Jump to content

Recommended Posts

Baac!  buus jaalaiž uz fono  vai šeiku un jaateereejaas uz mazajaam! 

dzirdeeju ka Priekuļos Teķī esot iespeeja! papeetiishu un doshu ziņu! 

Papētiji?

3 dien esot disene :D :D  ganaju ka buus jaanomedii kaada svilpaste :D  un jāpierunā uz ilgstošāku sadarbību! :D

Biedri, kāds ir bijis pie tās Cēsinieces kas 4sex it atrodama?

Labprāt dzirdētu kādu atsauksmi.

Tīri informācijai - cena 50 eur, tiekās mašīnā. Gadi laikam 26 vai 29. Bet izskatās jaunāka. Neesmu bijis, tik esmu noskaidrojis visu ko gribu zināt "ja nu kas" gadījumam :D

Es biju ar to no 4sex tikties- meitene diezgan smuka un sūkā arī labi - labs variants ja vien pēctam uz vakarā nebūtu uz telefonu sms sūtījusi- es neesmu attiecībās man poh, bet ja ir sieva mājās un paņem tavu telefonu tad beigta balle

Es biju ar to no 4sex tikties- meitene diezgan smuka un sūkā arī labi - labs variants ja vien pēctam uz vakarā nebūtu uz telefonu sms sūtījusi- es neesmu attiecībās man poh, bet ja ir sieva mājās un paņem tavu telefonu tad beigta balle

Ko ta šī rakstīja? :D

Sūdīgi, ka šī ar mieru tikai mašīnai..

Hz, neviena tur neatbild. It kā varētu sarunāt ārpus, bet īsti neder, vajag maksas pakalpojumu, lai nav ļurināšana un mistiskas ziņas. 

Nu tad iemetīšu savas 5kapeikas par cēsinieci kas sludinās 4sex. Tā kā bij zināms ka atiecīgajā dienā būšu cēsīs, sarakstījos ar viņu un sarunājām ka atiecīgajā laikā būšu Cēsīs, bet kad biju Cēsu pusē sākās ignors sūtot uz vacapu ziņas izlasa, bet neatbild nesmuki no viņas puses ja nevar tad var vismaz atrakstīt un pateikt ka netiek vai nevar lai nav jāsēž jāgaida kad cilvëks izdomās atbildēt. Nesmuki un sabiedrisks fuij.

4sex jau vairaks zeltenes no cesim

Ar vienu zelteni tikos vairakas reizes,nav vakaros ne zvani ka te stasta un ari nav uzmetiens,

Forsa jauka un jauna meitene tiekas tik zel ka masina.

Pec dabas klusina,bet seksins vinai patik.

Kitijakitija12345 no 4sex

Kura tad būtu tā jaukā un frošā?

Padalīties lūdzu ar kontaktiem? 

paldies

4sex jau vairaks zeltenes no cesim

Ar vienu zelteni tikos vairakas reizes,nav vakaros ne zvani ka te stasta un ari nav uzmetiens,

Forsa jauka un jauna meitene tiekas tik zel ka masina.

Pec dabas klusina,bet seksins vinai patik.

Pm numurs ludzu vinai?

PM numurs ludzu KITIJA?

Ieejat taja 4sex un sadabujoet pasi. Del tādiem, kas dala bez saskanosamas kontaktus, ka nesludinas meitene. Vinu sak bombardēt. Nu jau nr gatava mainīt. Jums ar galvu viss ok?

Un kas notiek dēļ tādiem, kuri publiski raksta:

“... ar bandu tikai nolidusas pelekaja zona. Kip nedodam vairak utt. Bet pa kluso seit pat vestules piedava savu vaveri palurkāt!! Bet pa kluso.”?

Ko a, gudriniek?

Vinas pasas meklē. Un ja kadam vajag lai komunice paši. Vaur pm. Starība ie nedaudz ko?? Gudriniek. Man ir dudibas gan sarba, gan privatais. Kadam dodu ?? Starpība ir, pati bazas virsū, vai nekur nesludinas, neuzbazas, bet ir runājama.

Taja 4sex pasi sazinaties un jautajat.

Gudriiniek :)