Jump to content
bomberos

Lana 28919348

Recommended Posts

Ir kāds bijis?

Ja velies patikamu atputu, zvani, bildite, mana, centra, privati. Brauc ciemos tev patiks. Erotiska masazina ar patikamu turpinajumu.

Sludinās tagad no 28919348

Dzivoklis super,gulta super.

Attieksme riebiga

Gadi tuvojas jau 50 pec sejas,augums vēl neko.

Darbojas kā automāts,līdz ar ko man īsti nestāvēja uz viņu,nenormāli sasteidza un samāksloti stenēja,man nolaidās,uz ko šī uzmeta lūpu,jo pati jau bija slapja kā nīla,pateica lai tinos prom.

tādu nekaunību nebiju nekur pieredzējis,pavadiju tur 19 minūtes.

Izskatās,ka patīk ka viņu paņem priekšā un vēl samaksā naudu par to

Ir ir. Garām kājām blakus geju klubam. Neko nemāk, tik naudu paprasīt māk. Pa telefonu saka stunda, bet reāli 10-15 min. Strādā ar "draudzenīti". Tā izskatās visu laiku kautko lietojusi. Sten samāksloti. Nav jēgas tērēt ne laiku ne naudu.Esot arī pie ģertrūdes baznīcas.

Ja jau rindā stāv, tad jau ir iemesls. Pie sliktām rindas neveidojas. Te jau kautkāds būlšits sākas. Camoon..

ir būts,labs bordelis,price&performance atbilstošs,dēļ šodienas Rīgas cenām,pat ļoti pievilcīgs,varbūt tāpēc rindas un konvejers.Ātrai un lētai koku nomešanai ideāls variants.

Nesen biju. Likās ļoti ok.

Sagaidija seksīgā veļā, telpas ļoti patīkamas, duša maza.

masāža nekāda, bet tas būtu mazākais, jo tā baudīt ir jāiet pie masieres.

Minets klasisks nekāds ar prezi.

Krūtis un sekss bija uz visiem 10 no 10.

Vai sten pa īstam vai tēlo man vienalga. 

Domāju, ka viens no labākajiem variantiem pēc sen sludinājumos neredzētās Marikas (P.s. ja nu kāds zina kur Mariku atrast tad dodiet ziņu).

Pavadīju pie meitenes ap 40min un pilnīgi pietika. nredzu ko tur darī veselu stundu. 

Samaksāju 80 eiro, kas priekš centra ir ok, jo pārsvarā visas prasa 100-150.

Tā kā šajā topikā bija 2 pretrunīgas atsauksmes, viens rakstīja, ka viss slikti un 10-15 min, cits teica, ka ļoti ok, tad es nolēmu pats pārliecināties. Aplauzos, pakalpojums pilnīgs dizāsters, centīšos ierakstīt objektīvu atsauksmi.

Ir jauns numurs 28926538

Links uz vairāk bildēm https://girlsofriga.lv/lv/profile/37128919348

3393421-gaidu-ciemos-uz-erot.jpg

Sazvanīju, atrodas Baznīcas ielā, nosauca komplekta (masāža, orālais un klasika) cenu 70 EUR. Atrašanās vieta man bija ērta un bija izaicinājums notestēt tad tomer ir laba viņa vai slikta, uzrunāja bildes.

Meitene sagaidīja puskaila seksīgā veļā, tīkliņzeķēs un bodijā. Uz augumu pirmais iespaids labs, liekais svars nav. Bildes īstas. Seja galīgi nepatika, tāda uz pa pusei ebrejieti, pa pusei čigānieti, gadi ap 35, bet nu nenācu jau romantiski acīs viņai skatīties. Sasveicināšanās formāla, uzreiz ierāda dušu, istabu, bez jebkādas pāris minūšu ice braker sarunas. Dzīvoklis tāds pārveidots komunālais, jūt, ka bijis piesmēķēts, tāda publiska bordeļa aura, galīgi nepatika. Bet nu tehniski jau itkā kārtīgs un tīrs.

Pēc dušas istabā vēlreiz noskaidroju ko darīsim. Sarunājam, ka iesildīsimies ar masāžu, tad orālais un pamīlēsimies.

