Jump to content

Recommended Posts

Tas, ka sarunāt šo meiteni ir pagrūti, ir taisnība, taču ja izdodas, ir tā vērts. Tikāmies auto, taču izskats ir ļoooti labs. Gurni, krūtis labas. Minets perfekts. Toreiz ļoti uzvilkos, ātri beidzu, bet ļoti gribu vēl. Tagad ik pa laikam uzrakstu, bet ta viņa nevar, tad man nesanāk. Bet noteikti ir vērts. Izcila. Kkur lasīju, ka pieņem arī telpās, tas būtu tik labi.

• Like 1

Tas, ka sarunāt šo meiteni ir pagrūti, ir taisnība, taču ja izdodas, ir tā vērts. Tikāmies auto, taču izskats ir ļoooti labs. Gurni, krūtis labas. Minets perfekts. Toreiz ļoti uzvilkos, ātri beidzu, bet ļoti gribu vēl. Tagad ik pa laikam uzrakstu, bet ta viņa nevar, tad man nesanāk. Bet noteikti ir vērts. Izcila. Kkur lasīju, ka pieņem arī telpās, tas būtu tik labi.

Paveicās un pirms kāda laika bija tā izdevība tikties ar šo meiteni, telpās.

Nu ko lai saka, kā jau te minēja, rīkle viņai darbojas superīgi. Augums ļoti labs, nav kā gluži kā Pamelai 23gados, bet baigi labs, gan acīm tīkams kur nu vēl pieskārieniem... Meitene savu naudiņu atstrādā par visiem 100%. Smaidīga patīkama, nekādu iebildumu tā vai šitā nebūs ērti, dara ko vēlies.

Teikšu godīgi, atceroties ar viņu pavadīto laiku, metamais jau stalts kā strēlnieks paliek. Būs iespēja noteikti vēlreiz gribētos ar viņu pasvīst!

Tu varetu but ari tik jauka, un atbildet uz zinam ko Tev suta, ne tikai saja topika, jo visiem nav laiks, lai nepartraukti sedetu pie atverta puh.lv un meginatu nomedit, kad esi ielikusi sludinajumu, lai varetu sazvanit Tevi.

Tu varetu but ari tik jauka, un atbildet uz zinam ko Tev suta, ne tikai saja topika, jo visiem nav laiks, lai nepartraukti sedetu pie atverta puh.lv un meginatu nomedit, kad esi ielikusi sludinajumu, lai varetu sazvanit Tevi.

Nu nopietni? Atsūti bildi, kas? Pa cik?

Jā, ir grūti sarunāt, bet kas ir viegli mūsu laikos? Kas viegli nāk, tam nav tā vērtība.

Zinu, ka tulīt mani apries "darbaļaužu pārstāvjii". Bet MEITENE91 ir jāpaceļ maksa par saviem pakalpojumiem (attieksme, darbība, izskats un rūpes par klientu).

Kvalitāte un attieksme  ir izteikti labāka, nekā vairums dārgajam (100-150eur) galam, ar ko man ir nācies satikties.

S.

Jā, ir grūti sarunāt, bet kas ir viegli mūsu laikos? Kas viegli nāk, tam nav tā vērtība.

Zinu, ka tulīt mani apries "darbaļaužu pārstāvjii". Bet MEITENE91 ir jāpaceļ maksa par saviem pakalpojumiem (attieksme, darbība, izskats un rūpes par klientu).

Kvalitāte un attieksme ir izteikti labāka, nekā vairums dārgajam (100-150eur) galam, ar ko man ir nācies satikties.

S.

Paldies

Iepriekšējā dienā sarunàjām laiku un vietu, 20 min pirms laika rakstīju, ka pēc 15 min būšu, atbraucu, klusums.... , pēc pāris h saņēmu ziņu - “Visu dienu neviens nedod ziņu, ko man darīt, sēdēt un gaidīt? Aizbraucu mājās”.

Tā arī nesapratu, pirms tam komunikācija diezgan zibenīga. Var jau būt, ka tur viss labi, bet tāda attieksme pilnīgi garām

Iepriekšējā dienā sarunàjām laiku un vietu, 20 min pirms laika rakstīju, ka pēc 15 min būšu, atbraucu, klusums.... , pēc pāris h saņēmu ziņu - “Visu dienu neviens nedod ziņu, ko man darīt, sēdēt un gaidīt? Aizbraucu mājās”.

