Jump to content

Recommended Posts

Ar sievietēm tā tipa nav jārunā. Bet jāizmanto pakalpojum. Vel izjauta, ka mammu un teti sauc. Ja gribēs, pati parunasies. Kà kaķene. Sāk diskrēti. Iztausta cilveku. Un beigās normāli pa dzīvi parunajām. Vel labāk nopisamies.

Vinas pasas atradis kontaktu. Nu ja klasesbiedrene- tad izpis vinu. Vina tac nestastis visiem, ka strādā šādà sfērā un uzrāvās uz pazinu.

1) ko piedava

2) cik

3) kur atrodies.

4) laiku.

Viss. Nekas vairak nav jajauta

Ko ņemās Kleper, Tev bija cerība, es jautāju vēl 3x īsāk bet castingu neizgāju. Ibio muahaha.

Ko ņemās Kleper, Tev bija cerība, es jautāju vēl 3x īsāk bet castingu neizgāju. Ibio muahaha.

Man atbildēja ļoooooti ātri, gan kamēr bija brīvdienās,gan vakar... laikam gluži pēc psaiho neizklausījos un vispār randiņu sarunāt bija elementāri, par to viennozīmīgi 10/10

Šis ir no sērijas, gribēji kā labāk, sanāca kā vienmēr. ‍♂

Un visu dienu vēl jāstaigā dullam un zem spiediena. Skumji :D

Tā kā gan jau šobrīd populāra tēma. Ja nu kāda parakstās pieņemt tādu cilvēcīgu dīvaini kā mani, uzsit PM.

Bet krokšiem un tādām, kas tik galiņu var paņemt -nerakstīt, nebūs pa ceļam! Paldies;)

Likās, teicās pieklājīgs puika. Bet, še Tev, beigās apvaino nesimpātiskas sievietes.

• Like 2

Ai, ai, kas te notiek? Labāk uz jūru jādodas, un jānoķer pēdējie vasaras saules stari

• Like 2

Likās, teicās pieklājīgs puika. Bet, še Tev, beigās apvaino nesimpātiskas sievietes.

Man ir sava gaume. Es arī pa brīvu neguļu ar tādām, un pat ar tiešām tīŗi glītām meitenēm un pat, ja man mācās virsū. Man nav svarīgs tikai vizuālais, bet dažādu kritēriju kopums. Es neesmu babņiks, kam tik uzvilkt jebko uz desas, pa pālim, tumsā vai skaidrā. Nepievāvuļošu arī pilnas ausis naivai meitenei. Es neizmantoju cilvēkus. Kādēļ es vēl maksātu kroksim? Katram savi standarti.

Es arī teicu, ka saku ko domāju! Es pats esmu simpātisks čalis. Ja tev ir alus puncis, 5 zobi un neskūtas olas, tad tu par kroksi tikai priecāsies, jo cita tevi negribēs. Tad jums ir perfect match, bet kāpēc man, jaunam, glītam, jākrīt uz tādu līmeni? Visam jābūt balansā!

Godīgi? Es pie meitenes pa lielam gāju tikai un vienīgi deepthroat dēļ +tīri ok auguma dēļ un pēc atsauksmēm arī izteicās, ka glīta esot. Ja nebūs cita, kas sniedz tādu pakalpojumu un ir simpātiska+kopta, tad neko. Dzīvošu kaut līdz mūža galam nepieredzējis to, bet zem saviem standartiem nekritīšu.

Alus, puncis, 5 zobi, un neskūtas olas, tak redz kāds Tu

Man ir sava gaume. Es arī pa brīvu neguļu ar tādām, un pat ar tiešām tīŗi glītām meitenēm un pat, ja man mācās virsū. Man nav svarīgs tikai vizuālais, bet dažādu kritēriju kopums. Es neesmu babņiks, kam tik uzvilkt jebko uz desas, pa pālim, tumsā vai skaidrā. Nepievāvuļošu arī pilnas ausis naivai meitenei. Es neizmantoju cilvēkus. Kādēļ es vēl maksātu kroksim? Katram savi standarti.

Es arī teicu, ka saku ko domāju! Es pats esmu simpātisks čalis. Ja tev ir alus puncis, 5 zobi un neskūtas olas, tad tu par kroksi tikai priecāsies, jo cita tevi negribēs. Tad jums ir perfect match, bet kāpēc man, jaunam, glītam, jākrīt uz tādu līmeni? Visam jābūt balansā!