Apguļos uz vēdera, 8x reiz paglauda un saka griezies otrādi. Masāža ilga 2min, bet jutu, ka no tā nav jēgas, tāpēc piekritu nafig apgriezties. Meitene jau sniedzas pēc prezervatīva, pofig, ka man vel pusmīkstais :-D Apturu, un saku, ka tik ļoti nesteigsimies un gribu pabaudīt viņas ķermeni. Krūtis patīkamas un formīgas, 3 izmērs, dibens arī visai tvirts. Atļāvās kādas 3min viņu paspaidīt. Viņa veikli izmantoja manu erekcijas iestāšanos un paņēma prezervatīvu, sāka mutiskos darbus. Paiet 2 minūtes, un meitene rāpjas man virsū. Paprasīju, lai vēl paturpina, jo bļin man nekāda iekāre vēl nav sakāpusi. Paturpināja. Pagāja 1 min un atkal kāpj virsū. Nu labi, iesākam jāteniski, tad es pamainīju vairākas pozas, mēģināju noturēties ilgāk, doggystyle bija ļoti patīkams skats, jo dupsis un ķermenis viņai smuks. Paiet  3min un viņa man ķeras sūkāt un intensīvi ar roku raustīt, lai ātrak beigtu. Man bija sajūta kā kaķis ar peli - viņa visu laiku cenšas mani maksimāli ātri nobeigt, bet es cenšos piebremzēt un vismaz gribētos 15 min procesu pabaudīt. Dziļi locekli ielaist arī neļaujas, jo pa lielu esot. Izbesīja tāda attieksme, nobeidzu un tinos prom. Vienīgais, kas man radīja kādu patīkamu emociju bija skatīšanās uz viņas ķermeni. Pabiju pie viņas istabā 15 min. Tik izteiktu konveijeru vēl nebiju piedzīvojis. Citrreiz ar konveijeristēm tiku galā, piebremzējot un laipni palūdzot vēl paturpināt, bet ar šo dāmu tas nestrādāja, viņa vnk iekšēji mani nokaitināja. Aizgāju prom neapmierināts. Naudu pat nebija žēl, drīzāk to, ka iznācu daudz sliktākā omā, kā iegāju.

Augums - 8

Seja - 4

Telpas - 5

Masāža - 1

Orālais - 4

Sekss - 3

Attieksme - 3 (itkā laipna, bet viltīga ar savu steigu).

70eur par 15min, es droši vien būtu prasījis 50eur atpakaļ. Tā jau ir klaja ņirgāšanās par klientiem..

Šonedēļ mēģināju tikt pie viņas. Sazvanīt nebija problēmas, viss tas pats kas jau rakstīts -70€ komplekts Baznicas ielā. Atbraucu laikā,apstājos pie pašas mājas un zvanu lai dabūtu instrukciju kur doties tālāk bet telefons izslēgts, tad sāku pētīt apkārt un ieraugu divus džekus ar telefoniem un neizpratni uz sejās, sapratu kā tie arī ir klienti kuri mēģina sazvanīt princesi. Aizbraucu un ieliku savā melnajā sarakstā.

Tomēr divaini, ka meitenei dažāda attieksme. Patiešām nevēlos kko reklamēt vai lieki uzslavēt, bet man tiešām bija patīkams apmeklējums. Nav man baigā pieredze pie šādām meitenēm, bet citur ir bijis dudz ļaunāk. Nu nezinu par to seksa ilgumu, nu nav jau tā, ka arī mājās sieviņu darbinātu ilgāk par 15min...  nu īpaši retos gadījumos ir ilgāk ;)))

Manuprāt augums, krūtis perfekti - man tāds koks bija, ka pats process bija uz 10-15 min, ar iesildisanos uz 10min. KOpā ap 30min + dušas. 

Par 70 eiro ideāli. 100 eiro būtu par daudz. 

Es pēdējā laikā ejot pie kurtiāznēm ,daru tā satiekos aprunājos ja nav iekāres eju prom

Nopietni? Parunāties un iet prom? Un ka ir ar samaksu ?

Alloha, biju iepeldējis pie šamējās, pagājušo ned. Paņēmu visu komplektu, pa tel. Nosauca cenu 50,-€

Sagaida super tērpā patīkama, sexīga veļa, augums labs, krūtis silikoni, gali dikti patika kārtīgi atsūkāju, procesa laikā, izspaidīju arī!

Naudu uzreiz neprasīja un pat nepakatījās ko es atstāju.

Karoče masāža 0 nekas no erotikas kā jau iepriekš aprakstīts!

