Jump to content
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)
Iežurnalēties, lai sekotu  
zeltuls

Taya 28145651

Recommended Posts

Nekāds wow tur nav.

 

Mazā auguma apaļīga ar nelielām krūtīm (pēc bilēm biju iedomājies viņu mazliwt savādāku). Cena 60 eur par 30 min. Tikšanās vieta netālu no dzemdību nama (pa šo laiku varēja arī nomainīties). Bez dzirksteles un mazliet pasīva. Daudz runā (dzudz arī garām). Var būt kādam šķitīs ok par to cenu, bet es otro reizi neiešu.

 

Nu ta,kungi. Pie Tajas biju, citiem neiesaku tikai tapec ka bildes neatbilst,viņa ir apaliga!! ka bumbiers. pupu nav, viduklis ari kad apgerbus novelk bet dirsa ogogo.. attieksme ir draudziga,tas ir forsi, uzvedība lidzigi centrālā tirgus pardevejai,skala,bravuriga, iespaids-ģerevņa.. grozi ka gribi-mans karavīrs ar kaunu kapituleja no kaujaslauka.. nu gan ja nepaspej vinai iedot atvert muti, lielo pakalu cienitajam, bus tiesi desmitniekā, uz super atdevi var neceret jo ka te dazs labs teica, kutra un pasiva. ko var gribet ja nemt pa 60eur 30 min Rīgā?? Ka saprotu darba vinai nav un cauram dienam dzer un tuse,tada bij nekzgulejusies. sejina gan smuka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Был у нее этой весной, она тогда вроде как первый раз в ригу приехала. Сама по себе девченка на любителя, страшной ее не назвал бы, но и красавицей тоже. 6/10. Остался из-за того, что сама довольно таки приятная в общении была, и из-за иньересной фигурки: невысокого роста, большая попка (относительно ее роста), небольшая грудь (2размер),в общем чем-то цепанула. Значит процесс: минет делает так себе, глубоко не берет, и делает его очень как-то нежно (не понравилось), ну и в сексе она никакая... Так что если думаете посещать её или нет, то... лучше вздрочнуть)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Так что если думаете посещать её или нет, то... лучше вздрочнуть)))

Это относится к большинству случаев  :D  Да и вообще, в любой непонятной ситуации лучше вздрочнуть  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Как говорил Белый в любой не понятной ситуации вздернуть надо и только тогда думать на свежую голову)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izveidot kontu vai iežurnalēties. lai komentētu

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Reģistrējies mūsu forumā! Tas ir viegli!.

Register a new account

Ienākt

Jau ir lietotāja konts? Ienākt šeit.

Iežurnalēties
Iežurnalēties, lai sekotu  

×
×
  • Create New...