Jump to content

Recommended Posts

Puh.lv tel.2006...

Sludinās krievu valodā. Varbūt kādam ir pieredze?

• Like 2

Puh.lv tel.2006...

Sludinās krievu valodā. Varbūt kādam ir pieredze?

Sludinās vienlaicīgi piecās sešās pilsētās .supermene...

Pārlasiju veco Valmieras topiku,bet isti nesapratu..Par ''Prior"..Tur strādā viena vai vairākas meitenes?Saaņemt ko vairāk par masāžu var tikai tie,kas meitenei pašai iepatīkas,vai kada ir tā sistēma?Masāžas laikā ir iespejams sarunāt lai izģērbjas un pačamdīt?Uz spraudienu laikam nav pierunājama par nekādām naudām?

salona strada viena meitene Sintija.vins pastau jau vairakus gadus,savu viedokli varu izteikt tadu,ka cik reizes esmu bijis,un ir dzirdets ari ka masaza ir laba,bet ko vairak tad tikai HJ var sarunat,ko vairak esmu jautajis un camdijis meiteni bet neko vairak nedabusi,kategoriski ne,domaju tas vairak del ta ka meitenei bail  ko tadu,jo pilseta nau liela,ta vismaz es sapratu no vinas atbildes un attieksmes.nezinu varbut kadam sanacis kas vairak,bet apmekleju to salonu ik pa laikam,jo masaza patik bet neko vairak vel neesmu sarunajis,ja kadam ir ar ko padalities,atraksti pm

1.aprīlis, lai arī ne tālu vairs.bet tomēr vēl nav:)

Minka atgriezusies :D

Šoreiz nekāds aprīlis... satikos, bet nekniebos... 

1.aprīlis, lai arī ne tālu vairs.bet tomēr vēl nav:)

salona strada viena meitene Sintija.vins pastau jau vairakus gadus,savu viedokli varu izteikt tadu,ka cik reizes esmu bijis,un ir dzirdets ari ka masaza ir laba,bet ko vairak tad tikai HJ var sarunat,ko vairak esmu jautajis un camdijis meiteni bet neko vairak nedabusi,kategoriski ne,domaju tas vairak del ta ka meitenei bail  ko tadu,jo pilseta nau liela,ta vismaz es sapratu no vinas atbildes un attieksmes.nezinu varbut kadam sanacis kas vairak,bet apmekleju to salonu ik pa laikam,jo masaza patik bet neko vairak vel neesmu sarunajis,ja kadam ir ar ko padalities,atraksti pm

Lūdzu,arī man PM,ja kādam ir vel kāda info.

Tad kas ar to Minku ir vai nav atpakaļ vecais nr vairs nav ja ir info pm

..

Tad kas ar to Minku ir vai nav atpakaļ vecais nr vairs nav ja ir info pm

..

cik var cikstet te,ja nau vina vairs tad nebus,tapat jau veca,jamekle jaunas darbones.

Minka ir prom no šī biznesa, info prasīt par viņu ir lieka laika tērēšana, žēl tik.ka nekas jauns nav parādījies.

Rv 510 pareizi runa,ja nav Minka,tad nav,nav ko lieki rakstit.

Bet visi apspriez kas vairs nav.

Vaitad Valmiera un tas apkartne neviena forsa nav paradijusies?

Manīta Valmieras trijotne kfejnīcā apspriežot plānus laikam. Dūdiba svarā izkritusies. Šīs vēl nodarbojas.?

Ir kādam kontakti tumšmatei un blondīnei?

Otra blondīne? Un stumšmate no stacijas gala?

sveiki,kas tur paradijas Stacijas gala?ludzu man ari privati,parada nepaliksu par noderigu info/.

Tā tak bij dūdibas trijotne. Vinas 3 bija. Ja dudiba metusi mieru, tad iespejam parejas turpina. Nr nav. Jo piespeleja dudiba vinas, kad pati netika

Kko tādu dzirdēju. Jo uzradās debîliki, kas sāka šantažēt privātajā dzīvē. Sekoja FB uft. Lai dabûtu patstāvīgu sex par brīvu. Un diemžēl sie debīliķi ar diezgan lielu iespēju ir no šī portāla...

• Like 3