jau tā būtu cita lieta, bet... man nav nevienas tādas fotogrāfijas... :(

Savulaik Armēņu radio bija jautājums: - Kāpēc vistām nav krūtis?

- Tāpēc, ka gaiļiem nav roku!

Pareiza krūts ir tāda, kas manā ķepā labi ietilpst! :)

Zvirbuli - ja uz tava ciča 9.5 izmēra cimds labi der - piebiksti PM ;)

Guest zvirbulis67

der - par to nešaubies ne mirkli... iegulst labi... tikai... priecāsimies par visu izmēru sieviešu un meiteņu krūtīm ...

nu tad jau tā būtu cita lieta, bet... man nav nevienas tādas fotogrāfijas... :(

Manā postā par foto nekas nebija :-)

Nu tad jālūdz uz randiņu parādīt? :-D Rīt, Dominā, kafijgrāmatu veikalā?! :-)

Guest zvirbulis67

Manā postā par foto nekas nebija :-)

Nu tad jālūdz uz randiņu parādīt? :-D Rīt, Dominā, kafijgrāmatu veikalā?! :-)

Uz randiņu nevaru atnākt -strādāju... un diezin vai mani apkārtējie pareizi sapratīs, ja es sākšu savas krūtis Dominā demonstrēt... :D

Manas domas par šo tēmu un Skaistā putniņa šivināšanu. Manā skatījumā krūtīm ir nozīme un vai nu tas ir instinkts vai arī mums visiem (sievietēm, vīrīšiem) vienkārši patīk lielas lietas. Nevar teikt ka mazākas krūtis ir noniecināmākas, tas ir tāpat kā domām, ka garas kājas ir labākas par īsām. 90% gadījumu daba sievietēm ir apveltijusi ar tādām krūtīm, kādas tām piestāv, kaut gan daudz no tām uzskata savādāk. Man patīk sievietes ar mazām un ar lielām krūtīm, bet ne tādām, kuras ir lielas vien tāpēc ka sieviete mīl daudz ēst, - tas nē.Zvirbuļna piezīme, ka lielas krūtis ir vairāk nokarājušākas neatbilst patiesībai - krūtis sāk nokarāties citu iemeslu dēļ un gandrīz vienādi - vai tās ir mazas vai lielas un šeit zvirbulēnam derētu atcerēties, ka tā labo formu var atgūt tikai un vienīgi tās palielinot ar implantiem, jo āda vairs negrib savilkties atpakaļ. Jebkurā gadījumā gribu teikt, ka katras meitenes krūtis ir daudz skaistakas, ja pati meitene tā uzskata, - pašapziņa piedod šarmu un skaistumu.

Nu vo, kurvītis :-(

Kaut kad taču nestrādā.. :-)

Ja nesapratīs es iešu skaidrot, kā tā vajag ..

Un tas kafijgrāmatu veikaliņš dikti kluss, tipa pati nezini, neesi bijusi u.t.t. :-D

Guest zvirbulis67

Manas domas par šo tēmu un Skaistā putniņa šivināšanu. Manā skatījumā krūtīm ir nozīme un vai nu tas ir instinkts vai arī mums visiem (sievietēm, vīrīšiem) vienkārši patīk lielas lietas. Nevar teikt ka mazākas krūtis ir noniecināmākas, tas ir tāpat kā domām, ka garas kājas ir labākas par īsām. 90% gadījumu daba sievietēm ir apveltijusi ar tādām krūtīm, kādas tām piestāv, kaut gan daudz no tām uzskata savādāk. Man patīk sievietes ar mazām un ar lielām krūtīm, bet ne tādām, kuras ir lielas vien tāpēc ka sieviete mīl daudz ēst, - tas nē.Zvirbuļna piezīme, ka lielas krūtis ir vairāk nokarājušākas neatbilst patiesībai - krūtis sāk nokarāties citu iemeslu dēļ un gandrīz vienādi - vai tās ir mazas vai lielas un šeit zvirbulēnam derētu atcerēties, ka tā labo formu var atgūt tikai un vienīgi tās palielinot ar implantiem, jo āda vairs negrib savilkties atpakaļ. Jebkurā gadījumā gribu teikt, ka katras meitenes krūtis ir daudz skaistakas, ja pati meitene tā uzskata, - pašapziņa piedod šarmu un skaistumu.

