Jump to content
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)

Recommended Posts

Atskats no šodienas.

Gribu portāla slud.teksts:

Jauna,slaida draiskule 177,67,26,1.brunete aicina uz draiskulībām. piedavaju
69,orali,minetu,masāžu,klasisko un mana dupša analu
samīļošanu,stropanu.bilde mana. smalkāk info 24=81=77=73=

Lāsma (26) - sexpilseta3@inbox.lv

Zvanīju pirmspusdienā, takse 50/h. Biju klāt laikā - vieta kvartāla attālumā no Rīgas centra sporta kvartāla. Dzīvoklis ar visām ērtībām. Foto ir atbilsīgs, meitene ir tīkama, laipna un pat nedaudz kūtri šarmanta. Pēc dušas uz gultas. Pēc nelielas muguras masāžas piedāvāja opciju uzvilkt lateksu, tad tālāk abpusēja apstrāde ar lūpām pirms uzsēšanās, kā arī tālāko pozu un aizu iemēģināšanas. Procesā patīkama, balsīgums visvairāk bija aizmuguriskā variantā, persiks un dibens jauks. Pēc apm. 1h sāka mudināt beigt, no ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 1h 15min.

Kopumā teiktu, ka pieredze vērtīga - varētu apmeklēt atkārtoti.

Vērtējumi (dzīvoklis, attieksme, vizuālais, sniegums): ļoti labi

Cenas / snieguma attiecība: 1 / 1.

post-39056-0-73593600-1531137441_thumb.jpg

Mēģināju piezvanīt 8pm, numurs izslēgts. Ja sazvanīšu vēlāk šonedēļ, arī ielikšu atsauksmi.

@Porzingod PM'd for recommendations)

Joko? Tur no kādiem 8AM jāzvana un jāvaktē vai telefonu ieslēgusi.

8PM ir izslēgts telefons jo jau no padsmit klietiem dienā jau ir pārpista līdz nemaņai.

Tā ir pirmā reize, kad rakstu atsauksmi, (nevērtējat skarbi), saprotu ka par šo darboni nav daudz info, tāpēc ielieku savu atsauksmi.

Sazvanīju, adrese bija diezgan tuvu man, teicu, ka pēc 10.min būšu! Ierados, satika bodijā, piedāvāja uzreiz ieiet dušā, čībiņu mīļotājiem - nav! Silts ūdens, dvielis sauss, dzīvoklis neliels, bet tīrs, neteikšu ka baigais remonts, bet pritons arī nav! Pa telefonu sarunāju uz stundu, pa 60eur, ieklaujot anālo... Meitene pati gadi 25-28, tieva, krūtis mazas, bet diezgan izskatīga, dupsis nav no lielākajiem bet ir ok! Sāka ar minetu, nepatika, nenēma līdz galam, piedāvāja ar vai bez prezervatīva, izvēlējos ar, 20min mutiskie uzdevumi, finišs, aizgāju velreiz dušā, aprunājos, šī apgalvo ka gatava arī apkalpot 2x džekus vienā reizē, cena nemainīga 60e no galvinas, bez jebkādiem aizspriedumiem... 2 reize sāka atkal minetu, ķērāmies klāt anālājam, pretestība diezgan liela, izmanto eļļu, pagrozīju uz dažādām pozām, padarbināju, beidzu. Kopā biju uz aptuveni 1h, nezinu, pulkstenī neskatījos, bet +/- 1h. No pozitīvā meitene diezgan izskatīga, putni nav galvā, piedāvā principā visu, neteikšu ka slikts dzīvoklis. Nepatika - klusa procesa laikā, būtu forši redzēt lielākas krūtis, minets varētu būt dzilāk. P.s bildes loti līdzīgas, bet meitenei ir cita matu krāsa...

dzīvoklis 7/10

minets 5/10

klasika -

anālais 7/10

meitene 7/10

Vai iešu vel? Pagaidām neplānoju...

Cena/kvalitāte 1:1

Sveiki, varu padalīties pieredzē-proti mēģināju sazvanīt, klausuli paceļ, bet pēc jautājuma par atrašanās vietu klausuli nomet un nobloķē zvanītāju.

Kaut kāds sviests....

Nē, nu štelle ir šāda. Tu, visdrīzāk, sevi slikti prezentēji klausulē (balss nebija uz toņa / trying-for rapport tonanity / minstinājies sarunāt, ko vēlies), arī vārdu izvēle ir slikta. Pirms

sarunāta seksa vizīte, prasīt adresi = creepy ?

Teiksim, pamēģini Rīgā atvērt meitenes. Cik labi veicas šo darīt? 1)Open 2)Cik labi spēj vadīt šāda veida sarunu un ka Tev ir risinājums uz visām standarta lietām, kā viņa reaģē?

