Jump to content

Recommended Posts

Paplapaaju ar vinju gribu.lv 4ataa. Saka ka esot vinai 5 imeers, esot itkaa bildeejusies ieksh Playboy.

Atstaaja savu Nr. 6309478.

Pec runas izklausijaas diezgan augstpraatiiga, bet ar mazu smadzenju dzudzumu. Nekaadi man nevareeja pamatot kapeec vinja buutu taa veerta.

Tipa - vareeski lieliities,ka esi bijis kopaa ar skuji kas prieks Playboy bildeejies, utt....

300 ls pa nakti - tas nav taa veerts. Ir 100 meitenes, kas pa paaris pukjeem, maigiem vaardiem un labu atputas namu izdariis veel vairaak un labaak.

QUOTE (kazzz @ Sep 13 2004, 07:10 PM)
pepper man luudzu vienu no taam simts.... smile.gif

Tu jau laikam tikai pie kompja - ja izeitu arii realajaa dzivee, tad arii dabuut kaadu no taam simts biggrin.gif

QUOTE (Pepper234 @ Sep 13 2004, 09:28 PM)
QUOTE (kazzz @ Sep 13 2004, 07:10 PM)
pepper man luudzu vienu no taam simts.... smile.gif

Tu jau laikam tikai pie kompja - ja izeitu arii realajaa dzivee, tad arii dabuut kaadu no taam simts biggrin.gif

smile.gif nu taa jau ir smile.gif domaa ne reizi neesmu dabuujis kaadu no taam 100?? biggrin.gif

es domaaju ka tu zini tiessi 100 biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif kuras taa ir ar mieru biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ar to cenu ir taa, ka ir vecci, kas kaut ko grib spicaak(daargaak) nopirkt un tad nu sseit ir taa iespeeja. Es atceros, ka kaadus 20 gadus atpakall viens viirs pie Saktas tirgoja nellkes divos bundullos - vienaa par 0,80, bet otraa par 1,20 - taas bija pilniigi identiskas un pie vajadziibas vinnss paarlika taas no viena uz otru. Taas daargaakaas bija priekss vecciem, kas grib spicaak iepirkties. biggrin.gif

noteikti meeggini, man ir bijis gadiijums kad no 25ls/h nokauleeju uz 15ls par 3,5h smile.gif, vieniigais sirdsapzinna samociija un es iedevu 20ls smile.gif p.s. skukkis bija jauns un smukinns....

nu davai meginasu darboties,tad zinosu par rezultatiem,ceru ka man sirdsapzinja ka kazz nemocis un nedosu 100ls vieta 200ls biggrin.gif

Es jau arii meginaaju tirgoties! beigaas noleemu iet pa visu banku, bet... izraadaas vietas vinjai nav, nuu tad gan mani sabesiija. maksaat taadu pikji, tad veel neesaaties pa pilseetu mekleet viesniicu vai pirti, nu ziniet... tas vairs nav serviss! Ja kaadreiz buus atbilstoshs moments, tad gan pameeginaashu!

QUOTE (Pepper234 @ Sep 13 2004, 06:58 PM)
Paplapaaju ar vinju gribu.lv 4ataa. Saka ka esot vinai 5 imeers, esot itkaa bildeejusies ieksh Playboy.
Atstaaja savu Nr. 6309478.

Pec runas izklausijaas diezgan augstpraatiiga, bet ar mazu smadzenju dzudzumu. Nekaadi man nevareeja pamatot kapeec vinja buutu taa veerta.
Tipa - vareeski lieliities,ka esi bijis kopaa ar skuji kas prieks Playboy bildeejies, utt....

Vajag uzzinaat uraa numuraa vai apmeeram kadi ir bildeejusies, vareetu mozh internetaa atrast! Labaak fochenes redzeetu ar!

Man jau arii nebuutu zheel to 200 ls, ja vinja ir iista, bet nevelk man pa kreisi laist!