Jump to content

Recommended Posts

Tā izskatās, ja arī kāda iedod par atlīdzubu, tad šeit viņu ielikt ir tas pats, kas maitu lijām izbarot. Jo ir personāži, kas pret to attiecas slimīgi un ciniski. Pēc pirmā dūriena tiek pieliktas milzu pūles lai caur fb izsistu un citiem portāliem. Tālāk zvanīšanās, rakstīšana. Draudi izstāstīt visu māsai, mammai, draugam, bērnam. Ja regulāri būs sex un minets pēc viņa plāna un iegribām. Tad nestāstīs.

Tā vecā 60 gadīgā smiltenes mauka , kas pie topa ir.reali apnikusi. Pilnīgi visi portāli pārbāzti. Zane, krista utt. Sakot no 30-50 gadiem norāda vecumus. Kādam izmisumam jābūt, lai spamotu visos portālos pēc kārtas. 1x uzrāvos. Jā, vecuma atbilstos. Tas vecums atbilda vinai gorbačova laikā.

Tā vecā 60 gadīgā smiltenes mauka , kas pie topa ir.reali apnikusi. Pilnīgi visi portāli pārbāzti. Zane, krista utt. Sakot no 30-50 gadiem norāda vecumus. Kādam izmisumam jābūt, lai spamotu visos portālos pēc kārtas. 1x uzrāvos. Jā, vecuma atbilstos. Tas vecums atbilda vinai gorbačova laikā.

Tu esi pārliecināts, ka tā Krisa ir tā pati Smiltenes pie TOP mauka? Man liekas, ka smilteniete jau kādus pāris gadu vairs nedarbojas. Šitā man liekas ir tā no Strenču novada.

Paskaties bildes. Vel vasara uz tas smiltenietes uzrāvos. Augsā pie topa. Strādā tā, ka maz neliekas. Un sludinās, tā ka bada butu. Ta vina valmiera, limbazos, cesis. Bet visi celo ved uz smiltenes TOP :D ir ari strencos. Bet es runāju par smiltenes veco mauku. Vina ari ar vardu krista, kate, dace utt. Kgan strensu ari ir tālu no 33 gadiem. Vina starp strenciem un valmieru.

pie Smiltenes topa vinai vards Anita,bijusi skolotaja.biju pirms gadiem 3.tagad neesmu bijis,lika pa vecu,nepatika.

Ir kadam kada info par valmieras maukam. Ludzu p.m. Kadu info un numm. Pagaidam tuksums. Kas notiekas ar stac. Gala maukam? Rakstat p.m ludzu.

Tatad. Lasam ļoti uznanīgi. ĻOTI!!

ir nr. Jarunā pašiem. Piselīga un dod. Par atlīdzību, pec tam jaunvar runat.valmierā. Nesludinās nekur.

Tikai apmaiņā pret tādu pašu reālu variantu. 2x esmu jau apkasts. Un meitene dusmīga, jo peksni vesels bars uzrodas. Tātad lasam ļoti uznanīgi. Jebkādas atkāpes tiks ignorētas.

Ja ir kas reals.

Gadi lidz 40. Ne resna. Kas dod. Velams kadu bildi.

Pretī 33 gadigu ar šauru pīzdu piespēlēšu. Vai jums viņa dos. Vai nedos. Tas ir jūsu pašu ziņā. Lai pati lemj

Un nebombardējat bezjēdzīgi. Tā jau pusvecenes esat aizviedējuši ar slimām tieksmēm un šantažēšanu. Tapēc arī nav ko pist vairs valmierā. Dēļ pāris idiotiem. Kam rokas vajadzētu salauzt, ja godīgi.

• Like 3

Tatad. Lasam ļoti uznanīgi. ĻOTI!!

ir nr. Jarunā pašiem. Piselīga un dod. Par atlīdzību, pec tam jaunvar runat.valmierā. Nesludinās nekur.

Tikai apmaiņā pret tādu pašu reālu variantu. 2x esmu jau apkasts. Un meitene dusmīga, jo peksni vesels bars uzrodas. Tātad lasam ļoti uznanīgi. Jebkādas atkāpes tiks ignorētas.

Ja ir kas reals.

Gadi lidz 40. Ne resna. Kas dod. Velams kadu bildi.

Pretī 33 gadigu ar šauru pīzdu piespēlēšu. Vai jums viņa dos. Vai nedos. Tas ir jūsu pašu ziņā. Lai pati lemj

Un nebombardējat bezjēdzīgi. Tā jau pusvecenes esat aizviedējuši ar slimām tieksmēm un šantažēšanu. Tapēc arī nav ko pist vairs valmierā. Dēļ pāris idiotiem. Kam rokas vajadzētu salauzt, ja godīgi.

Sirsnīgi

Piemetīšu piecas kapeikas par esošo sirdi plosošo situāciju ar valmieras maukām.

Santāža nav pieņemama nekādīgi un nekur.

Par pārējo.