Godīgi? Es pie meitenes pa lielam gāju tikai un vienīgi deepthroat dēļ +tīri ok auguma dēļ un pēc atsauksmēm arī izteicās, ka glīta esot. Ja nebūs cita, kas sniedz tādu pakalpojumu un ir simpātiska+kopta, tad neko. Dzīvošu kaut līdz mūža galam nepieredzējis to, bet zem saviem standartiem nekritīšu.

Nolaidies no debesīm, lūdzu.

Cilvēki kas nav augstprātīgi par savu izskatu ir daudz patīkamāki kā darbā tā arī privātajā dzīvē. Tāpat kā jums, klientiem, nepatīk drāzt aukstas, iedomīgas silikona lelles, mums meitenēm nepatīk tikties ar šāda tipa cilvēku vīrišķo ekvivalentu. Tas, ka cilvēkam nepiemīt ideāls svars utt nenozīmē ka viņš nav kopts un par sevi nerūpējas. Un es tev novēlu sevi savest kārtībā tikpat smuki, kā to ir izdarījuši daži no maniem apaļajiem, skaistuma standartiem neatbilstošiem klientiem.

Pateikšu acīmredzamo: Tas ka tev atteica un tu te vāries jau parāda to ka pieņemt atteikumu tu nemāki. Būtu ielicis savu negatīvo pieredzi kā visi pārējie un gājis tālāk, jeez. Šādu drāmu izvērst no nekā.

• Like 6

Paga, neko vairs nesaprotu  :angry: Tātad Apolonam līdzīgais Kleperis ir iemanījies dabūt kurvīšus no 2 visglītākajām un prasmīgākajām fejām ? Kleper , tu esi dimbā. Meitenes tavu būtību pa SMS jūt  :D

Nolaidies no debesīm, lūdzu.

Cilvēki kas nav augstprātīgi par savu izskatu ir daudz patīkamāki kā darbā tā arī privātajā dzīvē. Tāpat kā jums, klientiem, nepatīk drāzt aukstas, iedomīgas silikona lelles, mums meitenēm nepatīk tikties ar šāda tipa cilvēku vīrišķo ekvivalentu. Tas, ka cilvēkam nepiemīt ideāls svars utt nenozīmē ka viņš nav kopts un par sevi nerūpējas. Un es tev novēlu sevi savest kārtībā tikpat smuki, kā to ir izdarījuši daži no maniem apaļajiem, skaistuma standartiem neatbilstošiem klientiem.

Pateikšu acīmredzamo: Tas ka tev atteica un tu te vāries jau parāda to ka pieņemt atteikumu tu nemāki. Būtu ielicis savu negatīvo pieredzi kā visi pārējie un gājis tālāk, jeez. Šādu drāmu izvērst no nekā.

Neesmu augstprātīgs par savu izskatu un kā jau teicu, nevērtēju cilvēkus tikai pēc izskata. Katram ir sava gaume, nedaudz liekais svars ir sīkums, bet cilvēkam ir jābūt savai odziņai, kas piesaista otrā. Dzērājās, dūrējās un tajās kas nekopj sevi vai rij nejēgā(nerunāju par vielmaiņas problēmām) un vēl visādās es pat tādu nesaskatu un brīnos, ka tādas cenšās vispār “pārdot savu ķermeni”, turklāt ne par mazu naudu. Man tā šķiet kā blamēšanās. Par gaumi jau nestrīdās, es izsaku viedokli, kas man patīk, kas nē - kā jau teicu, saku ko domāju:) un tu nezini cik īstenībā esmu sirsnīgs un izpalīdzīgs cilvēks:)

Es pieņemu atteikumu, man patīk padiskutēt + tieši bija brīvas 3h, aizpildīju laiku:)

Aldi. Nē, kaķis nemaz neinteresēja, nevis izskata vai personības pec, bet neprot to, ko es vēlējos atrast:)

Un arī pa 10eur nē, jo nav tas,ko es meklēju:)

Meitene atteica, nav aktuāla neviena cita, jo LV otras tādas publiskajā telpā nav.