Arī prostitūtām nepatīk shy unconfident guy

Teiksim, Tu varētu iedot tos €60 draugam, kuram ir labas sieviešu-sedukcijas-prasmes. Un viņš EZ varētu sarunāt 1h seksa seansu, ja viņa ir sazvanāma un, teorētiski, paņemt

viņu anal tavā vietā.

Cilvēki ir ļoti virspusēji, pat ja nē, slikta komunikācija / sevis prezentēšana tāpat var traucēt.

Killer.. Lūdzu beidz kropļot valodu.

Kā arī L avatars nepalīdzēs dabūt čiepiņas :D

Ja tu izklausies pēc meitenei nepatīkama cilvēka, tad nesanāks neko sarunāt.

Kā arī jo vairāk šim pieiet kā biznesam, jo vieglāk ko dabūt.

Bet tomēr tu man piekrīti.

Nē, English vienmēr būs, nevaru speciāli visu filtrēt kā pārcentusies Pelrušķīte uz zirņa, tāpat 80-90% bāzi vienmēr rakstu LV šeit xtra.lv

Man baigi patīk šitie Frozen avys, viedoklis?

Ko izlasīji? To ka kāds ~20 gadnieks nāk mums te visiem gaismu nest :lol:

Kurš jau ir izaudzis no pokemonu valodas fāzes un nonācis šajā, bļin, kā lai viņu nosauc, bet kādreiz bija tāds formulējums kā "Mančuku valoda".

Viņiem pašiem šķiet, ka visi šo lasīs ar ooooo, kāds viņš gudrs, viņam to vajag, lai viņu novērtē, jo vēl maziņš un neko jau dzīvē nav sasniedzis.

Ā un vēl paspējis sajusties kā profesionāls valdzinātājs, tāpēc droši vien gluži 16-18 nav ..

Bet bez sviesta - prasīt adreisi pirmo laikam tiešām nebūs labs tonis, vai nu velk uz to kam tramvaja biļete par dārgu, vai uz mentu.

To ka pakalpojumu klāsu un cenas zini no foruma, to jau meiča tajā brīdī nezin. Un arī iespējams viņai tas var arī nepatikt.

Garāk Kaķei par prieku neiezteikšos :lol:

Bet, vispār, tas tā slideni, jūda, piemēram, vienmēr taustās par to, ko var jautāt, ko nevar. Jūda baidās, ka tauriņš nepasaka: atšujies telefondročītāj. Tādēļ, naktstauriņi, sakiet, vai uztvertu normāli, ja klienti telefonsarunā būtu tieši kā Artuss Kaimiņš Saeimā un konkrēti teiktu, tā, gribu šovakar Tevi, naktstauriņ, kārtīgi izpist?

Viņai vairāki sludināmi dienā, tiešām grūti pašam paskatīties?

24787088 šodienas sludinājumā.

Par "vai strādā vēl" labāk nekomentēšu, varu palikt rupjšs :lol:

Liels paldies! Laikam cita vieta nekleju :)

Ja nav noslepums, kur bija sludinajums? :)

Cik tad mums tie aktīvie portāli? Puh.lv šodien pusi dienas (ja ne vairāk) neiet, kas tad vēl atliek?

Gribu.lv eskorta sadaļā šodien divi:

http://www.gribu.lv/view.gribu?site=gribu&bn=gribu_eskortpakalpojumi&key=1533294139&first=19&last=38

http://www.gribu.lv/view.gribu?site=gribu&bn=gribu_eskortpakalpojumi&key=1533286305&first=19&last=38

Atgriežoties pie adreses jautājuma, nu, nezi - man pirmais jautājums ir atrašanās vieta, tad - ko piedāvā. Ja vieta nepasē, tad kāda vēl seksa vizīte var tik sarunāta vispirms? Nu, es esmu ļoti aizņemts cilvēks, un plānoju kur un kā doties, - ja paredzēts braukt no centra uz Imantu (un paceļam ieskriet pajārēties), nedzīšos es uz Teiku, piemēram, pēc tiem priekiem :) Un, jā - problēmas nav bijušas ar trubas nomešanu, vienu reizi laikam dāma kaut ko sāka stostīties - tad nu es liku trubu nost, un zvanīju nākamajam variantam :). Šodien līdzīgi - trase no centra līdz Baltezeram, vot, pēcpusdienā jāsāk zvanīties un taujāt adreses :)

Izveidot kontu vai iežurnalēties. lai komentētu

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Reģistrējies mūsu forumā! Tas ir viegli!.

Register a new account

Ienākt

Jau ir lietotāja konts? Ienākt šeit.

Iežurnalēties

• Create New...