Jump to content

Recommended Posts

Pilns randiņš ir kas, kafejnīca tēju iedzert kopā, pastaiga parciņā, uz kino aiziet kur pačamdīties pēdējā rindā un tad visu nakti piša? :lol:

Eu bet šitā man patiktu, sen nav tādi randiņi bijuši :D:D

Heh, Es naktis guļu, esmu īsts miega lācis,

• Like 2

Sveiki. Mani 5 grami šai tēmā:)

Vakardien sarunāju tikšanos uz šodienu, precizējām laiku uz plkst. 12:00

No rīta vēl atgādinu, pajautāju vai viss paliek spēkā, jā - viss ok, bet pilna komplekta gan nebūs, jo backdooru nepraktizē jau pusgadu. Ok, neko darīt, iztiksim ar to,kas pieejams.

Tad man ienāca galvā doma, a ja nu es satieku, teiksim, ex kl. Biedreni (pirmo reizi šāds randiņš, nedaudz awkward būtu, ja tā notiktu) un tad viņai pajautāju vairāk nenopietni nekā nopietni, vai nav sanācis saskrieties ar kādu paziņu?

Šī uzreiz sacepās un saka, ka nepatīk šādi jautājumi, randiņš atcelts.

Cmon, ja dari tādas lietas, tad nav ko kautrēties arī par to runāt vai vismaz uztver visu vieglāk...

Vari taču pateikt - par laimi nav gan vai :”jā, Valdis Zatlers”, nevis ķert tādu jautājumu pie sirds.

Es taču arī nevaru izzīlēt, ka esi miss nopietnā un ar humoru uz Jūs. Būtu vismaz viens brīdinājums, ka vispār jautājumus par tēmu, kas neattiecas tieši uz procesu neuzdot. Un šis galīgi arī nebija gluži privāta rakstura jautājums.

Es arī speciāli izkārtoju sev laiku šodien un tagad plāni pa dirsu.

Rezumē - vienkārši neveriet muti vaļā, jo liela iespēja tikt pārprastiem.

Lai tā būtu, nevienam nepatīk kad tiek uzdoti dīvaini jautājumi, un tad, kad kautkas liekas, ka kautkas ir dīvaini, neparasti, tad zemapziņas instinkti paši nostrādā, un personīgā drošība ir pirmajā vietā

• Like 3

Es domāju jebkuram cilvēkam pie sevis ir bijis tāds jautājums - a ja nu?

Tas, ka es saku atklāti ko domāju, nepadara mani par dīvainu cilvēku. Tieši pretēji,neesmu liekulis, bet esmu atvērts un ar mani var beīvi, bez aizspriedumiem runāt par jebkuru tēmu. Bet, protams, es ievēroju arī privātumu un nebazūnēju pa pasauli lietas.

Es pat tev foto piedāvāju aizsūtīt, lai tev mierīgāks prāts, tai gadījumā tikai es esmu “pakļauts riskam”

Это называется "язык мой - враг мой".

>> "Tad man ienāca galvā doma, a ja nu es satieku, teiksim, ex kl. Biedreni"

Ну так и здорово же, столько общих тем..., было бы о чем вспомнить и обсудить между делом :D

• Like 1

Одна из самых поскудных категорий клиентов - этакий" лох на позитиве". Сам себя позиционирует как юморного и дружелюбного персонажа. На деле-в 150% случаев из 100 - проблемный, нудный, жадный, хитросделанный отталкивающий тип, с которым с самого начала начинаются заморочки, в следствие чего настроение убито на весь день.

Pareizi darīji ka uzreiz nafig sūtiji

Parasti "a ja nu mēs esam pazīstami" turpinās ar "atsūti sejas bildi" un apvainojumiem uz sekojošo atteikumu. 99% gadījumu. Es nestrādāju ar cilvēkiem savā vecuma grupā daļēji tāpēc ka ir liela varbūtība satikt "paziņu paziņas".