Atslābsti puis. Saprotu, ka google iesitot ,, deepthroat,, 37 cm penim uz reiz izleca meitene. Ta vina rij visu sākot ar tavu štangu un beidzot ar kuģa parkošanās tauvu. Viņa vispār sev neatsaka. Neko un nekad. Par skanstes ielas tramvaja projekta apstadinašanu esi dzirdejis? Ari aozdoma uz meiteni. Rij visu!! Publiskajā telpā!! Iedomājies??Saprotu, ka arī Tu iztēlojies dažādus veidus un variācijas. Ndod dievs klasesbiedreni uz dinķa uzsēdināt un caur viņas muti sev galu noskūpstît. Pareizi dari, ka rūpējies. Bet samierinies, pat maukas labas Tevi atraida. Tādu veiksmīgu apolonu. Salrotu arī, ka nēsi augstprātīgs. Nevērtē nevienu pec izskata. Man ar tāda pati problēma. Kka jau jāsadzīvo ar parasto tautu. Nu žēl jau ir, bet ko darisi. Visi nevar piedzimt veiksmīgi. It kā žēl, it kā vienalga. Bet pat es, Tavus postus lasot kupri uzmetu. Vienkārši tāda nolemtības un mazvērtības sajūta pārņāma. Vail iedomāties, cik biedri no portāla izdzēsīsies. Vienam te 15 cm tikai esot!! TU IEDOMĀJIES?? 15 CM KARL!!!! Tev protams kājas īkšķa falangas muskulis lielāks. To es saprotu un pazemīgi noliecos. Pēc Tavas čīkstēšanas šeit dienas garumā- pareizi darīja. Pilns rubulis Tev nav. Butu no cita nr uzgriezis, macijies no kļūdām un mēginājis vēl.

P.s

Lūdzu vakarā kreklu novelc normāli.

Parasti pa herakla modei tikai sasprindzina krūšu muskuļus. Pogas un driskas pa gaisu. ApsedĀs ar dinķi un iet gulēt.Viss jau forsi. Bet kaiminiem stikli jāmaina puis.

:(

• Like 1

Es neiespringstu, es izklaidējos te:)

Es iedomājos, ka varu vēsi no cita nr zvanīt jau pirmajā brīdī, bet man to nevajag, es ticu augstākiem visuma spēkiem, tā kā ,ja nesanāca , nebija lemts un viss:D

Pilnīgi pajāt:)))

Uzjautrina jūsu Apolonu teksti utt, nekad neko par to nebiju minèjis:)

Ja cilvēki neprot lasīt un uztvert tekstu domu, nevis raut kaut ko ārā no konteksta, nav mana problēma:))

• Like 1

Narcisus nav iespejams normāli iztvert. Vienīgie kas izklaidētas, tie esam mēs. Tu čīksti.

Bet protams vitāli svarīgi ir paziņot, ka īstenībā Tev pie pakaļas, un Tu īstenībā esi tas, kas smejas par pārējiem.

Visu cieņu.!

P.s

Protams, ka Tev ir vienalga.

Sēdēt līdz 12 un refrešot. Pilnīgi vienaldzīgi :D :D

Kleperis скажу тебе так не бери в голову и не оправдывайся перед каждой дыркой и тем более здесь .Здесь каждый хочет вставить свои пять копеек.Засмеют ,обосрут и скажут ,что ты dīvainis в любом случае

• Like 2

Eu čaļi man liekas ka nu jau pietiks sitas vis jau vairs nav ne smiekligi ne interesanti,bet parversas par pliku meitenes topika piedirsanu. Labaak vaig muusu meiteni nedaudz patramdiit jo neesmu pamaniijis sonedelj jaunu bildi

• Like 1

Nez, kam šis sludinājums pieder un kā tas iet kopā ar dažas lapas iepriekš rakstīto? :rolleyes::lol:

Hah tas tiem pāris, patstāvīgajiem, kas kontaktējas ar mani tikai caur slud

Ir gadijies kaut ko pajautat lidzigu, ka puisis tema,feja visai atri nometa klausuli. Neuzdod provocejusos jautajums, tas butu 1, nummur 2, nevajag attaisnoties un uztvert dzili pie sirds, caurums ir caurums, par to vai nu maksa vai nemaksa, soreiz nesamaksaji un ietaupiji piki. Neko extraordinary neesi palaidis garam :) chill