Sanāk mēs esam vainīgi, ka pusvalmiera zin, ka dūdiba, gan viņas draudzene ir maukas. Kāpēc ir?? Tāpēc, ka nav bijušo mauku. Tas nospiedums paliek uz visu mūžu. Jūs gribējāt viegli nopelnīt naudiņu! Vakarā iedzerot kokteiļus multiklubā, vai putniņos .ierēkt par klientiem, apspriest viņus un sapņot pr jaunu, skaistu dzīvi! Satikties pie kafijas, pačalot jautri. Izlemt kura šodien skatis bērnus, kuras ies atkal peļņā!! Jo agrāk devām pa labi un kreisi tāpat vien. Taču G.L iešāvās prātā doma, kapēc dot par velti, ja var nopelnīt :D

Man jums ir sliktas ziņas. Jūs gājāt uz vienu no sabiedrības nicinošajiem peļņas veidiem. Jūs zināja, gan viesnīcas īpašniece, gan pārējās ,,sadarbības,, partneres. Un tiešām domājāt, ka neviens neko neuzzinās? Ka viss būs skaisti līdz mūža beigām?? Pašas pat nepacentāties pie tā piestrādāt. Lai minimizētu sekas. Devāt pa visu valmieru kā uz delnas. Vēl tik pietrūka vecpuišu parkā uz soliņa nopisties 23 jūnijā, 14.00

Mēs esot vainīgi! :D

Man jums vēl viena slikta ziņa. Mēs nekur nesam vainīgi. Ja pašām smadzeņu nav, tad neko. Mēs varam jūsu finansiālo stāvokli pacelt un kājstarpē ielikt. Bet galvā ielikt neko nevaram. Nevar uz pipeles sēdēt un zivtiņu ēst. Noīrējušas būtu dzīvokli, kur uz maiņām apkalpotu.Nevazatos pa viesnīcām. Nerunājušas lieku. Vēl šobaltdien caurums kūpētu un nauda nāktu. Tā vietā jūs stabulējāt pa pusvalmieru. Visās iespējamās vietās.

Redz tagad vīrieši ir maitas un sagrāvuši dzīves gandrīz. Ku kū? Bitch please...

Pirms izmēģināju jūsu ,,dievišķo,, tandēmu... sagadījās, ka sēdēju aiz jums bastionā. Pārspriedāt piedzīvojumus. Neviens neko nemak, jamāca. Visi lohi.

Realitātē Tevi dudibu vālēt bija interesanti. Tikpat ļoti, kā pludmalē izmestu dēli. Ne sūda Tu nemāki. Tāpat kā Tava tandēma draudzene. Bet pasniedzāt, kā lielas profesionāles. Neaizmirstams piedzīvojums. Jā to neaizmirsīšu. Ko tādu grūti aizmirst.

• Like 3

Es tikko pamanīju ja šeit zem tēmas apakšā ir Facebook un Twitter share poga. WTF ??

Kopš atklāju 4sex ar nopietnu pieeju ar sievietem problemu nav. Nevajag bazties ar pipeles bildi virsu pa taisno. Nav jamaksa. Ir tik daudz pisties gribosu sievu, draudzeņu vai vienk vientuļu sieviešu, ir sāpinātas. Tās visvieglāk. Uzklausi, pažēlo. Izpis un atpakal nebrauc!

Sāpinātas ir jaunās. Tikko reģistretas. Var atpazît pēc diskrētas bildes. Aprakstā, kāds citāts no dzejas utt. Protams vinas uzreiz nobombardē ar plikām pipelēm utt. Viņas ir šokā. Tad nu ir mans gājiens kungi. Izmantot to visu sev par labu. Atvainojos pārējo vietā. Iejūtīgi komunicēju. Viņas atklājas ātri. Pēc 2 dienām nolādam kopā jau pipeļu sūtītājus, krāpjošos vīrus, sievas utt. Kāda nu kurai sāpe. Tad kad sajūtamies dvēseļu radinieki. Iedzeram kafiju. 1 reizē neko!. Nobīsies. Otrajā reizē 90% ka pēc kafijas dzeršanas būtne filigrāni ar manu flautu mutē izpilda bethovena simfoniju. Kārtīgas 2 palkas. Jāozpiss kārtīgi. Jo atpakal vairs nebrauksi. Ja pralēli ar vairākām sādi. Pipele smuki sūrst no slodzes un esi sava veida antidepresants. Atpkal braukt nevar. Tir atkal viegli jāatkratas. Nekādā gadījumā :D Jo saceras.. Nesen pat izpisu vienu 28 gadīgu, kas uzmetās par lezbieti. Ka interesejot sievietes tikai. Veigas izrādījās, ka pipele ar ļoti labi vēl der. Pec 2 palkām auto sēdēja smaidīga, kā maija saulīte.

Nick

K**s***ā2*

Vairak neteiksu.

Nesmādēju arī 40 gadīgas.

Mīnuss ir geji, kas uzbāžas ar piedavajumiem pasūkāt utt. Bet nedaudz laika, pacietības un labas reputācijas. Augłi sāk nākt. 7 gab ir vālētas no 4sex. Vienīgie tēriņi degviela, tēja utt. Pie 3 varu braukt kaut tagad. Iedos. Vel 3 sadabusu, ja paveiksies. Upgadošu sev nick uz pīzduplēsi. - jauzmanas tapat, jo ,,sāpinatās,, meklēs. Bet + ir 0 izmaksas un dazam tikai sex interese. Un pisas kā dievietes.

