Jump to content

Recommended Posts

Valmiera kas ir ko dzirdejis par Mazas stacijas ielas darboni?nakts meitene redzeta uz ielas.rakstit PM.

Nu veči. Ar to stacijas galu..... nobraucu garām, cilvēciski palika žēl un devu pa pedāli. Dāmai izskatās pāri 55, smagas alko pēdas sejā. Pēc gaitas izskatās, ka kaut kas sāp. Nu tiešām nē. 

Stacijas ielas tik viena darbone ir zinama iesauka jauka.Nau lielas velesanas neko vinju reklamet,tie kas zin tie zin šo darboni.IMG_1190823.thumb.jpg.2fbf0e83f75a3907a2966f873f618639.jpg

Cobraaa ludzu vari man foto redzamas darbones nmr atsutit... es sheit new , vispar nesaprotu kas te ka darbojas 😕sry

On 18.9.2019. at 14:34, Andy555 said:

Vai ir kada jauka meitene Valmiera,ludzu info pm😊

24911903

Biju, kādu laiku atpakaļ, iekūlies tai Valmieras salonā uz masāžu. Nu meitene it kā smuka, it kā masēt esot mācījusies. Masāža 2h. Runā visu laiku. Man nepatika. Masāža tāda saraustīta, ta rokas, ta muguru, tad atkal rokas, ta kāju utt. Man jau beigās apnika. 

Nobeigums ar tāds dīvains- masē šamo un muld kaut ko. Palūdzu lai vismaz krūtis parāda, nu nepakam. Neesot tā pieņemts viņai! 

Karoč velti pazaudēts laiks uz oranžais ēriks. Jēgas nekādas!

Vergilij, par kuru salonu tu runā? Pēc apraksta varētu būt Prior, bet tur tā meitene ir nerunīga. Visa mana komunikācija aprobežojās ar  labdien un uz redzēšanos. Varbūt esi bijis kādā citā salonā?

8 minutes ago, vergilijs said:

Par to pašu Prior.

Isti neiet kopā ar tavu stastito un manu piedzīvoto.  Meitene lieki nekad nerunā kamēr pats neuzdod jautājumu.   Nobeigums tur ir tiešām masāža. Neko sliktu nevaru teikt.

Liekas, ka viņai tomēr jāpiedomā par pakalpojuma kvalitāti vai daudzveidošanu. Itkā jau masāža laba ar HJ, bet tajā pašā laikā cena ātri aug. 2017. gadā to pašu komplektu varēja dabūt par 30 naudām, šī gada sākumā vēl bija 40, bet tagad jau 50. Izskatäs, ka pieprasījuma trūkums tiek kompensēts ar cenas pieaugumu.

😞 ludzu kads padalaties ar info. Jabut darbonem... bet ne 100kg, sry, bus man infa obligati padalishos. Paldies ☺

Jau kadreiz rakstiju pa Valmieru,masažam,izlasot iepriekšejos postus,secinaju ka neka jauna ari nau .Ta pati Sintija no Prior,ta gan nau runiga,ko paprasi to atbild. ik pa laikam ceļ tas cenas,bet neko daudz par masažam nepiedava,cik zinams ka kuram tad labaka gadijuma HJ,esmu bijis vairakas reizes ceriba ka iepazistoties bus kas vairak bet neka,tapec vairs ari neapmekleju vinju,bezcers.

un palika divas Evas,citas iespejas ari nezinu,Auseklu ielas,ta gan runa viena gabala,vajag un nevajaga,ik pa laikam strada tad aizbrauc celojuma,

vel bija stacijas ielas ,pienem dzivokli,bet ari nau tik viegli tikt jo strada vel citur,masazas nau profesionalas bet ka kuram.

neko citu normalu neesmu atradis ,ir masazas saloni bet tur ari bezcers.

ja ir ar ko padalities droši rakstiet PM.

pirms 2 stundām, rv510 said:

Jau kadreiz rakstiju pa Valmieru,masažam,izlasot iepriekšejos postus,secinaju ka neka jauna ari nau .Ta pati Sintija no Prior,ta gan nau runiga,ko paprasi to atbild. ik pa laikam ceļ tas cenas,bet neko daudz par masažam nepiedava,cik zinams ka kuram tad labaka gadijuma HJ,esmu bijis vairakas reizes ceriba ka iepazistoties bus kas vairak bet neka,tapec vairs ari neapmekleju vinju,bezcers.

un palika divas Evas,citas iespejas ari nezinu,Auseklu ielas,ta gan runa viena gabala,vajag un nevajaga,ik pa laikam strada tad aizbrauc celojuma,

vel bija stacijas ielas ,pienem dzivokli,bet ari nau tik viegli tikt jo strada vel citur,masazas nau profesionalas bet ka kuram.

neko citu normalu neesmu atradis ,ir masazas saloni bet tur ari bezcers.

ja ir ar ko padalities droši rakstiet PM.

Nu ble, cik klases esi beidzis?

Var kàds Pm atrakstīt, kurš bijis uz Prior? Esmu bijis, bet nu galīgi neizdevās kaut ko sarunāt

Ne neko ari nesarunasi tur,es gaju vairakas reizes cerot ,bet neka,vienigais uz ko var ceret tas ir HJ.

On 10/4/2019 at 9:35 PM, Redwings said:

😞 ludzu kads padalaties ar info. Jabut darbonem... bet ne 100kg, sry, bus man infa obligati padalishos. Paldies ☺

Uzraksti man ziņu 

pirms 6 stundām, XMeitene said:

Uzraksti man ziņu 

Es te nesaprotu ka lai uzrakstu tieshi tev 😕😉