Jump to content

Recommended Posts

Tikšos ar vīrieti kaukam pikantam.
ATRODOS PAŠA LIEPĀJAS CENTRĀ
24841421

Vārds: Laura

Vecums: 40

Tā pati Sigita vai kaut kas jauns?

Man arī tā liekas ka tā ir mūsu Sigita,tik nomainījusi lokāciju,kas ir ļoti liels pluss

Un šīs divas noteikti ir tās pašas Zane un Baiba ?

Sveiks mēs ar draudzeni labprāt pavadītu jauku laiku ar Tevi.Interese zvani 20462411 tik uz zvaniem...

• Like 1

Biju nobraucis līdz viņām, drausmīgas. Nezinu cik lielam badam jābūt, lai kāptu virsu. Neiesaku pat zvanīt. Lieki zaudēts laiks.

Bada laikā pat velns mušas ēd. Nespļauj kāpostos no kuriem citi ēd. Te jau bija viens kas sapņoja - intim pakalpojumi par 30EU,  no 18 gadīgām s idealnoi vneshnostj. 

Bet vai tad vina dod pa vairakiem

Nez vai pa vairākiem dod ,bet man izdevās pierunāt viņu un aizvest pie Sigitas un tad viņas abas paņemt. 

Nez vai pa vairākiem dod ,bet man izdevās pierunāt viņu un aizvest pie Sigitas un tad viņas abas paņemt. 

Šito diršanu... Var Sanitu pierunāt tikties ar diviem vīriešiem, bet lai viņa brauktu pie Sigitas... Piedod, bet nu tam nu es neticu... 

• Like 1

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-ielugsu-pie-sevis-ma/3462582.html

Piedāvājot pilnīgi visu, kas jau ir aizdomīgi, atsūtītās foto izskatās pilnīgi nedabiskas, atrodoties O.Kalpaka iela.

Bet kārtējā, kas prasa kaut kādu mistisku priekšapmaksu, šīs visas jau default ir krāpnieces. Neiziet ne uz kādu kompromisu, tikai priekšapmaksa ar pārskaitījumu, domāju, ka nav tādu muļķu, lai par intīmpakalpojumiem kāds maksātu ar pārskaitījumu. Unreal!!!

Tukša diršana,tam nu es gan neticu,ka pierunāji Sanitu braukt pie citas-neticu.

Nu nevērtē visu pēc sevīm ka tukši dirs !

Ta nu ir pilnīga taisnība! Sanita jau nezināja ka jabrauc pie Sigitas teicu ka man ir cita dāma un tā arī aizbraucām pie Sigitas un vis notikās.

Kāds reāli bija pie viņas, vai tas ir feiks?

Tas ir labs jautājums :) Vienīgā iespēja tikties iepriekš pārskaitot naudu

Tas ir labs jautājums :) Vienīgā iespēja tikties iepriekš pārskaitot naudu

Tas gan nav īpaši forši. Negribās tak nevienam sevi reklamēt utt.

Tas gan nav īpaši forši. Negribās tak nevienam sevi reklamēt utt.

Reklamēt arī, bet kur ir garantija, ka kāds tevi pēc tam kautkur pieņems visi gali ūdenī.

Reklamēt arī, bet kur ir garantija, ka kāds tevi pēc tam kautkur pieņems visi gali ūdenī.

Tas gan. Izskatās jau ļoti laba, ja īsta ir. Jāpagaida vakars, varbūt kāds būs tomēr ticies.

Kas jūs vīri ar pautiem domājat, vai ar galvu? 

Protams ka feiks tas ir...Jūs lasat šo forumu visu, vai tikai šo sadaļu? Neviens šāds darījums vēl nav beidzies ar reālu tikšanos. DOMĀJIET... Un lasiet arī citu pieredzi... 

Lai visiem izdodas vakars... Pagaidām čau... 

• Like 1