Jump to content

Recommended Posts

Varbūt kāds ir mēģinājis šo dailjavu sexdraugos atrodama ka no Līvāniem nosaukums Atsledzinja sen nav online bijusi atrodama arī intim saitos! Varbūt ir kādam kontakti vai atsauksmes! Varbūt vinja mainījusi nosaukumu!

28200117

Pamēģini šo, un noteikti padalies ar pieredzi.
Neesmu zvanījis, līdz ar ko nezinu ne ēdienkarti ne cenu lapu.

Kaut kad pirms brīža KAUT KURĀ sludinājumu lapā ieraudzīju sludinājumu un saglabāju numuru gadījumiem, kad jābrauc uz plato galu.
Whatsapp lieto, vismaz ir tur foto. (Tagad skatos, foto mainās)

P.S. Reku Puh.lv ir viena:

Piedavaju nakstniju-150e Izbraucu uz jusu vietinju

+celjs...zvanat 22-40-87-28 Gaidu

Un teksts no cita sludinājuma:

Izbraucu pa visu Latgali uz jūsu vietiņu.Piedavaju klassika-90e+celjs ...nakts 300e.atbildu tikai uz zvaniem.Zvaniet tikai taja gadijuma ja vajadziba ir tiesi sodiena.22-40-87-28 gaidu

Vārds: krasotka
Vecums: 27
Telefona numurs: 2240****
E-pasts: spa***@inbox.lv
Pilsēta: Jēkabpils 
Ievietots: 2019.01.30 20:16:23
Saņemt VIP statusu sludinājumam
3470883-piedavaju-nakstniju.jpg
  • Like 1

Šitā,kura bildē klejo pa visu Latgali,cik zinu.Niki mainās regulāri - krasotka,solnacka,utt,tie niki nav ņemami nopietni.Bet reāli izskatās pēc narkomānes,mutē iedot vēl var,bet spraust tādai es neesmu gatavs...Plus man likās ka arī ar tarakāniem galvā.

Pirms gadiem 8.. Mana pirmā mauka bija no Jēkabpils. Katreiz vajadzēja savākt pieturā pie ģimnāzijas. Kāda viņai bija seja nezinu, braucu kurbulēt pa tumsu slavenajā mežiņā pa ceļam uz Salu.

Dāma bija gados, bet smalka auguma un kas atmiņā palika - vāverīte slapja un cieša. Jauns puisis būdams laikam uzbudināju dāmīti... Eh.. nostaļgija :D

Nez vai joprojām darbojas. Lkm vārdā Olga.

Minhauzen paprovē to pirmo numuru. Ja nē, tad jaunmēnes noņemšu dāmai skaidu. :D

• Like 1

Esam paris meklejam virieti piedavajam sex3 un minetu atkariba no jusu vēlmēm par nelielu atlidzibu 24220812 var ari bez vira.šāds sludinaajums ir puh.lv.ir kaads zvanijis.?aizdomas ,ka piders liek...

Kadam ir kada zina ko Cimplinja dara, kadreiz bija super meitene

cimpalinja vairs nestrada

Hai! Šorīt Daugavkratos satiku divas meičas... Viņas bija izpriecā... Ļoti gribētu rast iespēju satikt pie sevis numuriņā. Iespējams ka kāds zina par ko rakstu... Varbūt var. Padalīties ar kontaktiem. Var rakstīt privāti.. varbūt šo rakstu. Laša pašas meitenes. Paldies. Gaidu info

Hai! Šorīt Daugavkratos satiku divas meičas... Viņas bija izpriecā... Ļoti gribētu rast iespēju satikt pie sevis numuriņā. Iespējams ka kāds zina par ko rakstu... Varbūt var. Padalīties ar kontaktiem. Var rakstīt privāti.. varbūt šo rakstu. Laša pašas meitenes. Paldies. Gaidu info

admini,šito bano nost,prasta un pliekana viesnīcas reklama,acīmredzami viesnīcai klientu nav.

Saša! Tu esi cirvis!!! Kur tu reklāmu saskati.? Tu bija meičas pēc nakts uzdzīves... Kuram actiņas šaudijas uz visām pusēm... Kuras real varētu sarunāt samīļot....

Kāda nozīme kurā viesnicā tu viņas samīļo!!??? Man pilni vienalga... Es arī Stadionu varu norekoamēt...

Saša! Tu esi cirvis!!! Kur tu reklāmu saskati.? Tu bija meičas pēc nakts uzdzīves... Kuram actiņas šaudijas uz visām pusēm... Kuras real varētu sarunāt samīļot....

Kāda nozīme kurā viesnicā tu viņas samīļo!!??? Man pilni vienalga... Es arī Stadionu varu norekoamēt...

stadionu :D Ja kas tur būs rekonstrukcija un remonti baigie..

nika2659@inbox.lv kādam ir informācija par šo būtni, sludinājums pie Jēkabpils sadaļas bet raksta ka esot Daugavpilī. Sludinājums puh.lv

Sveiki! Vai kāds atceras meiteni no 4sex niki bijusi meitene54321 darbojas no 2014-2016 gadam pa jekabpili. Vienk apmainitos ar info un foto. Rakstiet labāk privāti

Sveiki! Vai kāds atceras meiteni no 4sex niki bijusi meitene54321 darbojas no 2014-2016 gadam pa jekabpili. Vienk apmainitos ar info un foto. Rakstiet labāk privāti

Uzraksti Ironman PM  :rolleyes:

zinu vinju,Santa varda bij

Varbūt kāds zin no Jēkabpils (iespējams) tādu Andu (arī iespējams, vismaz tā viņa sevi nosauca). Dāma nedaudz gados, eleganta rudmate. Kaut kur esmu pakāsis viņas numuru (diemžēl). Toreiz satikāmies Sapnī.