Jump to content
Sign in to follow this  
janciks102

Rezekne 2018

Recommended Posts

Sveiki visiem man ar intresē varbut zin kas darbojas saj apkaime izņemot maturi no maltas esmu jau bijis meklēju ko citu

Sveiki visiem man ar intresē varbut zin kas darbojas saj apkaime izņemot maturi no maltas esmu jau bijis meklēju ko citu

Un kaads ir taa mature no maltas??

• Like 1

Sveiki visiem kas te ieskatas ,meitenes pat ja pērkamas atsaucieties,te visi izreklame mūsu tel.nr.vietu kur un ka piedavajam sex ;bet mes tak nevienam pasas neuzbazamies ,vai ne ?Tie kas mūs izmanto nedoma tak kā mēs jūtamies ,kāpec to darām******ja jau viriesi tik vienkarsi mus izmanto un apspriez iesaku te likt komentarus ,ar ko tikamies mēs,,, dalities ar tel nr. Pievienot auto nr .apspriest draudzina(pipelites) izmeru ,skopuma vai dāsnuma pakāpi,,,,,,,

• Like 1

Katram ir savs viedoklis ,mans domu gajiens versts uz to lai netiktu te apspriestaas tas kuram ta piedàvàties ir liku§i apstakli,un kuras cìena savu partneru privato dzivi

Es pateicu to ko gribeju un tu savu

Un palika labāk no tā? :D

Man kā lasītājam - 3x pārlasīju lai vispār kaut ko saprastu. Kaut ko arī sapratu, bet ne vairāk.

Un es neteiktu ka "es neesmu izliecies" © UFO :D :D

Edited by Inspektors Caps

Reti bet reklamējas puhā. Meklē mīļāko par materiālu atbalstu, bet satiekas arī uz 1 reizi.

Uhhh! Patiešam??? Varbūt iedosi mums numuru? Un kā zini ka satiekas arī uz 1 reizi???

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...