Jump to content
zhopachnik

Ar Lielam Krutim! Vismaz 3 Izmers!

Recommended Posts

Pie Nimfomanes esmu bijis , ļoti laba, 100% nākšu vēl. kādi varianti vēl ir?

par Lauru varētu nedaudz vairāk info?

Kartejais loxs-dirseejs. Ja tu buutu bijis pie "nimfomaanes" , tad zinaatu, ka Laura, evija, CallMe ir viena un taa pati mauka

Guest zibenszibens

Nimfonanes divas taču reklamējās? Viena bija tāda vecāka riktīga mature.

man pazīstama viena kurai ir 6 izmēra. Nezinu vai viņa piestrādā pie šīs lietas , bet viņa vismaz kādreiz strādāja par striptīzdejotāju. jāparunā būs. man viņa ir friendzonā.

Guest zvirbulis67

pastāstiet, ko jūs dariet ar tām lielajām krūtīm... nekad nespēšu saprast, kur tas kaifs... saprotu, ja ir foršs dibens...

Zvirbule - ar ja definē jautājumu otrādi - "pastāstiet, ko jūs darat ar to foršo dibenu" ? :D

Idejiski viens un tas pats .. Un dibeni arī citiem forši ir lielie, citiem mazi un tvirti u.t.t.

Bet tās krūtis, tas jau man liekas ir neatmirstošs instinkts no bērnības :)

Guest zvirbulis67

ak, šausmas, nu pri čom te instinkts! Kāpēc man nav tāda?! mana pieredze rāda, ka vīriešus vairāk piesaista dibens... jā, pirmā momentā acis ''krīt'' uz dekoltē... tiklīdz jūtu, ka neliekos interesanta ar savām mazajām, tvirtajām, izdaru tā, lai vīrietis pamana manu pēcpusi... un ticiet man- vairums tas nostrādā... nu bet pie dažiem tomēr nē- patiesiem lielo krūšu cienitājiem... un viņiem tik tiešām, visu cieņu, krūšu izmērs ir ļoti svarīgs... bet pārsvarā vīrieši tikai iedomājas, ka tas būs baigi forši... stereotips...

Kas bērnam kopš dzimšanas ir svarīgākais ? Nu taču krūtis ... Tas ir tas instinkts :)

Bet tā kā vīrietis visu mūžu ir un paliek bērns, tikai liels bērns, tad viņam tās ir svarīgas visu mūžu ..

Ja runājam kāpēc sievietēm nav tik svarīgas citu sieviešu krūtis (vairumam :D ), tad pieļauju, ka viņām tiekot pie savām pazūd interese par citu, vismaz tādā līmenī, nu tā mana torija :D

Edited by tasneesmues

Zvirbule - man liekas Tev šis ļoti patiks :D :D >>

Briti, kas naski uz dažādiem pētījumiem, veikuši aptauju vīriešu vidū, lai noskaidrotu - kāds tad ir vīriešiem tīkamākais sieviešu krūšu izmērs. Aptaujā piedalījušies vairāki tūkstoši vīriešu. 53% aptaujāto paziņoja, ka dod priekšroku sievietēm ar vidēja izmēra krūtīm. Tikai 14% sapņo par sievietēm ar tiešām lielām krūtīm. 5 % paziņoja, ka dod priekšroku sievietēm ar plakanām krūtīm. Atklājās, ka atlikušie procenti vīriešu vispār nepievērš uzmanību sievietes krūtīm. Psihologi apgalvo, ka vīrieši, kas alkst "lielkrūtaino sieviešu", savā ziņā joprojām ir mammītes dēliņi.

offtopic un diskusijas par cilveku instinktiem tas protams ir labi.... bet ka es saprotu neviens ta ari nevar rekomended nevienu labu variantu??? vai tad neviens negrib dalities ar piredzi, kur tad ir meitenes ar lielam pupiem???

Guest zvirbulis67

Zvirbule - man liekas Tev šis ļoti patiks :D :D >>

Briti, kas naski uz dažādiem pētījumiem, veikuši aptauju vīriešu vidū, lai noskaidrotu - kāds tad ir vīriešiem tīkamākais sieviešu krūšu izmērs. Aptaujā piedalījušies vairāki tūkstoši vīriešu. 53% aptaujāto paziņoja, ka dod priekšroku sievietēm ar vidēja izmēra krūtīm. Tikai 14% sapņo par sievietēm ar tiešām lielām krūtīm. 5 % paziņoja, ka dod priekšroku sievietēm ar plakanām krūtīm. Atklājās, ka atlikušie procenti vīriešu vispār nepievērš uzmanību sievietes krūtīm. Psihologi apgalvo, ka vīrieši, kas alkst "lielkrūtaino sieviešu", savā ziņā joprojām ir mammītes dēliņi.

mmm, patika gan... bet ja nopietni - tā tas varētu būt...

mmm, patika gan... bet ja nopietni - tā tas varētu būt...

Paturpināsim piekakāt autoram tēmu :D

Ja tā ir, tad esmu pazaudējies - kas es esmu ? Laikam jau "praktiskais latvietis" :D

T.i., piesaista jau lielās krūtis acis, nevarētu teikt, ka nepatīkt, bet tā kā tās visbiežāk nāk komplektā ar liekiem 50kg vai nu tās neturot tās atrodas kaut kur pie jostas vietas, tad es labāk priekšroku dodu mazām, skaistām ... :)

Fucking psihologi pasi nav roká turéjusi un aptaujá tos, kuri arí tuvák par 2 metriem nav bijusi.

Izmérs nav vienígais rádítájs, labák tvirtas neká míkstas un daudz labák dabígas, kaut arí mazákas, neká silikona, bet to jau no 2 metru attáluma grúti novértét : P

Guest zvirbulis67

Fucking psihologi pasi nav roká turéjusi un aptaujá tos, kuri arí tuvák par 2 metriem nav bijusi.

Izmérs nav vienígais rádítájs, labák tvirtas neká míkstas un daudz labák dabígas, kaut arí mazákas, neká silikona, bet to jau no 2 metru attáluma grúti novértét : P

Nu redziet - jūs atzīstiet, ka man ir zināma taisnība... tieši tāpēc patīk mazākas, ka viņas nekur nekarājas, neizstaipās un, kā mēdz gadīties, nesit pa ģīmi seksa laikā, neriskē tām uzgulties virsū... labi - šitais bija joka vietā... nu nav jau tik traki... katram savs.

Nu redziet - jūs atzīstiet, ka man ir zināma taisnība... tieši tāpēc patīk mazākas, ka viņas nekur nekarājas, neizstaipās un, kā mēdz gadīties, nesit pa ģīmi seksa laikā, neriskē tām uzgulties virsū... labi - šitais bija joka vietā... nu nav jau tik traki... katram savs.

Neruna nu mulķības ,zvirbulien ,ja neesi parliecinata par lielām krūtim .

Guest zvirbulis67

Katram savs. Un katram sava taisnība. Es palieku pie savējās.

Katram savs. Un katram sava taisnība. Es palieku pie savējās.

katram ,savs