Tā arī nesapratu, pirms tam komunikācija diezgan zibenīga. Var jau būt, ka tur viss labi, bet tāda attieksme pilnīgi garām

Jūs aizmirsāt uzrakstīt, ka 15 min pirms tas jau bija pāri 17 tiem, un iepriekšējā zina bija iepriekšējā diena! Ka te viena meitene rakstīja , diena ir tik stundas, cik viņas ir, tāpēc visu plānoju laicīgi, un ja laicīgi netiek dota zina, Es veltu laiku tam cilvēkam, kas korekti nosaka laiku, velreiz pārjautā, vai viss ir speka, jo vienmēr kautkas var mainīties , Te bija klusums!

Mazaa uzmeteeja....

• Like 1

Nu ko var murgot! Tā vietā, lai atzītu kļūdu, sāc rakstīt pilnīgāko bleķi! Rakstīju 16.42!

Kādu ziņu man vajadzēja dot? Ko ēdu brokastīs vai kurā vietā Ķibermanis?

Sviests!

Jūs aizmirsāt uzrakstīt, ka 15 min pirms tas jau bija pāri 17 tiem, un iepriekšējā zina bija iepriekšējā diena! Ka te viena meitene rakstīja , diena ir tik stundas, cik viņas ir, tāpēc visu plānoju laicīgi, un ja laicīgi netiek dota zina, Es veltu laiku tam cilvēkam, kas korekti nosaka laiku, velreiz pārjautā, vai viss ir speka, jo vienmēr kautkas var mainīties , Te bija klusums!

Blin,a kaa jus vinu sakontaktejat, lai sarunatu kko? Es vinai rakstu uz e pastu, rakstu seit pm, nekur ne uz ko neatbild, divaina attieksme loti....

Blin,a kaa jus vinu sakontaktejat, lai sarunatu kko? Es vinai rakstu uz e pastu, rakstu seit pm, nekur ne uz ko neatbild, divaina attieksme loti....

• Like 2

Nu tad cik gara ir taa rinda? Kaa LV pie arstiem, pus gadu uz prieksu? :D

Es tev rakstiju seit pm, jau menesi atpakal, pec tam velreiz, tad vel divas vai tris reizes uz e pastu caur sludinajumu, neesmu sanemis nevienu atbildi...

• Like 1

Nu tad cik gara ir taa rinda? Kaa LV pie arstiem, pus gadu uz prieksu? :D

Pie labām meitenēm rinda vēl garāka kā pie ārstiem. Jo labu meiteņu mums ļoti maz.

Zelta ir visām tām nekam nederīgajām, kuras prasa no 120 uz augšu par precīzi neko un pie kurām var tikt jebkurš jebkurā laikā (nez, kāpēc? :lol:)

Pie Meitenes viss ir forši un par adekvātu ciparu, tāpēc arī rinda.

Zelta ir visām tām nekam nederīgajām, kuras prasa no 120 uz augšu par precīzi neko un pie kurām var tikt jebkurš jebkurā laikā (nez, kāpēc? :lol:)

Pie Meitenes viss ir forši un par adekvātu ciparu, tāpēc arī rinda.

Nu kāda vēl rinda. Mauka taču ir impulsa pirkums, nevis plānošana, ne tā?

• Like 3

Vēl gribi teikt, ka gatavojies....pucējies? :D

Katram jau savs, kā sarežģīt dzīvi

Impulss ir aiziet noraut kulakā!
Bet aiziet pie kādas dāmas tomēr ir zināma mēra plānošana

Es arī domāju, ka tas ir izteikts impulsa pirkums. Biksēs pieaug spiediens, ņem telefonu rokā un apziņo visas savas favorītes. Kura tiek, pie tās brauc. Nu OK, tālākā plānošana ir bijusi iepriekšējais vakars. Kāds dara citādāk?

• Like 1

Nu man randiņi parasti tiek saplānoti , jo visi strāda , un lielāka daļa ir dziļi precējušies cilvēki , tāpēc laicīgi plāno satikšanos

• Like 1

No manas korespondences pieredzes tā rinda uz atbildēšanu ir kādu pusgadu gara un turpina ievilkties. Jau sen vairs nav aktuāli, bet tā arī nesanāca pārbaudīt, ko te visi slavē.