Jump to content

Recommended Posts

Sveiki kungi!

Esmu šeit iesācējs. Esmu gājis cauri puh.lv, bet liekas, ka tā īsti nav ko izvēlēties.

Varbūt kāds var padalīties ar kādas meičas info PM?

Kāds to Zani ir noprovējis? Prasa 50€ par pilnu komplektu, bet bez vietas, kas man šoreiz nederēja.

Zane ir feina. Viena no labākajām sievietēm pēdējā laikā. Gaidi kad būs viņa Liepājā. Diezgan dīvaina viņai ģeogrāfija - Ventspils, Valmiera, Liepāja. 

Kāds to Zani ir noprovējis? Prasa 50€ par pilnu komplektu, bet bez vietas, kas man šoreiz nederēja.

Zani par pilnu komplektu var daubut ari par 30 eur, vajag tikai runat un izradit sievietei cienigu attieksmi!

Zani par pilnu komplektu var daubut ari par 30 eur, vajag tikai runat un izradit sievietei cienigu attieksmi!

Kaulēšanās ir sievietes cienīga attieksme?

Kaulēšanās ir sievietes cienīga attieksme?

Katram ir savi kriteriji par ko katrs ir gatavs maksat!! Bet tu jau vari maksat ari dubulta, zane noteikti priecasies, tikai pec tam nenaudi te ka tev 40g briesmones prasa 100 eur stunda!!

Vienosanas par cenu nav necienas izradisana sievietei!! Jadoma ko tads super puper dzentelbenkis vsp dara sada saita..??

• Like 1

Cau kārumnieki... 

Kaut kā šodien baigi gribas kādu piedzīvojumu. Vai ir kāds kurš vēlas pievienoties Sanitas apmeklējumam?

Cau kārumnieki...

Kaut kā šodien baigi gribas kādu piedzīvojumu. Vai ir kāds kurš vēlas pievienoties Sanitas apmeklējumam?

Cikos plāno?

Vai kads tikusies ar šo dāmu ?

Perkama , bet bij atvalinājumā . Pec viņas info 3 gadus atpakaļ darbojas , tagad es esmu pirmais.

Ir kada info ?

https://failiem.lv/u/6eufnnez

Ja jau esi pirmais, tad tev jau vajadzētu sniegt kādu info. Pēc bildes grūti ko pateikt.

• Like 1

Ja jau esi pirmais, tad tev jau vajadzētu sniegt kādu info. Pēc bildes grūti ko pateikt.

Pilnīgi tev piekrītu... 

Vai kāds kaut ko zin par to Diānu 25 gadīgo? Divi vienādi sludibājumi, 1 bilde google neatrod, ļoti iespējams īsta, otra gan izskatās fake bilde. Kārtējais whatsapp spams varbūt?

Vai kāds kaut ko zin par to Diānu 25 gadīgo? Divi vienādi sludibājumi, 1 bilde google neatrod, ļoti iespējams īsta, otra gan izskatās fake bilde. Kārtējais whatsapp spams varbūt?

Protams apiseji, prasa naudu sākumā pārskaitīt un tad lai tik brauc uz Oskara Kalpaka ielu

Un kura tieši no bildēm tev tur likās ka nav feik. ??? :D