Jump to content

Recommended Posts

Hello.

Vai kāds ir bijis pie meitenes, sludinās zem nick sieviete123, epasts eisaka19@inbox.lv ? dzīvo netālu no Tukuma...

• Like 1

Čau biedri. Es te sarakstos ar vienu tukumnieci. Vajagot viņai naudu steidzīgi. Palīdziet sievietei. 

mazaa_sibilla@inbox.lv 

Čau biedri. Es te sarakstos ar vienu tukumnieci. Vajagot viņai naudu steidzīgi. Palīdziet sievietei. 

mazaa_sibilla@inbox.lv 

Kā izskatās viņa, cik gadus jauna?

Izskatās uz 35. Ar šo lietu nenodarbojas, bet apstākļi spiežot... Izskatās tāda normāla. Bet nekā īpaša. 

26 614 374 no tukuma nov, skiet ap 24, apaliga,whatsapp ir foto!

Nav isti mans tips, tapec testejis neesmu!

Ir kāds ticies ar Katrīnu (18) no puh? Reāls sludinājums?

Sludinājums ir reāls, meitēns ļoti jauns, lai neteiktu pat vairāk! Tikos ar viņu pagājušajā gadā, tikties ir vērts, ja ir vēlme jaunas miesas.

Teiksim tā, vietas nav un vai nu viesnīca vai arī auto. Cena viennozīmīgi pārspīlēta, bet pieredzes dēļ bija vērts. Kopumā nav slikti, pirmajā reizē meitēns bija paņemt līdzi gumijas izstrādājumus, labi ka bija pašam savs.

• Like 2

Vilis, tu ar viņu esi sakontaktejies? Man viņa neatbild...

Esmu, bet arī nekur tālāk netieku par čatosanu.

mazaa_sibilla@inbox.lv 

Izvēlīga. šķiro pēc foto.

Kandavā jauna darbone uzradusies. Ja kāds ir sexdraugiem.com, tur var uzrakstīt. Vakar profils bija ar visu bildi, šodien bildes vairs nav. Meitene it kā 30 gadi, izskatījās vidējas miesasbūves, es pat teiktu, ka mazliet ar lieko svaru. Vieta esot, par pakalpojumu prasa 50eur. Vēstules kopija:"Pa 50 eur ietilpst vis...minets 3 reizes,klasiskais,analais vai tikai minets 30 eur". Pašam šobrīd nav iespēja tikt notestēt...

Sexdraugiem ar nick samnoy88888. Neliels precizējums, atrodas viņa rūmenē, kaut kāda izbijusi Rīgas darbone, cenu negrib nolaist... Telefona numurs 26529907

• Like 1