Nekādu baigo čatu jau neveidoju, ātrais jautājums. Gribētu čatot, sēdētu tinderī/badoo.

Būtu apmierināts ar “servisu”, protams 10% tipi pienāktos, kā jau jebkurā apkalpojošajā sfērā.

Man vienkārši likās draudzīgāk pirms tikšanās vēl uz pāris teikumiem, lai izveidotu nelielu “kontaktu” un var ierasties ar smaidu.

Bet sanāca es kā Titāniks un jautājums kā ūdens, bet Meitene ļoti auksta, no nevainīga jautājuma(ūdens) izveidoja aisbergu un nogremdēja mani labi, šis ir too deep!

Nav jau izdota rokasgrāmata - “Kā runāt ar prostitūtu?!?”

Laikam neprotu:) Pieturēšos arī tālāk pie nopietnām attiecībām, laikam tiešām visums dod zīmi, jo bija ar M91 plānā arī vakar, bet notika misēklis kā zibens no skaidrām debesīm:)

Parasti "a ja nu mēs esam pazīstami" turpinās ar "atsūti sejas bildi" un apvainojumiem uz sekojošo atteikumu. 99% gadījumu. Es nestrādāju ar cilvēkiem savā vecuma grupā daļēji tāpēc ka ir liela varbūtība satikt "paziņu paziņas".

Nejautāju sejas bildi. Neprasīju bez gumijas. Nekas uz to pusi.... Mums randiņš bija sarunāts plkst 12.00, vēlreiz apstiprinājām tikšanos īsi pirms 9 no rīta, bet to jautājumu uzdevu īsi pirms 11(tātad jau sākot domāt par tikšanos un kā jau teicu, noņemtu “spriedzi”, izveidotu nelielu “kontaktu”

Ne es apvainoju, nekā. Arī pēc atteikuma nevienu aizskarošu vārdu nepateicu, vienkārši nobrīnījos....

Nav jau baigais cepiens, bet tomēr stundu pirms tikšanās ir tāda neliela uzmetiena sajūta, ja sarunā jau vakar rabdiņu.

Es esmu no cilvēkiem - sacīts->darīts.

Ar sievietēm tā tipa nav jārunā. Bet jāizmanto pakalpojum. Vel izjauta, ka mammu un teti sauc. Ja gribēs, pati parunasies. Kà kaķene. Sāk diskrēti. Iztausta cilveku. Un beigās normāli pa dzīvi parunajām. Vel labāk nopisamies.

Vinas pasas atradis kontaktu. Nu ja klasesbiedrene- tad izpis vinu. Vina tac nestastis visiem, ka strādā šādà sfērā un uzrāvās uz pazinu.

1) ko piedava

2) cik

3) kur atrodies.

4) laiku.

Viss. Nekas vairak nav jajauta

Ar sievietēm tā tipa nav jārunā. Bet jāizmanto pakalpojum. Vel izjauta, ka mammu un teti sauc. Ja gribēs, pati parunasies. Kà kaķene. Sāk diskrēti. Iztausta cilveku. Un beigās normāli pa dzīvi parunajām. Vel labāk nopisamies.

Vinas pasas atradis kontaktu. Nu ja klasesbiedrene- tad izpis vinu. Vina tac nestastis visiem, ka strādā šādà sfērā un uzrāvās uz pazinu.

1) ko piedava

2) cik

3) kur atrodies.

4) laiku.

Viss. Nekas vairak nav jajauta

Tā ir pavisam reti, īsi un konkreti

• Like 1

Vienigi ja klasesbiedrene senāk ir devusi pa velti, un tagad jamaksa. Tad gan tracis jācel!!!! Kas tā par lietu!!!

Nu labrīt, tas vispār nebija privāts jautājums. Tas bija izcili vispārīgs jautājums, saistīts ar sfēru,kurā darbojās. Ne tuvu mamma vai paps. Es gribēju nedaudz “iztaustīt” īsi pirms tikšanās...

