Jump to content

Recommended Posts

Tev citur nav kur likt savas reklāmas? :D

Ja kautkas mainīsies tavā attieksmē vai piedāvājumā tad to vari te noreklamēt.. savus darba laikus te nevajag publicēt.

Tu toč esi pulkvedis, nevis praporščiks?  :ph34r:

• Like 1

Tev citur nav kur likt savas reklāmas? :D

Ja kautkas mainīsies tavā attieksmē vai piedāvājumā tad to vari te noreklamēt.. savus darba laikus te nevajag publicēt.

Ne jau Tu te lemsi ko man rakstīt savā topika, un, ko nē! Informācija ir maniem klientiem,ne Tu esi mans klients, ne būsi, tā, ka tu te esi ne pa tēmu, jau sen to biju teikusi!
  • Like 2

tikai 358 posti,vechi nu sanemamies tachu un sasniedzam 3580 reizes,ko var atgremot un pargremot neskaitamas reizes vienu un to pashu,de****ki 

Ne jau Tu te lemsi ko man rakstīt savā topika, un, ko nē! Informācija ir maniem klientiem,ne Tu esi mans klients, ne būsi, tā, ka tu te esi ne pa tēmu, jau sen to biju teikusi!

Tu te esi ne pa tēmu..

Te neviens nenaak lai paskatītos vai tu sodien stradā :D

Ja kāds grib uzzināt ko citi par Tevi saka, viņam ir jāskir padsmit lapas kur rakstīts: šodien būšu, šodien esmu, rīt no 11.. ka*aa citā forumā.

Da labi liecies mierā,tas taču M91 topiņš,labāk tā nekā citi izpaužas te!

Tu te esi ne pa tēmu..

Te neviens nenaak lai paskatītos vai tu sodien stradā :D

Ja kāds grib uzzināt ko citi par Tevi saka, viņam ir jāskir padsmit lapas kur rakstīts: šodien būšu, šodien esmu, rīt no 11.. ka*aa citā forumā.

Joptvai, kur ir problēma? M91 raksta vienā un savā topikā nevis piekakā visu forumu ar feiku paškreklāmu kā te viena otra cita dara  :lol:

Taču never vaļā šo topiku un viss, problēma atrisināta.

Un to sāpi ka M91 tevi nepieņem ciemos vari risināt sev bloķējot viņas postus, pamācība:

https://www.xtra.lv/topic/48057-k%C4%81-blo%C4%B7%C4%93t-cita-lietot%C4%81ja-postus/

• Like 1

Tas meitēns ir traks. Labā nozīmē :D

Es sabremzejos, jo kas tads bija wou. Bet nu nakamo reiz izmantosu pilnu piedavajumu paketi.

Vina teica, ka atcerēšoties pēc mēneša.. tad jau manīs.

P.s

Problēmas satikt?? Nu nezinu...

Viss kā pēc pulksteņa un bez liekiem jautājumiem.

Skatos,  ka nekas diži jauns te nav noticis. ;D Interesanti, ka no M91 pagājušo trešdien saņēmu sms ar "?" zīmi. Jautājot, vai garlaicīgi palika bez manis, atbilde "Nesapratu? Kas raksta?".
Laikam bija laba iespēja man tomēr tikt ciemos, bet pēc tā uzmetiena zuda interese :)

Sanāk viņa visiem ik pa laikam aizsūta "?" zīmi, lai atgādinātu par sevi, aicinot nākt ciemos? ;D

Skatos,  ka nekas diži jauns te nav noticis. ;D Interesanti, ka no M91 pagājušo trešdien saņēmu sms ar "?" zīmi. Jautājot, vai garlaicīgi palika bez manis, atbilde "Nesapratu? Kas raksta?".

Laikam bija laba iespēja man tomēr tikt ciemos, bet pēc tā uzmetiena zuda interese :)

Sanāk viņa visiem ik pa laikam aizsūta "?" zīmi, lai atgādinātu par sevi, aicinot nākt ciemos? ;D

Jums te baiga ziepju opera sanāk. Prieks lasīt! 

• Like 1

Biju kādreiz uz tikšanās. Teikšu tā, ka trūkst noskaņojuma. Jā, dziļi māk ņemt, bet tas viss ir pārak lietišķi, mehāniski un bez seksuālā noskaņojuma. Varbūt ņems vērā manu kritiku un ko mainīs. 

Biju kādreiz uz tikšanās. Teikšu tā, ka trūkst noskaņojuma. Jā, dziļi māk ņemt, bet tas viss ir pārak lietišķi, mehāniski un bez seksuālā noskaņojuma. Varbūt ņems vērā manu kritiku un ko mainīs. 

Pakalpojumu sniedzējam ir vērts kaut ko uzlabot tad, kad pieprasījums pēc tiem krīt. Šķiet, šis nav tas gadījums, vismaz ne tagad. 

Beidzot apciemoju meiteni. Saņēmu 100% to pēc kā gāju. Cilvēkiem būtu jāmācās no viņas darba kultūras. Lieliskas prasmes un uzslavējama atdeve. Tie, kas meklē GFE, lai dodas tālāk. Pārējiem viennozīmīgi rekomendēju.

Pakalpojumu sniedzējam ir vērts kaut ko uzlabot tad, kad pieprasījums pēc tiem krīt. Šķiet, šis nav tas gadījums, vismaz ne tagad. 

Diemžēl mēs redzam ka LV intīmpakalpojumu jomā ir dibens un tadēļ pieprasīts ir tas, kas ir pieejams... Juglas Meitenei protams ka novēlu veiksmi savā nodarbē! Man gribējās atstāt savu komentāru, jo šis forums nav taču pašreklāmas vieta, bet gan vieta kur džeki dalās ar savu pieredzi un no tā iegūst

• Like 1

Pag, bet pohui arī ir seksuāls noskaņojums  :lol: