Jump to content

Recommended Posts

A ko ja simird, tad es tā arī pasaku. Kaut kadi bezgaumīgs tetovējumi uz ciskām. Vienīgais pēc sejas bija laba. Jaunā jauka meitene.. bet seksā es pat ar gumiju neriskēju. Nav tā vērts...

toto999 jau visas ir nedraazamas,smirdiigas.nu kaads reaali izpisa Laini?

+37120284998 es draazu PIE NAMEJA BETAS,VINAS DZIVOKLI.BET VAIRAAK PAR 25 EIRO NESOLAT IZLEPS.UN PADALATIES AR KONTAKTIEM.

toto999 ne piseejs ne karogneseejs.tas tak Laines nr.taatad tu tik virtuaali te darbojies.

Ffffuuuu!!! Smirdiga ir Laine...ved vispirms mazgāt... Es biju aizvedīs uz Krustpils mežu... Kā noģērbās tā man no aromāta slikti palika. Vedu atpakaļ... Viņa par tādu pakalpojumu vēl pat naudu gribēja.

Sanāk,ka toto999 to Laini virtuāli ņēma priekšā tajā Krustpils mežā? Nez vai kaifs arī tāds pats,kā īstenībā? 

Viņa pie manis mašīnā iekāpa Krustpils stacijā. Telefonu neņēmu, nav nepieciešams smirdīgas vāveres telefons. Es bez tikšanās, ne ko, ne par ko nerakstu. Tikai pēc testa.

Tikšanās tika norunāta pa netu....

Viņa pie manis mašīnā iekāpa Krustpils stacijā. Telefonu neņēmu, nav nepieciešams smirdīgas vāveres telefons. Es bez tikšanās, ne ko, ne par ko nerakstu. Tikai pēc testa.

Tikšanās tika norunāta pa netu....

tak uzpūt smaržas,vai vispirms iemet viņu no tilta Daugavā.Kamēr izpeldēs malā,tikmēr būs tīra,svaiga un smaržīga,un turpat pie tilta malā varēs arī izdrāzt...

Bet ja nopietni - tārpi no vāveres vismaz nelīda ārā? Tā smaka būtu vēl mazākā bēda, ielikšu vannā,nomazgāsies,galvenais lai tārpu nav tur...

• Like 1

Kads zieduziedu ir jau promeejis??

Ja interesē 48-49 gadi veca,precēta  , palielu pežu , kaislīga . Kaut kur no laukiem ,jūtams fermas smārds .

Ir viens variants jekabpili, apmainja pret kko no rigas :)

• Like 1