Pats vainīgs, zinu, zinu.

Vienkārši, ja pajautātu tikai tevis uzdotos jautājumus, man šķistu, ka meitenei tas liktu justies kā sūkāšanas robotam, kas domāts tikai vienai lietai un justies, tā teikr, “tukši?”

Es arī šīs nodarbes pārstāves neuzskatu par gaļas blāķi ar 3 caurumiem, katram ir savi iemesli, apstākļi, vēlmes, mērķi utt, un tā nav mana darīšana,kā otrs to sasniedz.

Bet es tāpat pret otru cilvēku izturēšos ar cieņu un draudzīgi.

Norejiet mani, ja gribiet, katram savs viedoklis.

Ja tik ļoti tracina lieki jautājumi, tad norādi, ka pirms tikšanās atbildi tikai uz augstākminētajiem 4iem un viss, beigta balle un nulle pārpratumu.

Skaidri noteikumi -> skaidras darbības.

• Like 1

Nejautāju sejas bildi. Neprasīju bez gumijas. Nekas uz to pusi.... Mums randiņš bija sarunāts plkst 12.00, vēlreiz apstiprinājām tikšanos īsi pirms 9 no rīta, bet to jautājumu uzdevu īsi pirms 11(tātad jau sākot domāt par tikšanos un kā jau teicu, noņemtu “spriedzi”, izveidotu nelielu “kontaktu”

Ne es apvainoju, nekā. Arī pēc atteikuma nevienu aizskarošu vārdu nepateicu, vienkārši nobrīnījos....

Nav jau baigais cepiens, bet tomēr stundu pirms tikšanās ir tāda neliela uzmetiena sajūta, ja sarunā jau vakar rabdiņu.

Es esmu no cilvēkiem - sacīts->darīts.

Vina jau Tevi bus aizmirsusi pec divam dienam. Sapņotājs :D

Atbrauci, izšāvi riekstus, aizbrauci. Viss. Tas nav priekšnosacījums uzvesties tizli. Bet ari ceret uz drauga plecu un novērtēšanu nevajag. Ne vinai orgasms no Tevis būs, ne kā. Pasukas cibriku, ielaidis starp kājām. Pateiks paris komplimentus, noelsisies paris reizes. Un Čau!!

Tu ar smaidu sejā pametīsi lokāciju. Domāsi. Bla ka vinai bija labi. Noteikti kko tadu nebija darijusi. Atbrauksu vel.

Pec menesa atbrauksi un vina teiks- sveiks.

Tu teiksi- čau!! Neatceries???

Viņa- nu varbūt. Labi ej dušā.......

Kkā tā.

• Like 4

Nezinu kaa tu ko meitenei jautaaji,bet komunikaacijas zinjaa vinja ir vis atvertakais cilveeks kuru zinu.protams nevaig caur sms ar nepaziistamu cilveeku censties kko noskaidrot.aizgaaji ciemos un ja sapasees par ko runaat buus arii izcila komunikaacija.es aizejot pirmo reizi pie M91 jutos kaa pie labaakaas draudzenes.

Atbrauci, izšāvi riekstus, aizbrauci. Viss. Tas nav priekšnosacījums uzvesties tizli. Bet ari ceret uz drauga plecu un novērtēšanu nevajag. Ne vinai orgasms no Tevis būs, ne kā. Pasukas cibriku, ielaidis starp kājām. Pateiks paris komplimentus, noelsisies paris reizes. Un Čau!!

Tu ar smaidu sejā pametīsi lokāciju. Domāsi. Bla ka vinai bija labi. Noteikti kko tadu nebija darijusi. Atbrauksu vel.

Kkā tā.

Diez vai par mani tas, Es parasti visu un visus atceros

Kkā tā.

Sitas bija labs...