Jump to content

Recommended Posts

Женщины ищут мужчину для секса

BUMBULĪTIS

Cписок категорий » Женщины ищут мужчину для секса » Bumbulītis

Добавлено: 31.07.2019 | Просмотров: 614 | ID объявления: #3679335

Slaida,seksīga zilacīte ar seksīgu figūriņu ir Jēkapilī.Mani parametri 156m 51kg krūtis 2,5izm.Vietiņas savas nau.Izbraucu pie jums!!! Vai arī var auto.Jēkapilī ilgi nebūšu.Taka ja vēlaties nogaršot seksīgu zaķi nevilcinieties zvanat..Seks-XXe minjets-XXe Patīk izlaizīt jūsu oliņas...Izjust jūsu pipīti sevī.22410648 .Bildes nesūtu un atbildu tikai uz zvaniem

Kas var kaut ko pateikt?

Kā ar Laaine no sexdraugiem, Pļaviņās? Ir kādam bijusi darīšana?

Vot šitādus prikolus es nesaprotu... bet tad vēl būs ‘jāpaprovacē’ ar jautājumiem, jo uz kas, kur, cik, gana adekvāti atbildēja, un liku mierā pagaidām, kamēr nesanāk uz to pusi...

Kāds varbūt man var pastāstīt kaut ko par šī sludinājuma (puh.lv) īpašnieci : ''Skaista, slaida...kopta sieviete...satiksies ar vīrieti sexam. Anālo sexu nepiedāvāju. XXX€ stunda.''?Bilde no googles, telefona numura nav, roka neceļās lai maksātu 1.79eur par kādas epasta adresi.

Tur tak arī viņas telefons ir norādīts. Zvani. Iepriekš forumā tiek rakstīts ka narkomāne. Sludinās pa visu Latgali.

Kāds varbūt man var pastāstīt kaut ko par šī sludinājuma (puh.lv) īpašnieci : ''Skaista, slaida...kopta sieviete...satiksies ar vīrieti sexam. Anālo sexu nepiedāvāju. XXX€ stunda.''?Bilde no googles, telefona numura nav, roka neceļās lai maksātu 1.79eur par kādas epasta adresi.

To ceļojošo hiv rūpnīcu esmu piefiksējis un neskartos klāt ar trīs gumijām un gumijas cimdiem. Norādītais vecums, pakalpojumu cena un tas ka sludinājuma autore neizklausās kā ar amfetamīna izdedzinātu caurumu smadzenēs man liek man domāt ka šī ir cita.

В Екабпилсе есть ещё девушки с кем можно было бы встретится.

Scams, ja uzrakstīsi, ātrāk vai vēlāk prasīs lai pārskaiti daļu summas par tikšanos kā garantiju ka ieradīsies, ja pārskaitīsi tā būs pēdējā reize kad no viņas dzirdēsi.

Tā jau nojautu, gribēju tikai pārliecināties! Paldies!