Ar niku sssauliteee ir filmejusies agrāk pieauguso filmās :)

• Like 4

Fakts ir tāds, ka ar kko esmu padalījies privātajās. Pamēģiniet. Nevis kaucat un lūdzaties. Man tā ir realitāte/ jums dzeja :]

Sievietes meklē vīrieti seksam

ZANE VALMIERA

Kategoriju saraksts » Sievietes meklē vīrieti seksam » Zane Valmiera

Ievietots: 09.03.2019 15:43:20 | Lasīts: 133

Piedāvāju seksiņu.

2-8-7-3-7-5-9-3

Komerciāls sludinājums

Vārds: Zane Valmiera

Vecums: 27

Telefona numurs: 2873****

E-pasts: zan***@inbox.lv

Pilsēta: Valmiera

Ievietots: 2019.03.09 15:43:20

Saņemt VIP statusu sludinājumam

• Like 1

Dūdība ar savu tievo drušku varētu uztaisīt klientu inventerizāciju un atsākt darbību... Laikam jau gribētāju netrūktu... :-)

Kurš tad grib Dūdību? Viņa pat mutē ņemt nemāk..pipele sāp pēc neprasmīga mineta...

Dūdība ar savu tievo drušku varētu uztaisīt klientu inventerizāciju un atsākt darbību... Laikam jau gribētāju netrūktu... :-)

Diemžēl viņas daudz ko nemācēja...  sūkāja neizteiksmīgi un pišuks arī kā ar piepūšamo lelli, bet visamz bija variants....

Kopš atklāju 4sex ar nopietnu pieeju ar sievietem problemu nav. Nevajag bazties ar pipeles bildi virsu pa taisno. Nav jamaksa. Ir tik daudz pisties gribosu sievu, draudzeņu vai vienk vientuļu sieviešu, ir sāpinātas. Tās visvieglāk. Uzklausi, pažēlo. Izpis un atpakal nebrauc!

Sāpinātas ir jaunās. Tikko reģistretas. Var atpazît pēc diskrētas bildes. Aprakstā, kāds citāts no dzejas utt. Protams vinas uzreiz nobombardē ar plikām pipelēm utt. Viņas ir šokā. Tad nu ir mans gājiens kungi. Izmantot to visu sev par labu. Atvainojos pārējo vietā. Iejūtīgi komunicēju. Viņas atklājas ātri. Pēc 2 dienām nolādam kopā jau pipeļu sūtītājus, krāpjošos vīrus, sievas utt. Kāda nu kurai sāpe. Tad kad sajūtamies dvēseļu radinieki. Iedzeram kafiju. 1 reizē neko!. Nobīsies. Otrajā reizē 90% ka pēc kafijas dzeršanas būtne filigrāni ar manu flautu mutē izpilda bethovena simfoniju. Kārtīgas 2 palkas. Jāozpiss kārtīgi. Jo atpakal vairs nebrauksi. Ja pralēli ar vairākām sādi. Pipele smuki sūrst no slodzes un esi sava veida antidepresants. Atpkal braukt nevar. Tir atkal viegli jāatkratas. Nekādā gadījumā :D Jo saceras.. Nesen pat izpisu vienu 28 gadīgu, kas uzmetās par lezbieti. Ka interesejot sievietes tikai. Veigas izrādījās, ka pipele ar ļoti labi vēl der. Pec 2 palkām auto sēdēja smaidīga, kā maija saulīte.

Nick

K**s***ā2*

Vairak neteiksu.

Nesmādēju arī 40 gadīgas.

Mīnuss ir geji, kas uzbāžas ar piedavajumiem pasūkāt utt. Bet nedaudz laika, pacietības un labas reputācijas. Augłi sāk nākt. 7 gab ir vālētas no 4sex. Vienīgie tēriņi degviela, tēja utt. Pie 3 varu braukt kaut tagad. Iedos. Vel 3 sadabusu, ja paveiksies. Upgadošu sev nick uz pīzduplēsi. - jauzmanas tapat, jo ,,sāpinatās,, meklēs. Bet + ir 0 izmaksas un dazam tikai sex interese. Un pisas kā dievietes.

Ar niku sssauliteee ir filmejusies agrāk pieauguso filmās :)

Nu hz, man šis variants īsti neder, nav man laika randiņiem un citām figņām. Protams, kamēr biju brīvs, par fejām vispār nedomāju, tagad, izvēloties fejas izpaliek galvassāpes, kas saistītas ar vēlajiem zvaniem aizdomām un citiem sieviešu untumiem. Lai gan fejas ar nesanāk, jo nav ko izvēlēties. 

Tupākais ir tas, ka pat aizņemtās sievietes kā mīļākos mistiski meklē sev brīvus džekus. Bet nu, kas meklē tas atrod, tā ka tas ir tikai laika jautājums. 

Kāds ir ticies no 4sex ar realbeauty26.

Ja ir gribētu dzirdēt atsauksmes- mani noignorēja portālā