Jump to content
Sign in to follow this  
equilibrium66

Karina.m 25580525, 25709552

Recommended Posts

Tika apspriesa šeit kādus divus gadus atpakaļ, kad sāka reklamēties. Nevaru atrast topiku. Ja pareizi atceros - arī tur nekāda jēdzīga info neparādījās, bija kaut kas par putniem galvā un, ka, iespējams, esot veca pro.

Parasti, pēc šī foruma loģikas - labu atsauksmju trūkums liecina par labu kvalitāti. Bet tie ir tikai mani minējumi. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 gadus atpakaļ izsaucu šo M. Nekas labs! Jau tad ar procesoru viss nebija labi. Runăja kaut kādu hujņu - cik grūta dzīve. Pasīva mauka - karoče. Nekādas izdomas tantei. Uzsvars uz - tantei, jo nav pirmā svaiguma dzīvnieks.Domāju - taspats kā baļķi pist. Domāju,,jo baļķi neesmu pisis, bet ar šito M baļkis liekas pat pieņemamāka opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, jūda vairākas reizes mēģināja šo nomedīt, tika līdz Barona, Merķeļa ielai lai kundzi gaidītu mašīnā un vestu uz Brīvības bordeli, taču kundze uzmeta, pateica, ka atceļ un viss. Vispār, krietni savāda kundze, grib, lai pie cirka brauc viņai pakaļ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pēc bildēm neliekas, ka sena būtu.

Zvaniju, bet kautkādas pāradresācijas un rezultāta nav.

Par cenām ir kāda info?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ir aŗi otrs topiks, bet lai cik dīvaini nebūtu , aŗi tur nav nekādas konkrētas info, tikai jautājumi... aŗi interesē..zvanīju 2 reizes.. komunikācija nedaudz dīvaina, bet kopumā laipna, iespējams, ka vienkārši piesardzīga.... vinreiz 21:00 vakār nepiekrita, ka par vēlu, otreiz gribēja, lia pats vietu sarunāju, ka viņa nezvanīs, es atkal gribēju, lai visu pati sarunā... bet 'ta dupsis jau smuks bildēs... un ir viņas ko vienmēr uzsver...cenu sauca 45€+10 par vietu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...