Jump to content

Recommended Posts

On 2019.10.8. at 14:06, wildfree said:

Var kàds Pm atrakstīt, kurš bijis uz Prior? Esmu bijis, bet nu galīgi neizdevās kaut ko sarunāt

Es biju Prior pagājušajā mēnesī.

Man patika meitene un viņas atieksme!masāža man patika un beigas kulaciņš.

Iešu noteikti vēl kadu reizi.

Bet ir viena traka vecene uz Ausekļa ielas,vārās ka putras katls un aiztaisīt muti nevar.visu laiku stāsta cik viņa ir kruta un turcijā esot bijusi un turks esot no viņas sajūsmā!tur neiesaku iet!

pirms 3 stundām, jaukais81 said:

Es biju Prior pagājušajā mēnesī.

Man patika meitene un viņas atieksme!masāža man patika un beigas kulaciņš.

Iešu noteikti vēl kadu reizi.

Bet ir viena traka vecene uz Ausekļa ielas,vārās ka putras katls un aiztaisīt muti nevar.visu laiku stāsta cik viņa ir kruta un turcijā esot bijusi un turks esot no viņas sajūsmā!tur neiesaku iet!

Cik šeit ir džeku, kuriem ir palaimējies Prior kulaciņš? :D tīri statistikai, cik meitene aktīva

pirms 24 minūtēm, xxxvvv said:

Cik šeit ir džeku, kuriem ir palaimējies Prior kulaciņš? :D tīri statistikai, cik meitene aktīva

Valmiera tapt nak kur kuli izšaut!Labak tad laba masāža un kulaciņš

Par ausekļu ielu, lai vai ko nemūldētu, strādā labi, kad biju, laiks paskrēja nemanot un pēc tam paskatoties pulkstenī, 3h masāža par to naudu, galīgi nebija slikti :D Vispār bija mājieni, ka var ko vairāk par HJ arī sarunāt, bet es uz to negāju. Varbūt kādam ir pieredze

Esmu vienisprāt ar wildfree par Ausekļa ielas masieri. Starp citu arī man liekas, ka varētu sarunāt ko vairāk, bet līdz šim nav izdevies. Varbūt tā viņai tāda taktika, lai klienti kautkādā neskaidrā cerībā nāktu un nāktu. jeb arī tur jābūt tādam, kurš masierei simpatizē.