Viss mans rakstītais ir smagi pārprasts... es zinu labi, kāpēc nokarājas krūtis -kā lielas, tā mazas... un tam ir tiešām cits iemesls, nevis lielums... šajā diskusijā iesaistījos tikai personīgu motīvu vadīta... visi vīrieši sajūsminās par lielu, skaistu krūšu īpašniecēm, bet kaut kā neesmu dzirdējusi, ka kāds tā pat jūsmotu par mazām - vismaz ne tik daudz... var jau būt, ka man ir kompleksi, jo jūtos bezmaz vai nepilnvērtīga ar savām 2.izmēra krūtīm... labi vēl ,ka viņas ir smukas, un tas mani glābj no ieslīgšanas galīgā kompleksu purvā... un pareizi Tu pateici, ka krūtis ir daudz skaistākas, ja sieviete ar tām lepojas...

Man personīgi ir bijusi pieredze ar no 1-5 numuriem, un visi man tie patīk, Kas mani vairāk uzbudina - krūtis kas slienās gaisā, krūtis ar skaistiem piebriedušiem krūšu galiņiem, krūtis kas ir vairak tadas "piltuvju" nevis bļodiņās. Tas tā, varbūt ne pa tēmu, aizrāvos.

Guest zvirbulis67

Man personīgi ir bijusi pieredze ar no 1-5 numuriem, un visi man tie patīk, Kas mani vairāk uzbudina - krūtis kas slienās gaisā, krūtis ar skaistiem piebriedušiem krūšu galiņiem, krūtis kas ir vairak tadas "piltuvju" nevis bļodiņās. Tas tā, varbūt ne pa tēmu, aizrāvos.

Nu aizrāvies gan mazliet, bet forši Tu uzrakstīji... :) par tiem piebriedušajiem galiņiem - nu tas atkarīgs no tā, kā vīrietis tos uzbudinās... ;)

• Like 1

Alisa 20419770 ir ļoti laba!!!

6 izmers, figura protams nav ideala bet laba. ir apmēram 40 gadi. runa krieviski, pļapīga.

principa piedava massažu, bet galvenais tur ir sex.

viss ar gumiju, massaža + 2 reizes sex= Ls 60

laiku īsti neskatas.

pieņem centrā, dzīvoklis ir ok.

vinīgais minuss - apgaismojuma ir slikts, principa ir tikai sveces pa visu īstabu kur proces notiek.

bet visiem Big Boobs Mature faniem iesaku!

6 izmers, figura protams nav ideala bet laba. ir apmēram 40 gadi. runa krieviski, pļapīga.

laiku īsti neskatas.

vinīgais minuss - apgaismojuma ir slikts, principa ir tikai sveces pa visu īstabu kur proces notiek.

Esmi bijis kādus 3 mēnešus atpakaļ. Attieksme laba, masāža iesakuma arī Ok. Krūtis uz kuplas miesasbūves nav īpaši lielas un nav arī skaistas. Tik tiešām process notiek pustumsā, un uz lūguma iedegt gaismu koķetējot atsaka. Vēl tracina milzxīgais apjoms matu lakas matos )))

Guest Omaars

laiku īsti neskatas.

Pie šīs biju piebraucis pirms kāda mēneša, sludinās jau sen ar fake bildēm...Uzzvanīju, pa telefonu laipna, patīkama komunikācijā solīja protams, ka atbilst bildēm utt. biju netālu (bāzējās uz ģertrūdes ielas) nolēmu piebraukt, ja nu paveicās un tiešām ir ok.

Atvēra sieviete ar uzkrītoši sastutētām krūtīm, pēc sejas ap kādiem 35 gadiem...uzmālējusies nejēgā, bet bija varētu pat teikt simpātiska vismaz pustumsā tā likās. Varēja manīt ka nav no slaidajām, korsetē bija iespīlējusies...pēc lūguma ieslēgt gaismu, jo tiešām knapi ko saskatīt pustumsā varēja, šī tā diezgan parupji atteica. Atstāja tādu augstprātīgo, iedomīgo attieksmi, kaut gan pats tiešām biju diezgan pieklājīgs un zolīds. Pagriezos un devos prom...

Līdz idealam Alisai ir ļoti tālu bet nu ņemor vērā ka Big Boobs variantu ir ļoti maz tad jau ir ok! bet par Ls60 gribētos kaut ko vairāk. pagaidam labākas krūtis no ta ko esmu redzējis uz Rīgas prostitūtem! 8-) bet nu ļoti ceru atrast kaut ko labāku. pagaidam laikam neveicas.

• Like 1

daŽreiz viena uz ielas Laboratorijas čaka stūra vakaros stāv. pagara un pupaina.  agrak kopa ar draudzeni bija

• Like 1