Griezies riņķī, pusmīkstu sāk zelēt, stutēt virsū gumiju, baigi nepavilks no orālā arī tuvu 0

Pati piša 2 dēļ smukā auguma, krūtīm un pieminētajiem galiem!

Viens šāviens, ātri visu novāc lai nedomā Tu te vēl kko darīt!

Kādam būs laba mājsaimniece, vairāk neiešu, citam varbūt patiktu!

Seja kā kkur forumā rakstīts drīzāk uz spāņi zemnieces pusi! Kaut gan biju šovasar ESP nu moins tur ir tādas čiksas, bet tas jau ir cic stāsts.

Īsumā price, performancē! Sten gan drausmīgi:)))

Tas, ka grib no Tevis fiksāk tikt vaļā... Jā...

Bet man vienmēr viss ir bijis kā es gribu... Nav man laika stundām ņemties...

Apskaņojums nedaudz pārspēlēts, bet ma. Patīk un iešu vēl...

Pievienots 10 novembris 2018 - 04:57

asd65, on 10 Nov 2018 - 1:51 PM, said:snapback.png

Es pēdējā laikā ejot pie kurtiāznēm ,daru tā satiekos aprunājos ja nav iekāres eju prom

Nopietni? Parunāties un iet prom? Un ka ir ar samaksu ? 

Nav jau tā kas es tur baigos dielogus maucu,pāris jautājumi,pa to laiku vizuāli nopētu un saprotu palikt vai nepalikt

Tādus vizuālos testus esmu veicis uz ielas Lienes ielas rajonā pirms laist mašīnā iekšā lai parādā cik lielas krūtis :) bet tas bij sen un nav vairs taisnība,jā agrāk bija zāle zaļāka un meitenes foršākas :)

Pievienots 10 novembris 2018 - 04:57

asd65, on 10 Nov 2018 - 1:51 PM, said:snapback.pngNopietni? Parunāties un iet prom? Un ka ir ar samaksu ?

Nav jau tā kas es tur baigos dielogus maucu,pāris jautājumi,pa to laiku vizuāli nopētu un saprotu palikt vai nepalikt

Un pareizi dari,nav vērts pisties ja nepatīk

Добрый день всем. Сегодня созвонился с ней и договорился о времени. Приехал к назначенному времени на адрес Matīsa iela 41.звоню , нет ответа... подождал набрал еще раз, тоже самое... в сумме прождал минут 30 звоню, телефон выключен... только зря парковку оплатил. Могла бы предупредить что не получается (((

Добрый день всем. Сегодня созвонился с ней и договорился о времени. Приехал к назначенному времени на адрес Matīsa iela 41.звоню , нет ответа... подождал набрал еще раз, тоже самое... в сумме прождал минут 30 звоню, телефон выключен... только зря парковку оплатил. Могла бы предупредить что не получается (((

Es pēc šis meitenes biju paņēmusi dzīvokli 41, viņa gāja prom, un aiz sevis tādu cuku kūti atstāja , aizmirstu dusas telpu vārda tiesāja nozīme , saimniece bija šokēta ,

Meklētājs atrada šo numuru 28926538 šinī tēmā, tad nu atļaušos iespamot, lai nav jauna tēma jātaisa.

Tel. nr. 28926538, lokācija Matīsa 31, K-2

Uzzvanīju, atzvanīja, sarunājām tikties. Piebraucu, nometu mašīnu pretī Bērnu Pasaulei un devos ciemos.

Atvēra durvis tīri pat Ok meitene. Izveda cauri plašajām, piepīpētajām telpām uz istabu kur ir masāžas kušete un gulta.

Duša, dvielis, likos gultā. Sāka masēt, sapratu, ka nekā nebūs. Pati saka pēc pāris min, griezies rinķī.

Apgriezos, šī profesionāli uzvilka gumiju un sāka sūkāt. Tad sekoja pamatīgs drāziens.

Meitene kā jau teicu tīri laba. Tieva, slaida, smukiem silikoniem. Ļāva spaidīt. Varēja ņemt no kuras puses gribi,

un visādi bija labi.

Kopā 50 Eur.

Ilgi tur nebiju, bet arī baigi negribējās. Domāju, ka numurs jāpiefiksē un kādreiz kad būšu galīgā badā, būs jāpiebrauc.

Nedaudz atgādināja vienu no Berlīnes FKK meitenēm.

post-31662-0-80295000-1550942849_thumb.png