Jump to content

Recommended Posts

Ja jau zini ka vina no Ventspils, tad vrb Ieiej ventspils topikos un izlasi!

Paldies par iedrošinājumu kungi, es gan nebūšu tik pārsteidzīgs, bet novēlu jums veiksmi.

Ja kādam ir info(bez tukšas diršanas) lūdzu padalieties.

Paldies!

Teikšu kā ir ir super!!! Tā ne jokoju pašam bail izsviest vējā 80€

Ja ir kāda kas grib labi piepelnīties nu jums zināma tad padalās uz rokas varu 100€ mierīgi maksāt!

Ir kādas atsauksmes par šo - 26784435

Pie sarakstes prasa 80EUR par stundu. Ar norunu ka jāveic pārskaitījums uz Diānas Sveiles Swedbankas kontu.

Dievojas ka neesot razvods, man protams neticas.

yes or no ?

Interesanti, es pazīstu Diānu Sveili, bet šaubos ka tā ir viņa, viņai brālis ir, moš razvods caur viņu, uzzini sīkāk un tad padalies, stipri šaubos vai viņa to darītu..

Simtiem reižu jau esam par to runājuši, bet nu labi, īpaši apdāvinātiem atkārtošu vēlreiz - vārds tur var būt jebkāds - Jānis Kulakāsitējs vai Baiba Patrešdienāmzirgamdod vai Diāna Sveile. Nauda tiek skaitīta uz konta numuru un tas nav piesaistīts vārdam.

• Like 1

Tātad neliels brīdinājums vīriem..

Biju tusā, atbraucu mājās, domāju varētu kādu veco feju pasaukt, tie kas atceras bija/ir tāda Kira, uzrakstīju, atbildēja pēc aptuveni stundas, takā iepriekš bijām tikušies un viens otru zinājām, prasīja lai sākumā atsūtu 20€. Tā kā viens otru labi zinām, aizsūtīju, apisa taka mazo, neceļ telefonu, un atbraukt arī neviens neatbrauca.. :D Pirms tan biju sūtījis, nebija problēmu.. poh uz to naudu, bet gribulis nekur nepazuda.. :D

Kira Borisova

25390634

LV41HABA0551014568388

Tu redz pa vecās jau sākušas apcakaret.

Kur nu vēl svešai ko sūtīt

Laikam tāds laikmets katrs pelna kā māk.

PARA_Devuwka 32.167.60.3 razmer Vstretica toljko Nochju s 00.00 do 4.00 utra s Muzchinoj ot 45.let podrobnej viktorijamalenjkaja@mail.ru

Vai šeit kāds ir bijis?

Kura ir tā, kas uz Šķedes ielas dzīvo? Esot stāvoklī 5 vai 6 mēnesis un alkahola reibumā :D kura mums tik zemu nolaidusies?

Biju šorīt pie vienas Tosmarē, noķēru liepajniekos, piedāvāja visu ko gribi, aizbraucu, un pēkšņi esot sākušās mēnešreizes, kaut gan biju tualetē un papīrgrozā mētājas ne viens vien pakešu iepakojums.. Iedevu mutē un aizgāju.

Un cik tad paprasīja par šādu pa pusei viltus piedāvājumu?

Un vai šī kāda jauna darbone?

Tas Viktorija Malenkaja apisons, uzrakstīju, piedāvāja satikties, nobraucu garām sarunatajai vieta, a tur kkadi sīkie max 17 gadi, sēž un gaida mani :D es nobildēju, aizsūtīju uz to epastu, un tur ķip ierēc ka apisuši un patērējuši manu laiku un raksta man ka viņi esot normāli pacani

Bet kam tad tu mutē devi, nejau sīkajiem? :D

Ik pa brīdim kas parādās jauns, tik līdz tikšanās brīdim bieži vien pazūd. Vai arī vienreizējas tikšanās. Besī šādi gaji3nu, ka visu sarunā un pazūd.

• Like 1

Un tas sludinājums kā pāris tiekas pa naktīm. Vai nav kāds tomēr bijis, vai mēģinājis satikties?

Un tas sludinājums kā pāris tiekas pa naktīm. Vai nav kāds tomēr bijis, vai mēģinājis satikties?

Nē, tā ar ko satikos ir cita..

Varbūt kāds var atjaunināt info par "lipina" vai ir vērts tikties auto, netīk pa visu forumu meklēt.

Sveiki vīri. Tā kā neesmu šeit neko rakstījis un neesmu arī aktīvi darbojies šajā jomā, gribēju jautāt par situāciju mūsu pilsētā. Ir kas jauns?

Laikam jau nē. Nekas jauns nav. Darbones vecās tik citām nummuri mainās.

Pilnībā atbilsti nickam :D

Jomajo, iemet atsūtīto telefonu tepat search un 4 topikos atrod info.

Khe, bet interesanti, 2012. gadā viņa rakstīja - "man 30 g, 1,70m, 60 kg", šodien vēl joprojām tikpat veca un smaga, lai gan pēc bildes redz ka tur vismaz 80kg ir.

Nu ja esmu paslinks :D :D Bet pa lielam viss skaidrs pa ceinari izsuknešot sausu beceli :D

• Like 1

Kāds ar to Karīnu no puh tikās? Kaut ka neatbild, vispār reāls sludinājujms?

Kāds ir bijis pēdējā laikā pie Sanitiņas ? Vēl joprojām tik draiska un piselīga kā iepriekš ?

• Like 1