Jump to content

Recommended Posts

Sveiki, kolegi! Sanemu uz e-pastu sludekli - Privet.Klub nahoditsja po adressu:Pernavas 28 "Red Cat". Informacija po telefonu:9736346.Zvoniti,dogovorimsja. Vai ir kadam pa to info?

Man riit tb 21 septembrii buus 2 gab no shiis adreses, tad jau iemetiishu linku. Tiiri mans subjektiivais viedoklis par meteneem - labas!!! Redzeeju vinjas un kantori, iestaadiijums tiko izremonteets un vizuaali viss ok. Buus 20 ls/h

QUOTE (LadyLux @ Sep 20 2004, 09:38 PM)
Man riit tb 21 septembrii buus 2 gab no shiis adreses, tad jau iemetiishu linku. Tiiri mans subjektiivais viedoklis par meteneem - labas!!! Redzeeju vinjas un kantori, iestaadiijums tiko izremonteets un vizuaali viss ok. Buus 20 ls/h

Tu pirms likshanas ej uz kantori ? Ja kas varu palidzet nonjemt apkartmeerus no meitenem biggrin.gif

Prot prot un kameer Juus tur funktiereejat un pllaapaajat tikmeer citi jau rullee wink.gif Tas neinteresantaakais tur iesaakumaa esot LadyLux instrukciju studeessanaa. Nez vai tas iet laikaa vai nee? Vai kaads zina kaadaas dienaas un cikos ir varietee programmas?

Edited by profesors

Buutu ljoti interesanti, pasham palasiit taas Ladylux instrukcijas smile.gif murgs pilniigs, nekaadu Ladylux instrukciju dabaa neeksistee. wink.gif

kaa nu nee - man teica, ka uz galda staavot mapiite ar instrukcijaam un MENJU un uz vaaka LadyLux reklaama, kas obligaati visiem klientiem jaaizlasa ohmy.gif

Tanii pashaa adresee kaa izradaas atrodaas 2 iestaades, viena ir tipa striptiiz klubs Red Cat un tanii pashaa maaja tikai durvis tuvaak 4aka ielai ir sastopamas meitenes kuru linkus es jau shei esmu iedevis. Shiem linkiem, respektiivi meiteneem kaa izraadaas nav nekaada sakara ar Red Cat kaa tikai viena kopiiga maajas adrese Peernavas 28, ja nemaldos. Ienaacaas veel viena meitene no shii kluba:

http://www.ladylux.lv/foto.php?m=foto&lang...dy_id=199&ctr=1

QUOTE (Harrison @ Oct 9 2004, 10:48 AM)
Labs comments par otro... "sexsteroriste"... cool.gif

no saakuma sex un peec tam terors liidz muuzha beigaam laugh.gif

Taa kaa tajaa anekdotee, kur studentiite par pieccuku vasaraa pludmalee iedod savam pasniedzeejam. Pasniedzeejs jautaa vai varees arii ziemaa ar vinnas sarunaat. Ssameejaa atbild: - a ziemaa man nevajadzees, tad es nodarbossos ar ssantaazzu. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Edited by profesors