Jump to content
Sign in to follow this  
Fuck

Lelde_Callgirl

Recommended Posts

Sveiki! Kādam ir info vai Lelde vēl ir apritē? Pēdējie ieraksti ir vairāk kā gadu veci.

Sludinājumi Eskortpakalpojumi, masāža / Liene

649142.jpg
Vārds:

Liene
Vecums:

30
Tālrunis:

27154311
E-Pasts:

Vieta:

Rīga, Centrs
SludinājumsSarmanta brunete aicina lieliski iesakt so dienu, ja alksti ievilkt elpu un tikt sodien palutinaats , tad Tev mani jaapciemo , esmu 3 izmera krutim, nosaulotu auguminu, slaida un loti simpatiska , 

Šī ir zagta Leldes bilde, bet nav viņas sludinājums. Pati Lelde ir devusi priekšroku ģimenes dzivei, berniņš utt, apritē nav un diez vai vars bus

Lelde ir viena no vislabakajam lietam kas reiz notika šaja industrijā.... kopumā ja.. aprecejas un piedzima berns ... bet vai atgriezisies.... tuvakos gadus nee .. bet nekd nezini kas notiks pec paris gadiem .. taatad pcietiibu !

Kaut kur Meloona atgādina Leldi. Ok nav tik pakļāvīga, bet attieksme un formas līdzīgas. Un abām ir iniciatīva un vēlme un reizes neskaita un sekundes ar ne. Ms. M gan ir smukāka par Ms. L, piedod Ms. L. Atceros Lelde pati rezervēja Brīvības 196, tas bija labs gājiens. Mjā.... labas atmiņas, labas.

Tici man, Tu Leldi negribesi tagad, attieksme jau nu meičukam bija super, bet vizuaalais pec siikaa ir stingri pamainijies un ierinda nav un visdrizak vairs nebus