Jump to content

Recommended Posts

Nu bljaaviens. Inteteses pec nobraucu garaam.... shausmas. Gribu redzet tos, kuri vinjai maksaa

Sveiki. Vai var kāds padalīties ar kādu kontaktu. Tiešām normālu, lai nav jašaustminas.

24942385

Sveiki. Vai var kāds padalīties ar kādu kontaktu. Tiešām normālu, lai nav jašaustminas.

Es aizrakstiju vinai,kas tur smiekligs,tas butu istais nr tai Stacijas ielas masierei?29680051  ???? atrakstiTa masiere vel pienem Valmiera?

Sorry varbut nau ista sadala,bet tomer pajautasu,lugums nelamaties ludzu...Vai Valmiera kads ir bijis pie tas neparastas tr. Lienes uz masazam?atbildiet privati.

Sveiciens!Vai ir kas jauns rajona paradijies?Ausekla iela,Zane kas te iecelo iisti neinterese..

Paldies Dievam, ka pazudusi. Cerams uz visiem laikiem.

Kur pazudusi Dūdiba ar savām draudzenēm?

• Like 1

Es aizrakstiju vinai,kas tur smiekligs,tas butu istais nr tai Stacijas ielas masierei?29680051  ???? atrakstiTa masiere vel pienem Valmiera?

Kadas atsauksmes par Masazam?cenas?un iespejas?raksti privati.

Čau biedri, kurš ir ticies ar XXX, reti sludinās, noteikti ka kas labs

Jauka meitene labprat sniegs tev jauku atputu.. uz SMS UN E-PASTIEM NEATBILDU...zvani un visu sarunāsim...24917585

Sveiki! Kādu laiku šeit nav būts. Kā ar 40-50 gadīgām valmierā vai tuvākajā apkārtnē..? Protams var arī jaunākas. Pretīm varu dot vienu cēsīs. Gadi 45 un ja labi runā, tad var par brīvu.

Valmiera tik divas masieres ta pazistu,stacijas ielas un auseklu ielas,abas Evas,neko citu Valmiera pagaidam ieteikt nevaru,padalies ko zini tu?

Sveiki! Kādu laiku šeit nav būts. Kā ar 40-50 gadīgām valmierā vai tuvākajā apkārtnē..? Protams var arī jaunākas. Pretīm varu dot vienu cēsīs. Gadi 45 un ja labi runā, tad var par brīvu.

. Sveiks! Te jau rakstīja 24292385 šitā dāma ir laba. Un kas tev ir cēsīs, man baigi interesētu.
  • Like 1

. Sveiks! Te jau rakstīja 24292385 šitā dāma ir laba. Un kas tev ir cēsīs, man baigi interesētu.

Gadi ap 40 masierite,Valmiera,bet dara ko vairak.nau salons.Pats esmu bijis pavasari,tagad nezinu.29680051

Kas visu laiku puh sludinas?? Baiba kkada. Saspamojusi pilnu portalu. Ir kāds izbraucis ar viņu??

Paldies Dievam, ka pazudusi. Cerams uz visiem laikiem.

Dudiba ar bandu tikai nolidusas pelekaja zona. Kip nedodam vairak utt. Bet pa kluso seit pat vestules piedava savu vaveri palurkāt!! Bet pa kluso.